Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“7’den 70’e her kesime hizmet verilecek”

“7’den 70’e her kesime hizmet verilecek”
MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt, Kent Konakları projesiyle 7’den 70’e toplumun tüm kesimlerine hizmet vereceklerini söyledi. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt beraberindeki partililerle birlikte Karayolları, Veysel Eroğlu ve Masal Parkını ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Akşam teravih namazını Karşıyaka Mahallesi’nde eda eden Başkan Adayı Küçükkurt, daha sonra mahalle sakinleriyle buluşarak istek ve talepleri dinledi.

“ATM’LERİ DE KONUMLANDIRACAĞIZ”

Gittiği her yerde vatandaşların teveccühü ile karşılaşan Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt, “Bizim öncelik verdiğimiz projelerimizden bir tanesi de Kent Konakları projemizdir. Rakiplerimiz bunun benzeri çalışmaları gündeme getirdiler. Biz Kent Konakları’nda Afyonkarahisar’ın belirli bölgelerinde mümkün olduğunca çok sayıda muhitte ‘Kent Konakları’ adı altında yapılar oluşturmalıyız. Kent Konakları neye hizmet edecek? Emekli hemşerilerimiz burada hem sosyal imkanlardan faydalanarak kendi yaşıtlarıyla bir lokal tarzında buluşma imkanı bulurken icap ederse elbette ki cami alternatifi değil. Ama orada kitap okuması gerekiyorsa, gazete okuması gerekiyorsa onu okuyabilecek. İbadetini yapması gerekiyorsa ibadetini yapabilecek. Sohbetini yapması gerekiyorsa sohbetini yapabilecek. Gençlerimiz burada internet imkânlarından faydalandığı gibi eğitim faaliyetlerinden faydalanabilecekler. Hepsinden önemlisi kadınlarımız yine bu Kent Konakları bünyesindeki üretime yönelik eğitim çalışmaları ile kültür ve sanata yönelik eğitim çalışmalarına katılabilecekler. Yeri müsait olan mahallelerimizde bunların bir katını düğün salonu olarak planlayacağız. O mahalledeki hemşerilerimize ücretsiz olarak sunacağız. Bunu özellikle belirtmek gerekir. Ücretsiz düğün salonu olarak hizmeti verecek. Kent Konakları bu hizmetleri karşılayacak ve emeklilerimize yaş almış hemşerilerimize hem kadınlarımıza hem gençlerimize hizmet eder bir pozisyonda olacak. Kent Konaklarının bünyesinde hemen her mahallemizde bugün ATM ile ilgili ihtiyaçlar eksiklikler var. ATM’leri de konumlandıracağız.” ifadelerini kullandı.  

KÜÇÜKKURT: TEMEL BELEDİYE HİZMETLERİNİ VATANDAŞLARIMIZIN AYAĞINA GÖTÜRECEĞİZ

Afyonkarahisar Belediyesi’nin halk ekmekle ilgili yaptığı çalışmalar doğrultusunda satış üniteleri planladıklarını belirten Başkan Adayı Küçükkurt, sözlerine şöyle devam etti: “Afyonkarahisar’ın yüzeysel gelişimi çok büyüdü. Mahallelerimiz çok genişledi ama temel belediye hizmetlerini almak için dahi insanlarımız kendilerini Karaman Mahallesi’ndeki belediye binasına gelmek mecburiyetinde hissediyorlar. Eğer biz bu Kent Konaklarımızda verilebilecek belediye hizmetlerini orada konumlandırabilirsek hiç olmazsa su faturası yatırılması gibi pratik hizmetleri oralarda çözülecek hizmetleri hemşehrilerimizin ayağına götüreceğiz. Şehir merkezinde, Karaman bölgesindeki yoğunluğu azaltmış olacağız. Kent Konakları da bizim özellikle önem verdiğimiz projelerimiz arasında yer almaktadır.”