Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Bağcı: Afyon’u kalkındırmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız

Bağcı: Afyon’u kalkındırmak için  elimizden gelen her şeyi yapacağız
Afyonkarahisar’da gıda üretimi yapan bazı işletmeleri ziyaret eden Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Ahmet Bağcı, “Bakanlık olarak Afyonkarahisar’ı kalkındırmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız” dedi. Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Ahmet Bağcı, Sakarya Mahallesi’ndeki yumurta üretim tesisi ile Organize Sanayi Bölgesi’ndeki (OSB) et entegre ve lokum üretim tesislerini ziyaret etti. Tesislerdeki yetkililerden bilgi alan Bağcı, üretim ve yatırım faaliyetleri hakkında görüş alışverişinde bulundu.
Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Ahmet Bağcı, Afyonkarahisar’da gıda üretimi yapan bazı işletmeleri ziyaret ederek yetkililerden bilgi aldı. ( Arif Yavuz – Anadolu Ajansı )
BAĞCI’DAN AFYON’DAKİ GIDA İŞLETMELERİNE ZİYARET Ziyaretlerin ardından gazetecilere açıklamada bulunan Bağcı, şöyle konuştu: “Afyonkarahisar’da yumurta, et ve lokum sektörlerinde üretim yapan tesislere ziyaret gerçekleştirdik. Tesislerimizde yetkililerimizle fikir alışverişinde bulunduk, ‘Buraya daha fazla nasıl yatırım çekebiliriz, Bakanlık olarak nasıl destek verebiliriz’ diye. İnşallah, önümüzdeki dönem Bakanlık olarak Afyonkarahisar’ı kalkındırmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız.” “AFYON BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZLE TÜRKİYE’NİN İNCİSİ OLACAK” Bağcı’nın ziyaretlerine eşlik eden AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay da şehrin önde gelen gıda tesislerinde incelemede bulunduklarını dile getirdi. Uluçay, “Afyonkarahisar’ın geleceğine dair bu ürünleri, yurt içi ve yurt dışı pazarlarında daha nasıl yaygınlaştırabiliriz diye görüşmelerimiz oldu. Afyonkarahisar’ımız Ege Bölgesi’nin yıldızı. İnşallah, birlik ve beraberliğimizle Türkiye’nin incisi olacak.” dedi.>>>AA
Reklamı Geç
Sayın Gayrimenkul