Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Özkaya: Partimize, adaylarımıza söylemedikleri iftira kalmadı

Özkaya: Partimize, adaylarımıza söylemedikleri iftira kalmadı

Yerel seçim çalışmaları kapsamında çalışmalar yapan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, “Afyonkarahisar’da yeni bir seçimin eşiğindeyiz. Seçim süreci boyunca adaylarımıza partimize söylemedikleri iftira kalmadı” dedi.

  AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya seçim çalışmalarına Afyonkarahisar’daki ziyaretler ve halk buluşmaları ile devam etti. Çalışmaları kapsamında vatandaşlarla ve sivil toplum kuruluşlarının üyeleriyle bir araya gelen Milletvekili hemşerilerimizin sorun ve taleplerini dinledi. Çalışmaları sonrasında 31 Mart yerel seçimlerine çok kısa bir süre kaldığını ifade eden Milletvekili açıklamasında, “Afyonkarahisar’da yeni bir seçimin eşiğindeyiz. Seçim süreci boyunca adaylarımıza partimize söylemedikleri iftira kalmadı. Çok değil bundan tam 1 yıl önce hep beraber genel seçimler için çalışıyorduk. O zamanda yok 6’lı masa yok 7’li masa diye bir şey icat etmişlerdi sabah akşam toplanıp toplanıp dağılıyorlar, akla hayale sığmayan her türlü iftirayı yalanı söylüyorlardı. Biz bunlardan bir şey olmaz, bunlar bırakın ülke yönetmeyi Afrika’da kabile bile yönetemezler demedik mi?

“YAĞMUR NEREYE YAĞARSA  TARLAYI ORAYA TAŞIYORLAR”

Özkaya, “Peki ne oldu, kim haklı çıktı? Sonrasında hep beraber gördük değil mi, meğersem ne kirli pazarlıklar dönmüş kapalı kapılar arkasında. Ekranlarda birbirlerine demediklerini bırakmadılar, CHP Genel Kurulu’nda sözde aralarında baba-oğul ilişkisi olan Ekrem, Bay Kemali yaka paça indirdi, kavgalar gürültüler daha neler neler ortaya çıktı hep beraberce ekranlarda seyrettik. Bakıyorsunuz dünün ayrılmaz dostları bugün meydanlarda birbirlerine hakaretvari sözler söylüyorlar. Bu nasıl bir siyaset, nasıl bir iş biz anlayamıyoruz. Görüyorsunuz bunların arasında bir samimiyet bir dava duygusu, veya siyasi bir çizgi yok. Dün başka, yarın başka. İstanbul’da DEM’li, Afyon’da DEM’siz. Yağmur nereye yağarsa tarlayı oraya taşıyorlar. Ben size söyleyeyim, bunların tek kırmızı çizgisi var oda koltuk sevdası. Yahu bu millet 3 günlük dünya için bu kadar fırıldak olan CHP’ye ya da diğer yancılarına güvenir mi?  Bugün Afyonkarahisarlı siyaset meydanına bakıyor, bir yanda parti içi sözde değişimle gelen CHP Genel Başkanı Özgür Özel, bir yanda diğer yancılar, karşı tarafta ise 30 yıl boyunca ülke siyasetine yaptığı hizmetler ortada olan, dünyaya meydan okuyan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Sayın Devlet Bahçeli.  Gerçi Ankara’dan gelen haberlere göre, onlarca seçim kaybeden Bay Kemali değiştireceğiz derken, gelen daha kötü çıktı bari öncekini geri getirelimin kavgasına düşmüşler. Bunların yaptığı değişimde bu kadar olur işte. İnşallah hemşerilerimizin teveccühü ile 1 Nisan tarihinde Afyonkarahisar Merkez’de genç başkanımız dinamik Başkanımız Sayın Hüseyin Uluçay ve ilimizdeki diğer 59 belediyemizde de AK Partili aday arkadaşlarımız koltuğuna oturacak ve Sayın Cumhurbaşkanımıza gereken desteği Afyonkarahisar’dan sağlayacaktır” dedi.