Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Turizm seferberliği

Turizm seferberliği
Zafer Turistik Otelciler ve İşletmecileri Derneği (ZAFTODER) Başkanı Ali Gümüşhan ile Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bolat arasındaki “tatlı atışma” gündem oldu. Bundan böyle Afyonkarahisar’daki oteller ve THY karşılıklı olarak indirim yapacak. Kentin turizm potansiyeli canlanacak.  

“TATLI” ATIŞMALAR

Tarih, turizm ve gastronomi şehri Afyonkarahisar’ı ulusal ve uluslararası alanda tanıtım çalışmaları devam ediyor. Zafer Turistik Otelciler ve İşletmecileri Derneği (ZAFTODER) Başkanı Ali Gümüşhan ile Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bolat arasında, sosyal medya hesabı Linkedin üzerinden başlayan “tatlı atışma” gündem oldu. Paylaşımlarda yapılan karşılıklı jestler, Afyonkarahisar’ın turizm potansiyelini artıracak.

“AFYON’U ROTANIZA EKLEYİN”

ZAFTODER Başkanı Ali Gümüşhan, “Doğasıyla şifa bulacağınız, geçmişin izinde antik kentleri ve Anadolu medeniyetlerinin tarihi mirasını keşfedeceğiniz Afyonkarahisar’ı seyahat rotanıza ekleyebilirsiniz. Geleneksel tariflerle zenginleşen mutfağını ve yöresel lezzetlerini deneyimleyin. Türk Hava Yolları’nın X hesabındaki bu paylaşımı için Turkish Airlines’e ve Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bolat’a teşekkür ederiz” şeklinde paylaşım yaptı.

THY BAŞKANI KAYITSIZ KALMADI

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bolat’tan ise yanıt gecikmedi. Bolat, Gümüşhan’a ithafen yaptığı paylaşımda, “Biz erken gitmişiz, balon mevsimine birkaç hafta daha varmış. Ama bir fırsat bulup, Afyon yöresel lezzetlerini tamamlamak ve Frigya vadisini yukarıdan seyretmek isterdim. Ali Bey, siz Afyon Oteller Birliği Yönetim Kurulu üyesisiniz, bildiğim kadarıyla. Siz oteller olarak, THY ailesine ve buradaki takipçilerime özel indirim yapsanız, biz de Zafer Havalimanına olan uçuşlarımıza özel indirim yapsak. Böylece daha çok vatandaşımız bu güzellikleri tanısa!” ifadelerine yer verdi. Bundan sonra gözler termal otel ve THY yetkililerine çevrildi. Karşılıklı indirim kararı hayata geçerse, Afyonkarahisar’a gelen ziyaretçi sayısı ve kentin turizm potansiyeli artacak.>>>Gazete3

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YHT tam gaz
Sıradaki Haber YHT tam gaz
Reklamı Geç
Sayın Gayrimenkul