Öne Çıkan

15

1

Image

320 milyon TL hibe vereceğiz
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Afyonkarahisar İl Koordinatörü Zülgari Özdemir, 8. Çağrı döneminde 320 milyon lira hibe verecekler..

2

Image

Erkmen gözde belde oldu
AKܒde düzenlenen Yerel Yönetimlerde Bir Başarı Öyküsü konulu konferansa katılan Erkmen Belediye Başkanı Memduh Kuş, Erkmen beldesinin Afyonkarahisar’..

3

Image

Koçak’a büyük ödül
Yıldız Teknik Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Türk Halk Edebiyatı Anabilim Dalı Başkanı Afyonkarahisarlı Prof. Dr. Aynur Koçak, Türk Halk Kültürün..

4

Image

Haklara verilen değer artıyor
İl İnsan Hakları Kurulu’nu makamında ağırlayan Vali Mustafa Tutulmaz, ülkemizde insan haklarına verilen değerin her geçen gün arttığını söyledi. ..

5

Image

MANŞET HEDEF 2023
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir ile telekonferans yöntemiyle görüşen AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, 2023 seçimlerinden iyi bir son..

6

Image

ATV’yi gezdiler
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Sandıklı Meslek Yüksekokulu (MYO) Halkla İlişkiler Programı öğrencileri, Medya Planlama dersini ATV stüdyolarında ge..

7

Image

Yasaklı maddeler ele geçirildi
Emniyet ekipleri Afyonkarahisar’daki bazı aktarlarda yaptıkları aramalarda yasaklı maddeler ele geçirdi. ..

8

Image

Rektör Karakaş iş adamlarını ağırladı
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, İstanbul Afyonkarahisarlı Sanayici ve İş Adamları Derneği yetkililerini makamında ..

9

Image

Acımasız bir savaş yürütüyorlar
10 Aralık Dünya İnsan Hakları günü dolayısıyla bir açıklama yapan Memur-Sen İl Temsilcisi Mustafa Arslan, ABD'den Rusya'ya Çin'den AB'ye kadar küresel..

10

Image

Çevreci projeleri destekleyeceğiz
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, belediyenin çevreci projelere her zaman destek vereceğini söyledi. ..

11

Image

Kadının toplumdaki yeri anlatıldı
Afyonkarahisar Belediyesi ile Bilge Tam Gelişim Derneği işbirliğinde düzenlenen “İslam’da Kadın ve Kadının Toplumdaki Yeri” konulu panel Rehberlik ve ..

12

Image

Fuat Sezgin’e özel sayısı yayınlandı
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Sosyal Bilimler Enstitüsü tarafından çıkartılan Sosyal Bilimler Dergisi’nin “Prof. Dr. Fuat Sezgin Özel Sayısı” yayı..

13

Image

Öğrenciler destek istedi
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, AKܒde önlisans, lisans ve yüksek lisans seviyelerinde eğitim görmekte olan Afrika..

14

Image

Kariyer semineri
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Maliye Kulübü tarafından Finans Sektöründe Dönüşüm ve Kariyer Semineri gerçekleştirildi...

15

Image

Afyonkarahisar’ın sesini duyuruyorsunuz
İstanbul AFSİAD yönetimini makamında ağırlayan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser; İstanbul AFSİAD’ın, İstanbul’da Afyonkarahisar’ın sesini du..

16

Image

Öğrenci merkezli bir üniversiteyiz
Üniversite öğrencileriyle bir araya gelen AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, AKܒnün öğrenci merkezli ve kalite odaklı bir üniversite olduğunu söyl..

17

Image

Konkordato olumlu sonuçlar doğuracak
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, şirket tasfiyesi alanında hayata geçirilen konkordato reformunun olumlu sonuçlarının, ilerleyen dönemlerde görüle..

Yayın İlkeleri


HAZIRLANIYOR..

11.12.2019
11.12.2019
11.12.2019
OZEL HABERLER