Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Tütüncü, yeşil bir gelecek için pedal çevirdi

Tütüncü, yeşil bir gelecek için pedal çevirdi

Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Tour of Antalya 2024’ün son gününde düzenlenen farkındalık sürüşüne katıldı. Tütüncü, sürdürülebilirlik ve yeşil bir gelecek için pedal çevirdi.

Antalya, 8-11 Şubat tarihlerinde Tour of Antalya bisiklet yarışlarına ev sahipliği yaptı. Uluslararası bisiklet yarışına 16 ülkeden 25 takım ve 175 sporcu katıldı. Tour of Antalya 2024’ün son gününde farkındalık sürüşü düzenlendi. Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü de, ‘Yeşil bir gelecek için hep birlikte ormanlarımızı koruyalım’ mottosuyla organize edilen Tour of Antalya 2024’ün farkındalık sürüşüne katıldı.
16 ÜLKEDEN 25 TAKIM KATILDI
Tütüncü, kaskını takarak bisikletseverlerle beraber Konyaaltı Caddesi’nden Cumhuriyet Meydanı’na kadar sürdürülebilirlik ve yeşil bir gelecek için pedal çevirdi. Cumhur İttifakının Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, “Spora farkındalık da, uluslararası sportif etkinliklerle şehrimizin tanıtımı da çok önemli. 16 ülkeden 25 takımı misafir ettiğimiz Tour of Antalya 2024’ün son gününde bisiklet sporcularıyla, bisiklet gruplarıyla ve gençlerle birlikte çok güzel bir vakti paylaştık. Emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum.” dedi.>>>Ayşe Karadeniz