Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Ulaşılabilir bir başkan olacağım”

“Ulaşılabilir bir başkan olacağım”

Yerel seçim kapsamında ziyaretlerine tüm hızıyla devam eden CHP Grup Başkanvekili ve Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, başkan olarak seçildiğinde kolay ulaşılabilir biri olacağına dair söz verdi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Belediye Başkan Adayı Av. Burcu Köksal, CHP İl Başkanı Faruk Duha Erhan, Merkez İlçe Başkanı Büşra Dişçioğlu Çetinöz, İl Genel Meclisi adayı Mert Efe Aydeniz ile birlikte Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği ve Atatürkçü Düşünce Derneği’ni ziyaret etti. Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Serap Öztürk ile istişarede bulunan Köksal, sivil toplum örgütlerinin geniş kitleleri temsil ettiğini ve onlara kulak verilmesi gerektiğini söyledi.

“BEN HERKESİN HERKESTEN BİR ŞEYLER ÖĞRENECEĞİNE İNANAN BİR İNSANIM”

Atatürkçü Düşünce Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Veli Cengiz’i de sosyal sorumluluk anlayışıyla uzun yıllardır sahada aktif olarak görev yapması dolayısıyla tebrik eden Köksal, aynı zamanda saygıdeğer bir eğitimci olması vesilesiyle hürmetlerini iletti. Cengiz de Köksal’a çıktığı yolda başarılar diledi. Köksal, milli ve manevi değerlerimiz ışığında tüm sivil toplum kuruluşlarıyla sağlam ilişkiler kurulacağını belirterek, şunları söyledi: “Afyonkarahisar’ı Sivil Toplum Kuruluşları, Dernekler, Odalar, Muhtarlar ve hemşehrilerimizle birlikte yöneteceğiz. Afyonkarahisar’da sivil toplum kuruluşlarının, odaların, derneklerin muhtarların yönetime dahil edilmediği bir belediye başarılı olamaz. Onların görüşlerinin alınmadığı, onların eleştirilerinin dinlenmediği bir belediyenin başarılı olacağını düşünmüyorum. Onun için dedik ki; bu şehri hemşehrilerimizle birlikte yönetelim. Herkesin görüşlerini alalım, eleştirilerini dinleyelim. Ben herkesin herkesten bir şeyler öğreneceğine inanan bir insanım.”

“AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ’NİN GELİRLERİNİ ASLA VE ASLA ÇARÇUR ETMEYECEĞİM”
Belediyenin gelirlerini çar çur etmeyeceğini belirten Köksal, şöyle konuştu:
“Hemşehrilerimle ilgili bir karar alınırken onları dinlemeden, görüşlerini, eleştirilerini dinlemeden asla ve asla karar almayacağım. Afyonkarahisar Belediyesi’nin gelirlerini asla ve asla çarçur etmeyeceğim. 40 düşüneceğim 1 harcayacağım. Şeffaf belediyecilik yapacağız. Bir kuruşun dahi hesabını verebileceğim. Belediye meclis toplantılarımız internetten izlenebilecek. Hemşehrilerimiz ne konuşulduğunu ne görüşüldüğünü kimin ne önerge verdiğini kimin ne istediğini ne kararlar alındığını canlı olarak görebilecek. Muhtarlarımıza açık olacak. Basın mensupları da takip edebilecek. Böyle bir belediyecilik yapacağım.”

“SÜREKLİ SAHADA OLACAĞIM”
Köksal, başkan olarak seçildiğinde kolay ulaşılabilir biri olacağına dair söz vererek şöyle konuştu: “Belediyenin kapıları herkese açık olacak. Bir defa insanlar ulaşılabilir bir belediye başkanı istiyor. Geldikleri zaman bana ulaşabilecekler. Aynı milletvekilliğinde olduğu gibi telefonum da 24 saat açık olacak kapım da tüm hemşehrilerime açık olacak. Öyle ulaşılamaz bir başkan olmayacağım. Ayrıca sürekli sahada olacağım. Sorunları yerinde tespit edip sorunları çözüm için kovalayacağım.”

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karakuş’tan saldırı açıklaması
Sıradaki Haber Karakuş’tan saldırı açıklaması