Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Validen, Ramazan’ın son iftarında Mehmetçik annesine görüntülü görüşme sürprizi

AFYONKARAHİSAR VALİSİ DOÇ. DR. KÜBRA GÜRAN YİĞİTBAŞI, RAMAZAN’IN SON İFTARINDA KONUK OLDUĞU MEHMETÇİK’İN SOFRASINDA TEZKERESİNE 95 GÜNÜ KALAN AMASYALI ASKERİN AİLESİNİ GÖRÜNTÜLÜ ARAYIP SÜRPRİZ YAPTI. VALİ YİĞİTBAŞI İLE ASKER AİLESİ ARASINDA YAŞANAN DİYALOG İSE HERKESİ GÜLÜMSETTİ.

Validen, Ramazan’ın son iftarında Mehmetçik annesine görüntülü görüşme sürprizi
Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, Ramazan’ın son iftarında konuk olduğu Mehmetçik’in sofrasında tezkeresine 95 günü kalan Amasyalı askerin ailesini görüntülü arayıp sürpriz yaptı. Vali Yiğitbaşı ile asker ailesi arasında yaşanan diyalog ise herkesi gülümsetti.

Vali Yiğitbaşı, son orucu Afyonkarahisar İkmal ve Garnizon Komutanlığında Mehmetçik ile birlikte açtı. Karavanadan hazırlanan iftar sofrasının konuğu olan Vali Yiğitbaşı ardından tezkeresine 95 gün kalan Amasyalı Er Furkan Köse’nin ailesini aradı. Vali Yiğitbaşı önce Köse’nin babası ardından annesi Ayten Köse ile görüştü. Görüşme de Vali Yiğitbaşı, asker annesine oğlu ve diğer Mehmetçikler ile birlikte iftar yaptıklarını, oğlunun da sıhhatinin yerinde olduğunu ifade etti. Vali Yiğitbaşı, diğer çocuklarının evli olduğunu askerdeki oğlu Furkan Köse’nin ise bekar olduğunu öğrenince ise anne Ayten Köse’ye askerden sonra mürüvvetini görmesini temenni etti. Sıcak geçen görüşmenin ardından Vali Yiğitbaşı askerlere hayırlı teskereler dileyerek kışladan ayrıldı.
Erzurum’daki Yedi Göller turistleri büyülüyor
Sıradaki Haber Erzurum’daki Yedi Göller turistleri büyülüyor
Reklamı Geç
Sayın Gayrimenkul