Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“Afyon halkı pazar günü sandıklıları patlatacaktır”

“Afyon halkı pazar günü  sandıklıları patlatacaktır”
Kamu kurumları ve STK’ları ziyaret eden AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay,  “Vatanına milletine bağlı Afyon halkı Pazar günü sandıkları patlatacaktır”  dedi.
AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti. Uluçay ziyaretleri sırasında önemli bir açıklama yaptı. AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay yaptığı açıklamada “Bizler hizmet siyaseti yaparken birileri de maalesef söylem ve kavga siyaseti ile meşgul oluyor. Yıllardır adı kavga ile anılan malum zihniyet terör ve teröristlere destek veren HDP ve bugün yeni adı ile DEM olan parti ile ilişkilerini milliyetçi olan Afyonkarahisar halkımızın gözünün içine baka baka montaj iddiası ile geçiştiriyor. Türkiye’yi soykırımcı ve işgalci görenlerle olan diyaloğunu soran gazeteci kardeşlerimize de ‘cevap vermiyorum’ diyor. Cevap vermiyor değil, veremiyor. Çünkü yıllardır kamera önündeki yakınlıklarını Türkiye gördü, şahit oldu. Bunu gören Müslüman Türk milleti bu zihniyete asla oy vermez, veremez” dedi.

“HERKESE EŞİT MESAFEDE YAKLAŞIYORUZ”

Uluçay, “Bizim milletimizin eli, teröristlerin fezlekesine red verenlere oy vermez. Bizim milletimiz, kendini yok sayarak proje bile sunmaya tenezzül etmeyenlere oy vermez. Bizler milletimizin karşısına projelerimiz, hizmetlerimiz ve yapacaklarımız ile çıktık. Çünkü kantarı belinde olan Afyonkarahisar halkına değer veriyoruz. Bu şehri seviyor ve insanlarını insanımız görüyoruz, kimseye yukarıdan bakmıyor, herkese eşit mesafede yaklaşıyoruz. Dün nasıl ise bugün de yarın da kapılarımızı sonuna kadar açmış bir partinin adayı olarak şuna inanıyor ve biliyorum; Vatanına milletine ve devletine bağlı olan milliyetçi Afyonkarahisar halkı Pazar günü sandıkları patlatacaktır” ifadelerine yer verdi.