Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Cumhurbaşkanı Erdoğan bölgesinin en büyük Afyonkarahisar Arkeoloji Müzesi’ni hizmete açtı

CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN, AFYONKARAHİSAR’DA YAPIMI TAMAMLANAN VE BÖLGENİN EN BÜYÜK MÜZESİ OLMA ÖZELLİĞİNİ TAŞIYAN AFYONKARAHİSAR ARKEOLOJİ MÜZESİ’Nİ “UFKUMUZU, UFKUNUZU AYDINLATSIN” SÖZLERİ İLE HİZMETE AÇTI.

Cumhurbaşkanı Erdoğan bölgesinin en büyük Afyonkarahisar Arkeoloji Müzesi’ni hizmete açtı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Afyonkarahisar’da yapımı tamamlanan ve bölgenin en büyük müzesi olma özelliğini taşıyan Afyonkarahisar Arkeoloji Müzesi’ni “Ufkumuzu, ufkunuzu aydınlatsın” sözleri ile hizmete açtı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Afyonkarahisar’dan verdiği 14 Mayıs seçimlerinin miting startının ardından Arkeoloji Müzesi açılışını yaptı. Açılışa Cumhurbaşkanı Erdoğan ile birlikte Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı ve protokol üyeleri katıldı.

Açılışta konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bölgenin en büyük müzesi Afyonkarahisar Müze’sinin açılışını yapıyoruz. Uzun bir süredir devam eden bu efsane şimdi tamamlandı. Bugün böyle güzel anlamlı bir törende açılışını yapıyoruz. Tüm kültürel derdi olanlara tüm müze aşıklarına Afyonkarahisar Müzesi hayırlı olsun. ‘Ufkumuzu, ufkunuzu’ aydınlatsın diyorum” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasının ardından müzenin açılış kurdelesi kesildi.
Özel çocuklar kırmızı halıda
Sıradaki Haber Özel çocuklar kırmızı halıda
Reklamı Geç
Sayın Gayrimenkul