Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Uluçay: Vakıflarımıza daha sistemli çalışabilecekleri bir mekan sunacağız

Uluçay: Vakıflarımıza daha sistemli çalışabilecekleri bir mekan sunacağız

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti. Ziyaretler sonrasında konuşan Uluçay, “Vakıflarımıza daha da sistemli çalışabilecekleri bir mekân sunacağız. Vakıflarımızın istek ve talepleri bizler için çok önemli” dedi.

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti. Ensar Vakfı, Semerkand Vakfı, Hayrat Vakfı ve Birlik Vakfı’nı ziyaret eden Uluçay’a önceki dönem Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ve teşkilat mensupları eşlik ettiler.

“VAKIFLARIMIZIN TALEPLERİ VE İSTEKLERİ BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”

Ziyaretlerden sonra açıklamada bulunan Uluçay, “Vakıflarımız toplumumuzun manevi değerlerine sahip çıkarak, kültürümüzün bizden sonraki nesillere aktarılması noktasında önemli hizmetler sağlayan kurumlarımızdır. Bizler siyasiler olarak birçok proje ve yatırım gerçekleştiriyoruz. Bu yatırımları altından da yapsak bilinçli bir nesil yetiştiremedikten sonra bunların hiçbir işe yaramayacağının farkındayız. Bu noktada vakıflarımızın destekleri ve gayretleri bizim için önemli. Gençlerimizin yetiştirilmesi hususunda sizlerden çok ciddi destekler alacağız. Tabii ülkemiz başta olmak üzere şehrimize değer katan birçok başarılı çalışmaları ile bizlere de her zaman destek olan vakıflarımızın talepleri ve istekleri de bizim için çok önemli. Yeni dönemde vakıflarımızın çalışmalarını daha sistemli ve konforlu olarak devam ettirebilmeleri için projelerimiz mevcut. Vakıflarımıza içerisinde kafeteryası, seminer salonları, sosyal alanlarının da bulunduğu bir mekânı sizlerin kullanımına sunmayı hedefliyoruz. Allah’ın izniyle birlikte hareket ettiğimiz sürece aşamayacağız hiçbir sorun yok. Vakıflarımız bizlere, Sayın Cumhurbaşkanımıza, davamıza ve İslam Ümmetine her zaman destek oldular. Her şeyden ziyade kendi bilgileri ve tecrübelerini hiçbir zaman bizlerden esirgemediler. İnanıyorum ki samimi ve Allah rızası için yapılan tüm faaliyetlerin sonu hayırla sonuçlanmıştır” dedi.

28 Şubat mağduru tabip üsteğmen yaşanan acıları ‘travma’ diye özetledi
Sıradaki Haber 28 Şubat mağduru tabip üsteğmen yaşanan acıları ‘travma’ diye özetledi