Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Bizim Toptan “2022 Yılı Faaliyet Raporu” ile 3 ödül aldı

Bizim Toptan “2022 Yılı Faaliyet Raporu” ile 3 ödül aldı

İSTANBUL (AA) – Bizim Toptan, "2022 Yılı Faaliyet Raporu" ile Amerikan İletişim Profesyonelleri Birliği'nden (LACP) 3 ödül kazandı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, LACP tarafından 2002'den itibaren düzenlenen Vizyon Ödülleri Yarışması'na bu sene 20'den fazla ülkeden 1000'in üzerinde rapor katıldı.

Şirket, perakende sektörü raporları arasında hem "Yıllık Faaliyet Raporu" hem de "Dijital/Online Rapor" kategorilerinde sektörün en iyisi seçildi. Şirket ayrıca "Most Engaging Report Worldwide-Dünya Çapında En İlgi Çekici Rapor" ödülünü de aldı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Bizim Toptan Üst Yöneticisi (CEO) Hüseyin Balcı, yatırımcı ilişkileri alanında her zaman şeffaf iletişimi ve dünyanın iyi uygulamalarını takip eden yönetimi benimsediklerini belirterek, "İyi bir performans gösterdiğimiz 2022'ye ait faaliyet raporumuzla çok prestijli uluslararası bir kuruluştan önemli ödüller kazanarak, başarımızı taçlandırmış olmaktan gurur duyuyorum." ifadelerini kullandı.

Balcı, yaptıkları yatırımlar, geliştirdikleri iş modelleri ve büyüyen ekipleriyle Türkiye ekonomisine katkı sağlamaya devam etiklerini aktararak, "Bu faaliyetlerimizi anlattığımız raporumuzun kazandığı ödüllerle de işimizi ne kadar profesyonel ve kaliteli şekilde yaptığımızı bir kez daha gösterdik. Başarıda emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma ve paydaşlarımıza teşekkür ediyorum." açıklamasında bulundu.

Bizim Toptan Yatırımcı İlişkileri Kıdemli Müdürü Işıl Bük ise mağaza çalışanı olmanın emek gerektiren özverili bir iş olduğunun altını çizerek, şunları kaydetti:

"Bizim Toptan mağazalarımızda gün çok erken saatlerde başlıyor ve geç saatlere kadar sürüyor. Biz de rapor konseptimize 'Bizim Hikayemiz' ismini vererek mağazalarımızın bir gününü hikayeleştirdik. Şirketin üst yönetim ekibi olarak mağaza çalışanlarımızın formalarını giyerek çekimlerde rol aldık.Konseptteki amaçlarımızdan biri de Bizim Toptan’ın önemli bir değeri olan şirket kültürünü rapora yansıtmaktı. Dijitalleşmeye verdiğimiz önemi rapor içindeki bölümlere QR kodla eklediğimiz ilgili videolarla yansıttık. Şirket çalışanlarının sıcak, iş birlikçi, kenetlenmiş kültürünü de üst yönetim olarak fotoğraflarda ve çekimlerin sahne arkası görüntülerinden oluşan videomuzda yansıtmaya çalıştık."

Reklamı Geç
Sayın Gayrimenkul