Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Jandarma bayram denetimini lokumlu ve kolonyalı yaptı

AFYONKARAHİSAR’IN BOLVADİN İLÇESİNDE JANDARMA EKİPLERİ TARAFINDAN SÜRÜCÜLERE YÖNELİK TRAFİK VE ASAYİŞ DENETİMİ GERÇEKLEŞTİRDİ. JANDARMA DENETİMDE DURDURDUKLARI SÜRÜCÜLERE VE ARAÇ İÇERİSİNDEKİLERE KOLONYA VE LOKUM İKRAMI YAPIP, BİR ARAÇTAN İNEN KÜÇÜK ÇOCUKLAR İSE JANDARMA EKİBİNDEKİ AĞABEYLERİNİN ELLERİNİ ÖPÜP BAYRAMLAŞTI.

Jandarma bayram denetimini lokumlu ve kolonyalı yaptı
Afyonkarahisar’ın Bolvadin ilçesinde jandarma ekipleri tarafından sürücülere yönelik trafik ve asayiş denetimi gerçekleştirdi. Jandarma denetimde durdurdukları sürücülere ve araç içerisindekilere kolonya ve lokum ikramı yapıp, bir araçtan inen küçük çocuklar ise jandarma ekibindeki ağabeylerinin ellerini öpüp bayramlaştı.

Bolvadin İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler ilçenin giriş ve çıkışında oluşturdukları uygulama noktalarında trafik ve asayiş denetimi yaptı. Denetimde durdurulan 187 aracın evrak kontrolleri yapılıp sürücüler ve içerisindekiler dahil olmak üzere toplamda 508 kişinin Genel Bilgi Taraması (GBT) üzerinden kimlik sorgulamaları yapıldı.

Jandarma ekipleri durdukları sürücü ve araçların içerisindekilerine ise Ramazan Bayramı dolayısıyla lokum ve kolonya ile karşıladı. Ekipler ayrıca araç içerisindeki çocuklara da boyama kitapları hediye etti. Jandarma ekipleri durdurdukları araç sürücülerine ise bayramı ağız tadında geçmesi, felakete dönmemesi için trafik kurallarına uymaları ve emniyet kemerlerini muhakkak takmalarını istedi.
Feci kazada hayatını kaybeden öğretmen, toprağa verildi
Sıradaki Haber Feci kazada hayatını kaybeden öğretmen, toprağa verildi
Reklamı Geç
Sayın Gayrimenkul