Öne Çıkan

15

1

Image

‘Afyon’u turizmin başkenti yapacağız’
Vali Gökmen Çiçek, TBMM’deki Afyonkarahisar’ın tarihi, turistik, kültürel ve ekonomik değeriyle ilgili olarak konuşma yapan AK Parti Afyonkarahisar Mi..

2

Image

‘Ayazini cazibe merkezi olacak’
Ayazini’de yapılan çalışmalar hakkında Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde konuşan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, çalışmaları..

3

Image

Üniformalarıyla nikah masasına oturdular
Çay ilçesinde görev yapan jandarma astsubay çift, nikah masasına gelinlik ve damatlık yerine çok sevdikleri üniformalarıyla oturdu..

4

Image

‘201 adet toplanma alanımız var’
Afyonkarahisar İl Afet ve Acil Durumu (AFAD) Müdürü Mehmet Buldan, olası bir afet riskine karşı kentte 201 acil toplanma alanı, 27’de çatır-konteynır ..

5

Image

Eğitime büyük destek
Afyonkarahisar Belediyesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar 1 Nolu Şubesi iş birliğinde beşincisi düzenlenen ‘Kitap Okuma Ya..

6

Image

‘Geleceği hep beraber inşa edeceğiz’
Dinar’daki mimarlar ve inşaat mühendisleriyle bir araya gelen Belediye Başkanı Nihat Sarı, Dinar ilçesinin geleceğini hep beraber inşa edeceklerini sö..

7

Image

‘Afyon’un ismini duyurmak için gayret gösteriyoruz’
Ayazini’de inceleme yapan Vali Gökmen Çiçek ve Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyon’un isminin duyurulması noktasında var güçleriyle gayret gösterdik..

8

Image

Adım atılmadık yer bırakmadı
Vali Gökmen Çiçek, Afyonkarahisar’da bazı ziyaretlerde bulunarak inceleme yaptı. Vali Çiçek, kentte adım atmadık yer bırakmadı ..

9

Image

Mizanını göndermeyene ödenek aktarılmayacak
İl Genel Meclisi mart ayı ilk oturumunda meclise sunulan bir önerge görüşüldü. Önergede bazı birliklerin hesaplarındaki paraları kullanmadıkları, İl Ö..

10

Image

‘Üreten kadınlarımızın yanındayız’
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Emirdağ Kadın Kooperatifini ziyaret etti. Üretici kadınlar ile bir araya gelerek sohbet eden Başkan Koyuncu, ..

11

Image

‘Van’a 2 milyar 670 milyon TL’lik yatırımlar yaptık’
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Van’a yapılan orman ve su yatırımları hakkında açıklamal..

12

Image

İş birliği yapılacak
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Afyonkarahisar Necat Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı ve Eğitim Fakültesi Dr. Öğr. Ü..

13

Image

Sosyal mesafe unutuldu
Şuhut ilçesinde bankalar önünde işlem yapmak isteyen vatandaşlar uzun kuyruklar oluşturdu. Kuyruklarda zaman zaman sosyal mesafenin unutulması ise dik..

14

Image

HAYRAN KALDILAR
Türkiye'nin farklı şehirlerinde yaşayan off-road tutkunları, gizemlisehirafyon gezisinin son gününü Ayazini ve Emre Gölü’ne ayırdı. 2 gün boyunca Afyo..

15

Image

‘Cumhur İttifakı ruhuyla hizmet ediyoruz’
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay ve il yönetimi, Milliyetçi Hareket Partisi İl Kongresinde tekrar il başkanlığı görevine seçil..

16

Image

‘Ticari ilişkilerin gelişmesinde Afyonkarahisar öne çıkacak’
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret eden Bangladeş Ankara Büyükelçisi Mosud Mannan, Türkiye ile Bangladeş arasındaki dostluk ilişkilerin..

17

Image

Vali Çiçek’e ziyaretler
Vali Gökmen Çiçek, konuklarını makamında kabul ederek, Afyonkarahisar’la ilgili konularda görüş alışverişi yaptı ..

Hak edilen bir galibiyet | Hasan Güngör | Gazete3.com.tr
Image

Hak edilen bir galibiyet

Hasan Güngör
14.12.2020
Bu hafta takımımız kendi evinde Galatasaray’ı ağırladı. Keçiler maça pota altından bulduğu sayılarla çok etkili başladı. İlk periyotta bütün oyuncularından skor katkısı alan takımımız savunmada da Galatasaray’ı zor duruma soktu. Kazandığı topları biraz daha iyi değerlendirebilse takımımız farkı daha da açabilirdi. Tabi ki iki takım içinde çok önemli olan bu maçta Galatasaray bir çıkış ararken takımımız da galibiyetlere devam etmek istiyordu. İlk periyotta harika bir oyun sergileyen takımımız tüm oyunculardan skor katkısı alarak ilk periyotu 33-20 önde bitirdi.
İkinci periyotta da etkili oyununa devam eden takımımız Pako Cruz liderliğinde hem hücumda hem de savunmada çok iyi işler yaptı. Farkı 22 sayılara kadar çıkaran takımımız çok iyi dış şut yüzdesiyle oyunun tamamen hakimiydi. Galatasaray’ın bulduğu sayılarla temposu düşen takımımız tekrar toparlanarak 10 sayılık önde devreye giriyor. İlk yarının özeti olarak çok iyi hücum performansı ve Galatasaray’ın skorer oyuncularını maçın içine sokmayan bir takım vardı. İkinci yarıya Galatasaray çok iyi başladı. Buldukları dış şutlarla farkı eritmeyi başardılar. Savunma sertliğini arttıran Galatasaray üçüncü periyotta takımımızı oldukça zorladı ve maç yeniden başlamış oldu.
SON ÇEYREKTE OYUN ÜSTÜNLÜĞÜNÜ ELE ALDIK
Temponun çok düştüğü bu periyotta ilk kez Galatasaray öne geçti ve 67-68 önde olarak son periyota girdi. Takımımız ilk devrede hızlı hücumlar ve kaptığı toplarla sayılar bulurken bu periyotta hiç hızlı hücumlardan ve geçiş oyunlarından sayı bulamadı. Son periyotta harika bir mücadele ve oyun sergileyen iki takım vardı. Takımımız oyun üstünlüğünü ele alarak sayılar üretti ve Galatasaray’ı durdurmayı başardı. Farkı 9 sayıya kadar çıkaran takımımız çok iyi reaksiyon verdi. Mücadelesi ile de takdir topladı. Farkı 15 sayılara kadar çıkaran takımımız oyunun sonlarında rahat bir galibiyet aldı. Can Sevim ve teknik ekibi tebrik ederim. Çok iyi hazırlanılmış ve hak ederek alınan bir galibiyet oldu. Basketbollu günler dilerim. Saygı ve sevgilerimle...

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
YAZARIN DIGER MAKALELERI
22.02.2021
22.02.2021
22.02.2021
OZEL HABERLER