Haftanin Öne Çıkanları

17

1

Image

‘Amorium konusunda Afyon’u destekleyeceğiz’

Afyonkarahisar’da düzenlenen istişare toplantısı konuşan TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya, tüm acentelerle Frig Vadisi’ni ziyaret ederek tanıtımına..

2

Image

‘Gençler algıları çürütüyor’

AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ile birlikte AK Parti İl Gençlik Kolları üyeleri ile istişare toplantısında..

3

Image

Frig Vadisi’ni gezdiler

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Turizm Fakültesi tarafından iki farklı etkinlik gerçekleştirildi. Akademik oryantasyon dersi kapsamında Turizm ..

4

Image

Demiral ailesinin acı günü

Kanalımız program yapımcısı Gazeteci Hasan Öğünç’ün kayınpederi Hacı Ahmet Hikmet Demiral, vefat etti. Merhum Demiral dün kılınan cenaze namazını..

5

Image

İbrahim Telek ebediyete uğurlandı

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefaret Kooperatifi eski Başkanlarından, Demokrat Parti eski İl Başkanı İbrahim Telek, vefat etti. Merhum Telek, dün İ..

6

Image

‘Geçmişteki sıkıntılar aşıldı’

İmam Hatipliler Aile Buluşması Programında konuşan Önder İmam Hatipliler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Ahmet Akbaba, İmam Hatiplilerin geçm..

7

Image

Otomobil şarampole devrildi

Afyonkarahisar’da meydana gelen trafik kazasında bir otomobilin şarampole devrilmesi sonucu 2 kişi hayatını kaybetti...

8

Image

Esnaflara kaldırım sınırı

Başkan Zeybek, Afyonkarahisar’daki esnaf odaları başkanlarıyla yaptığı görüşmede esnafların işyerlerinin önündeki kaldırımlardan 30 ila 50 cm ara..

9

Image

BGL’de Gelişim Koleji’ne yenildik

Basketbol Gençler Ligi’nin 2.haftasında Gelişim Koleji’ne konuk olan Afyon Belediyespor, rakibine 113-50 gibi farklı bir skorla mağlup oldu...

10

Image

A Grubu’nda Çay Çağlayan B Grubu’nda Nuribey lider


Afyonkarahisar 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nde 3.hafta karşılaşmaları oynandı. A Grubu’nda 3’te 3 yapan Çağlayan Belediyespor ile B Grubu’nda ..

11

Image

Ortak çalışmalar istişare edildi

Hamm Büyükşehir Belediyesi Sosyal, Uyum ve Entegrasyon Dairesi Başkanı Wolfgang Müller’i ağırlayan Başkan Zeybek, kardeş şehir Hamm ile yapılacak..

12

Image

"Engelli vatandaşlar atama bekliyor"


Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, TBMM Başk..

13

Image

Desteklemeler anlatıldı

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası, Afyonkarahisar Ticaret Borsası ve İl Tarım ve Orman Müdürlüğü işbirliğinde tarıma dayalı yatırımlara iliş..

14

Image

TERMAL ATAK

Afyonkarahisar’da yapılan Termal Kent Projesi’ne, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin dahil olması adına Milletvekilleri Eroğlu, Özkaya, Yurdu..

15

Image

Serteser, İnternet Gazetecilerini ağırladı

Afyonkarahisar’da kısa bir süre önce kurulan Bağımsız İnternet Haber Siteleri Birliği, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başk..

16

Image

Kodlama sergisi

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Eğitim Fakültesi tarafından Kodlama Haftası (Europe Code Week) kapsamında kodlama etkinliklerini içeren sergi d..

17

Image

Afyonsporlu gençler, lige ısındı


Afjet Afyonspor’un Spor Toto Gelişim Ligleri ve Bölgesel Gelişim Liglerindeki temsilcileri, hafta sonu oynayacakları karşılaşmaların hazırlı..

19.10.2019
19.10.2019
19.10.2019
OZEL HABERLER