Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Vekillerden Uluçay’a tam destek!

Vekillerden Uluçay’a tam destek!
  Kanal3’te Kanal3 Genel Müdürü Selcen Dilek Çöygün’ün sunduğu Mega Siyaset programına AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, Hasan Arslan katıldı. A Haber Muhabiri Ata Gündüz Kurşun’da programda konuklara sorular yöneltti, gündeme ilişkin yorumlar yaptı. Programda Milletvekilleri Özkaya, Yurdunuseven ve Arslan, Uluçay’ın projelerinin bulunduğu kitapçığa imza atarak, projelerin arkasında olduklarını taahhüt ettiler MHP Büyük Kongresi’nde MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin sözleri hakkında açıklamalarda bulunan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, “MHP Büyük Kongresi’nde Sayın Devlet Bahçeli’nin Sayın Cumhurbaşkanımız için söylediği söz çok önemli dedi ki: ‘Sayın Cumhurbaşkanım siz hiçbir yere gitmiyorsunuz gitmemelisiniz. Türk Milletini yalnız bırakamazsınız ve Türk 2’nci 100 yılının kurtarıcı lideri siz olacaksınız’ Bu gerçekten Türkiye’deki siyasetin yeni 100 yılı için çok önemli bu Ülkemizdeki Milliyetçi muhafazakâr oyları sahiplenecek Devleti ve Milleti yarınlara götürecek ve bu Millete bu Devlete bu coğrafyaya bu mazlum Milletlere sahip çıkacak bir güçlü liderlik bu sayın Cumhurbaşkanı bu açıdan da buradan sayın Devlet Bahçeliye teşekkürlerimizi ve şükranlarımızı sunuyoruz. Cumhur ittifakının 2 partiyle ittifak değil. Bütün milletin ittifakı olduğunu 1 kez daha ortaya koyduğu için” ifadelerine yer verdi.

“TÜM BELEDİYELERDE İDDİALIYIZ”

Programda konuşan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven,  “Bende Sayın Devlet Bahçeliye çok teşekkür ediyorum. Bir konuyu tescillemiş bir daha tescillemiş oldu. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bir dünya lideri olduğu ve yeni Türkiye 100 yılının liderinin Sayın Cumhurbaşkanımız olacağını bir kez daha söylemiş oldu. bu desteğinden dolayı sayın Bahçeliye çok teşekkür ediyoruz. Cumhur İttifakı inşallah devam edecek ve biz Cumhur ittifakı olarak bu belediye seçimlerinde yerel seçimlerinde genel seçimlerde hep birinci parti olarak çıkacağız. Buna inanıyoruz. Tüm belediyelerde iddialıyız” dedi.

“CUMHURBAŞKANIMIZ BİR DÜNYA LİDERİ”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Hasan Arslan yaptığı açıklamada, “Cumhurbaşkanımız bir dünya lideri bunu kabul etmek lazım bütün ülkelerdeki diğer ülkeler Cumhurbaşkanımızı gıptayla izliyorlar. Bakıyorlar özellikle Müslüman coğrafya gerçekten taktir ediyor ve dua ediyor. Çok dua ediyor. Ülkemizde de siyasi parti liderlerinin sahip çıkması destek çıkması çok önemli ve değerli sayın Bahçeli bir gerçeği aslında ortaya koydu. Bunu Kral çıplak demek lazım bir şekilde konuşmak lazım sayın Bahçeli bunu yaptı. Ben teşekkür ederim. Sayın Bahçeli’ye” diye konuştu.

HERKESİN MUTLAKA BİR PROJESİ VE HAYALİ VAR”

Yerel seçim çalışmaları kapsamında programda yaptığı çalışmaları anlatan AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan, “Son yaklaşık 10-12 gündür de sahada çok ciddi bir kitlenin bize artık belediye yönetiminde destek olmak istediklerini ve oylarını vereceklerini ve şehre dair onlarında bir hayalleri olduğu açıkça ifade eder oldular. Afyonkarahisar’ın vatandaşları şehrine aşık, herkesin mutlaka bir projesi ve hayali var. Biz de tabiki ortak akılla istişareyle, her kesimi mutlaka dinleyerek bir yönetim geliştirmemiz gerekiyor” dedi.

“AFYONKARAHİSAR BÜYÜKŞEHİR  OLMA YOLUNDA İLERLİYOR”

Afyonkarahisar’ın artık büyüdüğünü ve büyükşehir olma yolunda ilerlediğini kaydeden Uluçay, “Tabiki o takdir Bakanlar Kurulu ve Sayın Cumhurbaşkanımızın. Biz artık her bölgesi gün geçtikçe büyüyen ve yeni yatırımlara yeni projelere ihtiyaç olan ve gençliğimiz adına da geleceklerimiz adına da ve ailelerimizin birliği, bütünlüğü adına da hayallerimizi, fikirlerimiz olması gereken bir şehrimiz bu noktada ya kabuğunu kıracak, ya tamam ya da devam diyecek. Biz tabiki devam noktasındayız. Vatandaşlarımızda bunun farkında, kavgalı eve kız verilmez. Bu açık ve bellidir. Karşı tarafta bu kadar kavga varken, kimse gelipte Cumhuriyetimizin kurulduğu toprakları kimseye emanet etmez” dedi.

“BİRLİK VE BEABERLİK İÇİNDE BU ŞEHRİ YÖNETMEMİZ LAZIM”

Uluçay, “Biz birlik ve beraberlik içinde bu şehri yönetmemiz lazım,  milletvekilleriyle, yöneticileriyle, Valisiyle, belediye başkanıyla, müdürleriyle kavgalı olan bir şehre hiçbir zaman merkezi hükümetin aynı parti de bile olsa yatırım gelmez. Ankara’ya gittiğimizde tek vücut halinde gidip orada bir eksiksiz şekilde yatırım alıp geliyoruz.  Çünkü karşı taraf sizdeki birliği beraberliği görünce sadece tamam demek ve yatırımı yatırım programına almak kalıyor. Her bölgeye, mahalleye hakim bir adayım. Bunun da arkasını sahada çok fazla görüyoruz ve karşıdaki insan şöyle diyor. Aday olmak için aday olmamış. Bizim derdimizi anlıyor. Ankara’nın yolunu Sayın Bakanlarımızdan ve Cumhurbaşkanımızdan nasıl talepte bulunacağımızı zaten yıllarca çalışmış göstermiş dolayısıyla biz hiç vakit kaybetmeyelim. Yıllarca uğraşmayalım ve sizi destekleyelim. Sizde bizi dinleyin diyorlar” ifadelerine yer verdi.

“ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ”

Uluçay, “Biz projelerimizi yaparken vatandaşlarımızın lehine projeler hazırladık ama karşı tarafın hazırladığı projelerin bir kitapçığı bile yok ve havada projeler, hiç biri yere basan projeler değil” ifadelerine yer verdi. Programda Milletvekilleri Özkaya, Yurdunuseven ve Arslan, Uluçay’ın projelerinin bulunduğu kitapçığa imza atarak, projelerin arkasında olduklarını taahhüt ettiler.