Öne Çıkan

15

1

Image

'Emanetlerine sahip çıkacağız'
Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş, Şehit Nurullah Oymak'ın babası Sabri Oymak'ı kabul etti. Rektör Okumuş..

2

Image

'Mücadelenizde yanınızdayız'
AK Parti Afyonkarahisar Kadın Kolları Başkanlığı Anneler Günü dolayısıyla Diyarbakır Anneleri için birer mektup hazırladı. Mektup öncesi bir basın açı..

3

Image

'Yardım değil bizim görevimiz'
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, 7 yıldır 400 aileye düzenli olarak sıcak yemek dağıtımları yaptıklarını söyleyerek, "Belediye olarak sıcak yeme..

4

Image

Ramazan'da yardıma koştular
Yarım Elma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Erol Öztürk, ramazan ayı dolayısıyla kentteki ihtiyaç sahibi ailelere 2 bin gıda kolisi yardımında bulundu..

5

Image

Zafer Meydanı'nda bayram namazı
Afyonkarahisar'da Zafer Meydanı'nda bayram namazı kılınacak. ‘Seccadeni Al da Gel’ teması ile 13 Mayıs Perşembe günü sabah saat 06:20’de başlayacak ba..

6

Image

'Alt yapıyı kusursuz yapmak istiyoruz'
Dinar Belediyesi ekipleri altyapı çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Başkan Nihat Sarı, amaçlarının alt yapıyı kusursuz hale getirmek olduğunu b..

7

Image

Okçuluk Merkezi'ne destek
Afyon Şehir İstasyonu sahası içinde ata sporu okçuluğun yaşatılacağı binanın restorasyonu için Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan 2 milyon liralık ödenek ..

8

Image

Ramazan ayının son cuma namazı kılındı
Ramazan-ı Şerif’in son cuma namazı, koronavirüs tedbirleri kapsamında devam eden tam kapanmanın gölgesinde Afyonkarahisar’da da eda edildi..

9

Image

'Afyon'da yeni bir dönemi başlatıyoruz'
Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Afyonkarahisar’ın spor alanında hedef kentlerden birisi olacağını kaydederek, "Havuzlarıyla, sal..

10

Image

'Hastane çevresini güzelleştiriyoruz'
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, belediye tarafından Afyonkarahisar Devlet Hastanesi arkasında yapılan peyzaj çalışmalarını inceledi. Zeybek, hastaneni..

11

Image

'Emirdağ sporun merkezi oluyor'
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu'nun Afyonkarahisar programları kapsamında gerçekleşen il değerlendirm..

12

Image

'Heybemiz dolu döndük'
Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun yanından heybesi dolu olarak Dinar'a döndüklerini söyledi
..

13

Image

'Türkiye'nin çözülemeyecek problem yok'
Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, Türkiye'nin çözülemeyecek probleminin olmadığını belirterek, "Kaynakları üretime dönük yatırımlara ak..

14

Image

'Bölgeyi spor turizmiyle güçlendireceğiz'
Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 5 bin yıllık geçmişe sahip tarihi Frig Vadisi’nin Afyonkarahisar sınırları içerisinde kalan kısmı il..

15

Image

Görev şehidi memur ebediyete uğurlandı
Afyonkarahisar'da görev başındayken üzerine 3 tonluk kapının düşmesi sonucu hayatını kaybeden görev şehidi İnfaz ve Koruma Memuru Soner Hayta (52) me..

16

Image

'Desteklerimiz devam edecek'
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'i ziyaret eden Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "Afyonkarahisar Belediyesi ve ilçelerimizle iş birliği..

17

Image

Serteser talepleri aktardı
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu idare..

ALT LİGLER çocuk oyuncağına döndü | Mustafa Bayer | Gazete3.com.tr
Image

ALT LİGLER çocuk oyuncağına döndü

Mustafa Bayer
08.07.2020
Dünyayı etki altına alan yeni tip koronavirüs salgını futbol maçlarını da olumsuz etkiledi. Süper lig ve TFF 1. Lig maçları 12 Haziranda başladı ve oynanıyor. Seyircisiz ama yine de oynanıyor.
Türkiye Futbol Federasyon (TFF) 2.3. ligler ile Bölgesel Amatör Liglerin de 18 Temmuzda oynanacağını duyurmuştu. Takımlar buna göre yeniden oyuncularını topladı ve koronavirüs testleri yaptırılarak çalışmalara başladı. Ama daha sonra ne olduğu bilinmiyor ki; yeni bir karar alandı. Liglerin oynanmayacağı kararı alındı. Ama yinede bir üst lige çıkacak takımların hangi takımlar olacağı, düşecek takım olacak mı? Gibi soruların ucu açık bırakıldı.
Alınan bu yarım yamalak kararlar gerek futbol kulüplerinde, gerek futbolcularda gerekse teknik kadrolarda inanılmaz bir rahatsızlık yarattı. Türkiye genelinde futbolcular aylardır para alamıyor. Borç para alarak takıma katılan ama parası olmadığı için evine dönemeyen futbolcuların olduğu konuşuluyor.
TFF son yılların en kaos durumunu yaşıyor. Futbol dünyası da hiç yaşamadığı bir olağan üstü durumdan geçiyor. Koronavirüs salgınını Türkiye genel anlamda iyi organize etti. Gerekli tedbirler anında alındı ve çok ciddi –birkaç sıkıntı haricinde- sorunlar yaşanmadı. Ama futbolun alt liglerinde yaşanan bu karmaşa ve belirsizlik, TFF’nin süreci yeteri kadar iyi yönetemediğini gösterdi. Bir çok kişi keşke TFF’yi de salgın sürecinde Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yönetseydi diyor. Bakan Koca’nın sakin ve sürece hakim açıklamalarını futbol dünyası içinde arar hale geldik.

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
YAZARIN DIGER MAKALELERI
12.03.2021
12.03.2021
12.03.2021
OZEL HABERLER