Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

AFSİAD yönetimi ziyaret turuna çıktı
Afyonkarahisar Sanayicileri ve İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Kadir Sayın Başkanlığında protokol ziyaretlerine devam etti...

2

Image

‘HEP BERABER ÇALIŞACAĞIZ’
Afyonkarahisar Sanayicileri ve İşadamları Derneği Başkanı Kadir Sayın, Afyonkarahisar’ı daha fazla geliştirmek için hep beraber çalışacaklarını söyled..

3

Image

Karakaş, Aldırmaz’ı ağırladı
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Sultandağı Belediye Başkanı Mehmet Aldırmaz ve beraberindeki heyeti kabul etti...

4

Image

İnşaat maliyet endeksi arttı
TÜİK verilerine göre inşaat maliyet endeksi yıllık yüzde 10,76, aylık yüzde 1,01 arttı...

5

Image

Afyon’a neden az hibe verildi?
CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'ye Afyonkarahisar’a diğer illere nazaran daha az hibe verilmesini..

6

Image

‘Girişimci sayısı arttırılmalı’
Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) senato kararıyla, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na Fahri Dokto..

7

Image

50 MİLYON EURO’LUK YATIRIM
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, ilçeye bir firma tarafından 50 milyon Euro’luk yatırım yapılacağını ve bu yatırımın ilçedeki işsizliğin önüne..

8

Image

Ürün Takip Sistemi anlatıldı
Tıbbi cihaz ve kozmetik ürünlerinin takibi için kurulan Ürün Takip Sistemi hakkında, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Sağlık Bakanlığı Türki..

9

Image

‘Girişimcilerle gurur duyuyorum’
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, İzmir’in üretimin, ihracatın, teknolojinin lider şehirleri arasında bulundu..

10

Image

‘İnsanlara iş bulmak zorundayız’
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Ege Genç İş İnsanları Derneği’nin (EGİAD) toplantısına katılarak Türkiye ve..

11

Image

İhracatımız 28 milyon 819 bin dolar oldu
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, 2020 yılının ocak ayında 28 milyon 819 bin dolar olduğunu kaydetti.
..

12

Image

‘Kırsal kalkınma artacak’
Tarım ve Orman İl Müdürü İbrahim Acar, Afyonkarahisar’da sağlanacak olan 23 milyon TL’lik desteğin kırsal toplumdaki yerel kalkınma kapasitesinin oluş..

13

Image

MADENCİLİK LOKOMOTİF
ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Serteser, Afyonkarahisar’ın 2020 yılı Ocak ayı ihracatının 28 milyon 819 bin Dolar olduğunu söyleyerek, ihracatın çoğunluğ..

14

Image

4 bin 179 kapasite raporu onaylandı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Ocak 2020’de onaylanan kapasite raporu sayısı Ocak 2019’a göre 803 adet (%23.78) artarak 4.179 adet oldu..

15

Image

Ticari ilişkiler geliştirilecek
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Gürcistan'ın Ankara Büyükelçisi George Janjghava, Türkiye ve Gürcistan aras..

16

Image

‘2020’den umutluyuz’
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, 2020 yılında reel sektör için belirsizlik yerine umudun hakim olduğunu söyl..

17

Image

‘Ekonomiye büyük katkı sağlıyorsunuz’
İscehisar Kaymakamı Uğur Kapar, Emin Demirel Mermer’i ziyaret etti. Kapar, mermer sektörünün Afyonkarahisar ekonomisine büyük katkı sağladığını söyle..

Ekonomiye büyük fayda sağlayacak | Gazete3.com.tr
Image

Ekonomiye büyük fayda sağlayacak


TOBB Genç Girişimciler İl Başkanlarını ağırlayan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, genç girişimciler arasındaki iş birliğinin ülke ekonomisine ve odalara büyük fayda sağlayacağını söyledi.
  EKONOMİ    21.12.2019 10:10:05

TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Mustafa Özkan, TOBB İzmir Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Süleyman Çınar, TOBB Aydın Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Hilmi Duruoğlu, TOBB Manisa Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Mustafa Yücel, TOBB Uşak Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Cemal Yalçındağ, TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkan Yardımcıları Kerem Güzel ve Nurettin Karaman, TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Üyeleri İzzet Ayhan Mollaoğlu ve Kamil Sağbilge, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti.

“BAŞKANIMIZDAN BÜYÜK DESTEK GÖRÜYORUZ”
Ziyaret hakkında bilgi veren TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Mustafa Özkan: “İlimizi tanıtmayı, Genç Girişimci Kurulları arasındaki iletişimi artırmayı hedefliyoruz. Çalışmalarımızda siz Sayın Başkanımızın ve ATSO Yönetim Kurulu’nun desteklerini görüyoruz. Çok teşekkür ederiz.” dedi.

“GAYRETLERİNİZ BİZLERİ SEVİNDİRİYOR”

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser de ziyaret dolayısıyla teşekkür etti. Serteser, “Sizleri odamızda ve Afyonkarahisar’da ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Mustafa Özkan Bey, bu dönem arkadaşları ile birlikte geldi ve faaliyetlerine hızlı bir şekilde başladı. Kendilerinin çalışmalarını takdirle karşılıyoruz. Gayreti, bizi sevindiriyor. Siz de illerinizde seçimle geliyorsunuz. Seçimle geldiğiniz zaman talep etmiş oluyorsunuz, dolayısıyla bu görevlerin hakkını vermek gerekiyor. Siz de illerinizde güzel çalışmalara imza atıyorsunuz. Birbirinizin arasındaki iletişim, mutlaka ilimize ve odamıza fayda sağlayacaktır. Hepinizin oda yönetim kurulu başkanlarına da selamlarımı iletmenizi istirham ediyorum.” diye konuştu.

ATSO BİNASINI GEZDİLER
Ziyarete katılan TOBB Genç Girişimciler Kurulu İcra Komiteleri İl Başkanları da misafirperverliği dolayısıyla ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’e teşekkür etti. Ziyaret, karşılıklı hediye takdimi ile sona erdi. Ziyaretin ardından ATSO Genel Sekreteri Ali Şenol, odanın faaliyetleri ve Afyonkarahisar’ın ekonomik durumu hakkında ayrıntılı sunum yaptı. TOBB Genç Girişimciler Kurulu İcra Komiteleri İl Başkanları, ATSO Genel Sekreteri Ali Şenol nezaretinde oda hizmet binasını gezdi.>>>İsmail Sagun

  EKONOMİ    21.12.2019 10:10:05

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..