Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“Esnaflarımızın her daim destekçisiyiz”

“Esnaflarımızın her daim destekçisiyiz”
Afyonkarahisar’da Esnaf Odaları Birliği’ne bağlı odaların başkanları ve esnaflarla bir araya gelen   Sanayi ve Ticaret Bakanı Fatih Mehmet Kacır “Afyonkarahisarlı esnaflarımızın her daim destekçisiyiz” dedi. AK Parti heyeti Esnaf ve Sanatkâr Odaları Birliğine bağlı odaların başkanları ve esnaflarla iftar programında bir araya geldi. Programa Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fatih Mehmet Kacır, Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay ile birlikte milletvekilleri katıldı.  

“ESNAFLARIMIZ GÜVENİLİRLİĞİN, EMİN  OLMA VASFININ, DÜRÜSTLÜĞÜN SİMGESİDİR”

Burada bir konuşma yapan AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, “Esnaflarımız Afyonkarahisar’ın belkemiğidir, ekonomimizin can damarıdır. Ben de bu memleketin bir esnafı olarak esnaflarımızı en iyi şekilde anlayan, halini bilen, il başkanlığım döneminde taleplerini en hızlı bir şekilde yerine getirmeye çalışan bir kardeşinizim. Her daim birlikte yol yürüdüğümüz esnaflarımız ile gönül gönülle muhabbetimiz bizim için çok kıymetlidir. Şehri bir nevi ayakta tutan esnaflarımız, bizim için güvenilirliğin, emin olma vasfının, dürüstlüğün simgesidir” dedi.  

“ELİMİZDEN NE GELİYORSA YAPACAĞIZ”

Sanayi ve Ticaret Bakanı Fatih Mehmet Kacır da yaptığı açıklamada, “Afyonkarahisar’da esnaflarımızın sohbetlerine dahil olmak bizim için büyük bir onurdur. Afyonkarahisar’ın birbirinden kıymetli esnaflarıyla buluşmak onları dinlemek ve taleplerine hızlı bir şekilde cevap vermek asli vazifemizdir. Bizler esnaflarımızın her daim destekçisi olacak ve elimizden ne geliyorsa yapacağız” diye konuştu.