Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Köksal: Proje üretmek değil, hayata geçirmek önemlidir

Köksal: Proje üretmek değil,  hayata geçirmek önemlidir

CHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Av. Burcu Köksal, seçime günler kala Afyonkarahisar’da tarih yazacağına olan inancını dile getirerek AK Parti’nin yarım kalan projelerini eleştirdi ve “Proje üretmek değil, hayata geçirmek önemlidir” dedi.

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili, Afyonkarahisar Milletvekili ve Belediye Başkan Adayı Av. Burcu Köksal, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçime günler kala tempolu saha çalışmasına devam ediyor. Sabahın erken saatlerinden gecenin geç saatlerine kadar hemşehrileri ile bir araya gelen Köksal, gittiği yerlerde sevgi seliyle karşılanıyor. Köksal, kendisiyle hatıra fotoğrafı çektirmek isteyenleri de kırmıyor.  CHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Av. Burcu Köksal, gece gündüz demeden adım adım gezdiği Afyonkarahisar’da tarihe geçecek bir zaferle belediye başkanı seçileceğinden emin olduğunu söyleyerek seçime günler kala bu süreçte kendisine destek olan hemşehrilerine teşekkür etti. Köksal, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Ben Afyonkarahisar sevdalısı biri olarak ömrümün sonuna kadar o veya bu şekilde memleketime hizmet edeceğim. Bir avukat, bir milletvekili ya da belediye başkanı olarak; sıfatım ne olursa olsun her şeyden önce bu memleketin kızıyım ve hizmet aşığıyım. Beni bilen biliyor; makam, mevki ya da koltuk sevdalısı biri değilim. Kişisel çıkar peşinde koşan, cebini doldurma derdinde olan biri de değilim. Karşılığında hiçbir beklentiye kapılmadan hizmet etme konusunda azmimi ve kararlılığımı tüm Afyonkarahisarlı hemşehrilerim biliyor. Bu tavrım ve özelliğim girdiğim her ortamda takdir topluyor. Kıymetli hemşehrilerim ‘Burcu Başkan varsa gerisi kolay’ diyor. Beni yüce meclise vekil olarak gönderenlere ve bu şehirde belediye başkanı olarak görmek isteyenlere teşekkür ediyorum. Tarihi zafere artık çok yakınız. Afyonkarahisar’ımızın aydınlık günlerine az kaldı. Birlikte başaracağız.”

“ÇOKTAN KAYBETTİLER, MİLLETİN İRADESİNDEN KORKUYORLAR”

Şimdiye kadar kimsenin hakkını yemediğinin altını çizen Başkan Adayı Köksal, açıklamasına şöyle devam etti: “Ben şimdiye kadar kimsenin hakkını yemedim, yedirmedim. Yanlışa yanlış, doğruya doğru demekten hiçbir zaman çekinmedim. İşçinin, emekçinin, emeklinin, öğrencinin, girişimcinin, esnafın hakkını kürsüye vura vura savunmaktan hiçbir zaman imtina etmedim. Şimdi benden korkanlar, bana gösterilen ilgiden korkanlar, kısacası milletin iradesinden korkanlar çeşitli bahanelerle bana sataşmaya çalışıyorlar. AK Parti’nin kalesi olarak gördükleri kadim kentimizde yan gelip yatmaya alışanlar, adamına göre hizmet götürmeyi marifet sananlar, belediyeciliği kaldırım ve parke taşından ibaret sayanlar bu seçimde iyi bir ders alacaklar. Afyonkarahisarlı hemşehrilerimi çantada keklik olarak görme gafletine düştüklerinde bu seçimi kaybettiler aslında. Kentsel dönüşüm mağdurlarını yok saydıklarında, trafiği alt üst edip esnafın, dolmuşçunun, taksicinin elini kolunu bağladıklarında, ihtiyaç sahibi vatandaşlara ‘AK Parti’li olma şartıyla’ yardım eli uzattıklarında kaybettiler. Esnafla rekabete girdiklerinde, danışmadan bencilce karar verdiklerinde, milletin parasını çarçur ettiklerinde kaybettiler. Personele mobbing yaptıklarında, ekonomik krize sessiz kaldıklarında, torpille işe alım yaptıklarında kaybettiler. Millet sandıkta bunların hesabını verecek.”