Öne Çıkan

15

1

Image

Tehdit çetesi, Şuhut’ta çökertildi
Afyonkarahisar’da silahla tehdit edilip kendilerinden 400 bin TL istenildikten sonra peşlerine kiralık katil takıldığı ihbarı üzerine harekete polis v..

2

Image

Tehdit çetesi, Şuhut’ta çökertildi
Afyonkarahisar’da silahla tehdit edilip kendilerinden 400 bin TL istenildikten sonra peşlerine kiralık katil takıldığı ihbarı üzerine harekete polis v..

3

Image

‘2023’e gümbür gümbür geliyoruz’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven Koordinatörlük görevini yürüttüğü Manisa'da ve Afyonkarahisar'da bir dizi temaslarda bulundu..

4

Image

..

5

Image

Sıcak hava balonu büyük ilgi gördü
Afyonkarahisar'ın İhsaniye ilçesinde başlayan sıcak hava balonu seferleriyle binden fazla yerli ve yabancı turist, tarihi Frig Vadisi ve Emre Gölü üze..

6

Image

..

7

Image

Başkan Zeybek’ten eğitime destek
Afyonkarahisar Belediyesi, geleceğin teminatı olan öğrencilere eğitim desteğini bu yılda verecek. Belediye sınırları ve mücavir alan içerisinde ikamet..

8

Image

‘TCDD her geçen gün güçleniyor’
TCDD’nin kuruluşunun 165. yılı nedeniyle TCDD 7. Bölge Müdürü Adem Sivri ve beraberindekileri kabul eden Vali Gökmen Çiçek, “Şehirlerarası demiryolu i..

9

Image

‘Devrim niteliğinde çalışmalara imza attık’
TBMM Küresel İklim Değişikliğinin Etkilerinin En Aza İndirilmesi, Kuraklıkla Mücadele ve Su Kaynaklarının Verimli Kullanılması İçin Alınması Gereken T..

10

Image

‘Türkiye artık eski Türkiye değil’
AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı Afyonkarahisar İl Koordinatörü Necip Filiz ve AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay ilçel..

11

Image

‘Gücümüz halkın istek ve taleplerini dinlemekten gelir’
Bolvadin Kaymakamı Taner Bolat, vatandaşların taleplerinin çok yoğun olduğunu ancak Bolvadin’in gelişip, kalkınması için yoğun tempo ile çalışacakları..

12

Image

Vali Çiçek hedef yükseltti
Afyonkarahisar’da kurulduğu günden bu yana gerçekleştirdikleri üretimler ile adeta destan yazan ve yaklaşık 1 yılda üretilen ürünler ile 4 milyon TL’l..

13

Image

‘Mobilya imalatçıları zor günler yaşıyor’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, irili ufaklı birçok mobilya imalatçısının zor günler yaşadığını belirterek, “Ham..

14

Image

Yollar yenileniyor
Çay ilçesinde Cedit ve Ali İhsan Paşa Mahallesinde yol yenileme ve çevre düzenleme çalışmaları devam ediyor...

15

Image

Uyuşturucu madde ele geçirildi
Jandarma ekipleri, Sandıklı ilçesine bağlı Örenkaya köyünde bir şahsın ikametinde yaptıkları aramada uyuşturucu madde ele geçirdi ..

16

Image

Afyon’un üreten kadınları 4 milyon lira ciroya ulaştı
Vali Gökmen Çiçek’in kentin tüm dinamiklerini devreye sokarak başlattığı Kadın Kültür Evleri Projesi kapsamında üretmeye başlayan kadınlar, satışlarda..

17

Image

‘Afyon’u gastronomi alanında hak ettiği yere getireceğiz’
UNESCO Türkiye Milli Komitesi üyeleri ve Moldova heyetini ağırlayan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, “Afyonkarahisar’ın marka değerlerini ön plana çıka..

Yayın İlkeleri


HAZIRLANIYOR..

12.03.2021
12.03.2021
12.03.2021
OZEL HABERLER