Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Hakan Tütüncü, Muratpaşa esnafını ziyaret etti!

Hakan Tütüncü, Muratpaşa esnafını ziyaret etti!

Kepez Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, seçim çalışmaları kapsamında Muratpaşa İlçe sakinleriyle kucaklaştı.

Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, AK Parti Muratpaşa İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Muratpaşa’daki buluşmaya AK Parti’nin Konyaaltı Belediye Başkan adayı Durali Kolpak’ta katıldı. Muratpaşa ziyaretleri sırasında Tütüncü, taksici esnafının istek ve taleplerini dinledi. Memurevleri Mahallesi’nde bir çiçekçinin açılışına katıldı ve Güllük Caddesi’ndeki esnafı tek tek gezdi.

 

‘YENİLİKLER PEŞİNDE KOŞACAK BİR ADAYIMIZ VAR’

Tütüncü, Muratpaşa’nın Belediye Başkan adayı Özdemir Manavoğlu’na başarılar dileyerek, “31 Mart akşamı yepyeni bir dönemin kapılarını açacağız. Bu dönemin adı Antalya’nın altın çağı olacak. Antalya’nın tam kalbinde Muratpaşa var. Muratpaşa’da, sevgili hemşehrilerimizin bizlerden beklediği çok şeyler var. Nasıl ki Kepez’de başardıysak, Antalya’da başaracağız, Muratpaşa’da da başaracağız. Muratpaşa’da milletine ve memleketine daha çok hizmet edecek, yenilikler peşinde koşacak bir adayımız var. Özdemir Manavoğlu var” dedi.

 

‘ÇOK BÜYÜK BAŞARILARA İMZA ATACAĞIZ ‘

Cumhur İttifakı’nın Muratpaşa Belediye Başkan adayı Özdemir Manavoğlu ise, “Sizler bizim için çok değerlisiniz. Muratpaşa bizim için çok değerli. Çalışmak için geliyoruz, hizmet için geliyoruz” diye konuştu.

 

MHP’NİN BÜYÜK MURATPAŞA BULUŞMASINA KATILDI

Ziyaretlerini gün boyu sürdüren Tütüncü, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)’nin, Büyük Muratpaşa Buluşması’na da katıldı. Cam Piramit’te düzenlenen buluşmada konuşan Tütüncü, MHP’nin kuruluşunun 55’inci yılını kutladı. MHP’yi Türk siyasetine kazandıran Alparslan Türkeş’i, kurucuları ve ülkücü şehitleri de rahmetle andı.

’31 MART’TA BAMBAŞKA BİR ZAFER YARATACAĞIZ’

Belediyecilik hizmetlerinin Cumhur İttifakı’nın en önemli vatan ve hizmetlerinden biri olduğunun altını çizen Tütüncü, şunları söyledi:

“Cumhur İttifakı olarak Antalyamıza mahalli idareler seçimlerinde 31 Mart’ta bambaşka bir zafer yaşatacağız. Antalyamızı yarınlara hep birlikte çok daha güçlü taşıyacağız. Sadece Antalyamız değil, Antalyamızın 19 ilçesini altın çağına taşıyacağız. Güçlerimizi birleştirerek, Türkiye’mizin yarınlarını inşa etme yolunda şehirleri ihya etme adına önümüzdeki seçimleri bir fırsat olarak değerlendireceğiz. Muratpaşa seçimlerine yönelik bir iddiamızı ortaya koyuyoruz. Belediye başkan adayımız, Cumhur İttifakı’nın adayı, hepimizin desteklediği Özdemir Manavoğlu kardeşimizde, Muratpaşa’da tarihi bir başarıyı Allah’ın izniyle elde edecek. Bu başarı hepimizin olacak. Antalya’yı altın çağına hep berber taşıyacağız”