Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Sosyal belediyeciliğin nasıl yapılacağını göstereceğiz”

“Sosyal belediyeciliğin nasıl yapılacağını göstereceğiz”

Afyonkarahisar’da pazar yerini ziyaret eden İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Alper Yağcı, “Gönül belediyeciliğinin, sosyal belediyeciliğin nasıl yapılacağını göstereceğiz” dedi.

İYİ Parti yönetiminin eşlik ettiği ziyaretlerde, Yağcı, vatandaşın pahalılıktan ve enflasyondan şikâyet ettiğini, pazarda bile artık eskisi gibi uygun fiyatlı sebze meyve bulamamaktan,  emeklinin, asgari ücretlinin tüm dar gelirlilerin pahalılıktan, geçim derdinden, şikayetçi olduğunu, belirterek, “Pazar yerinde de yangın var.” dedi.

“KAMUSAL HARCAMALAR VERİMLİLİKLE KULLANILACAK”

Yağcı, “Gönül belediyeciliğinin, sosyal belediyeciliğin nasıl yapılacağını göstereceğiz. Afyonumuzu insanlarımızın umutlarını gerçekleştirebildiği, özgürlük, refah ve keyif içinde hayatlarını sürdürebildiği, yaşadığı yerle gurur duyduğu ve kendini orada güvende hissettiği örnek bir şehir yapmaya adayız. Kamusal harcamaları verimlilikle kullanmayı sağlayacak, sağlık, eğitim, kültür gibi faaliyetlere yönlendirecek,  istihdam sorununun çözümüne yönelik politikalar uygulayacak, muhtaç durumda bulunanları koruyacak, sosyal adaletin tesis edilmesini gerçekleştireceğiz” ifadelerini kullandı.>>>Gazete3