Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“31 Mart’a kadar sokak sokak çalışacağız”

“31 Mart’a kadar sokak sokak çalışacağız”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya Konyaaltı Belediye Başkan adayı Cem Kotan Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılış töreninde vatandaşlarla bir araya geldi. Açılışta adaylar ve il yöneticileri vatandaşlara seslendi.

Atatürk Bulvarı’ndaki Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılış törenine Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve yeniden aday gösterilen Muhittin Böcek, CHP İl Başkanı Nail Kamacı, CHP’nin Kepez Belediye Başkan adayı Mesut Kocagöz, CHP İl Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci, CHP Konyaaltı İlçe Başkanı Demet Gündüz ile il ve ilçe yöneticileri, kurum temsilcileri, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

BÖCEK: KİMSEYİ ÖTEKİLEŞTİRMEYECEĞİZ

Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışında konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 50 bin kişinin öldüğü 6 Şubat depreminde CHP’li 11 büyükşehir belediyesinin depremzedelerin yanında olduğunu hatırlattı. İlçe ve il belediye başkanlarımızla birlikte vatandaşlarımızın yaralarını sardık, bundan sonra da yaraları sarmaya devam edeceğiz. Her şeye rağmen kimseyi ötekileştirmeyeceğiz.” dedi.

NAİM KAMICI: DÜN BİTTİ, BUGÜN YENİ BİR GÜN

CHP Antalya İl Başkanı Nail Kamacı ise, parti içindeki yarışların artık geride kaldığını vurguladığı konuşmasında şunları söyledi:

“Parti içindeki yarışmalara takılıp kalmak ülkemize yapılacak en büyük kötülüklerden biridir. Dünle geçirilecek zamanımız yok. Artık dünle ilgili konuları konuşacak vaktimiz de yok. Dün bitti. Bugün yeni bir gün başlıyor Konyaaltı’nda. Zaman zaman haksızlıklar yapıldığını düşünür ve üzülebiliriz. Belki de yapılıyordur. Bu yanlışlıkları bir tarafa bırakacağız ve hedefimiz 31 Mart olacak. O zaman görevimizi en iyi şekilde yapmış olacağız.”

KOTAN: PROJELERİN ÇITASINI DAHA YÜKSEĞE TAŞIYACAĞIZ

Konyaaltı’na değer katan projelerin çıtasını çok daha yükseğe taşıyacağını ifade eden Cem Kotan, şunları söyledi:

“31 Mart’a kadar mahalle mahalle, sokak sokak, hane hane çalışacağız. Tüm insanımıza kendimizi, yönetim anlayışımızı, projelerimizi anlatacağız. 31 Mart’tan sonra ise, çok daha fazla çalışacağız. Ortak akılla şekillenen ortak yaşamı birlikte inşa edeceğiz. Kentin ihtiyaçlarını birlikte belirleyeceğiz. Esnafımızla, muhtarlarımızla, meslek odalarıyla, kadınlarla, emeklilerle, gençlerle 7’den 70’e tüm Konyaaltı ile iletişim ve etkileşim halinde olacağız. Hayatın içinde, sürdürülebilir ve yaşayan projeler üreteceğiz. Kaynakların verimli kullanıldığı; gerçek ihtiyaçlara cevap veren projeleri hayata geçireceğiz.”