Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Ağustos ihracatı 27 milyon 370 bin dolar

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Afyonkarahisar’ın ağustos ayı ihracatının 27 milyon 370 bin dolar o..

2

Image

‘Kendi hikayenizin kahramanı olun’
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Hisarcıklıoğlu, TOBB ETÜ mezunlarını tebrik ederek, öğrencilere tavsiyede bulunarak, “Başkasının değil, ken..

3

Image

Tescilli ürün sayısı 206 oldu
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne (TOBB) bağlı Oda/Borsalar tarafından tescil ettirilen coğrafi işaretli ürün sayısı 206’ya, tescil başvurusu yapı..

4

Image

Kadın Kültür Evi projeleri hızla devam ediyor
Afyonkarahisar için vizyon projeleri hayata geçirmek için büyük gayret sarf eden Vali Gökmen Çiçek, kadınlar için adeta bir nefes alma merkezi olacak ..

5

Image

AVŞAR Emaye yeni istihdam kapısı açıyor

450 çalışanı ile Afyon ilimizin istihdam, ihracat ve katma değerli üretim alanında önde gelen şirketlerinden Avşar Emaye A.Ş dünyada yaşanan pand..

6

Image

Sanayide kapasite yükseldi
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından Haziran 2020’de onaylanan kapasite raporu sayısı Haziran 2019’a (2.600 adet) göre %36,6 (952 adet..

7

Image

Ticaret Borsaları Konseyi toplandı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Ticaret Borsaları Konsey toplantısı, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ve TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcı..

8

Image

'Nefes kredisine başlamak istiyoruz'
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, nefes kredisini en kısa sürede başlatmayı istediklerini belirtti..

9

Image

UMURTLARIMI KORUYORUM’
Altınbaş Üniversitesi Öğretim Üyesi, ekonomist ve yazar Prof. Dr. Emre Alkin, ekonomide bir nebze toparlanma görüldüğünü bu nedenle 2020 yılıyla ilgil..

10

Image

‘IMF ve Dünya Bankası mahcup’
Ekonomist ve Yazar Prof. Dr. Emre Alkin, IMF ve Dünya Bankası’nın Türkiye’nin büyüme rakamları konusunda, Türkiye’ye mahcup olduğunu söyleyerek, “Geçe..

11

Image

‘YANILDILAR’
Ünlü ekonomist ve yazar Prof. Dr. Alkin, Türkiye’nin ekonomik anlamda pek çok kuruluşu şaşırttığını belirterek, IMF ve Dünya Bankası’nın ülkemizle ilg..

12

Image

54 MİLYON Dolar ihracat
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, yılın ilk iki ayında Afyonkarahisar’dan 54 milyon dolarlık ihracat yapıl..

13

Image

Turizmde Yeni Trendler Çalıştayı
MÜSİAD Genel Merkez Yeni Turizm Kaynakları Geliştirme Komitesi tarafından Turizmde Yeni Trendler Çalıştayı gerçekleştirildi. Çalıştaya MÜSİAD Afyon ve..

14

Image

Tekstil fabrikası kiralandı
Çobanlar Belediyesi’nin yaptığı tekstil fabrikası binası, yıllık 186 bin liraya kiraya verildi..

15

Image

AFSİAD yönetimi ziyaret turuna çıktı
Afyonkarahisar Sanayicileri ve İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Kadir Sayın Başkanlığında protokol ziyaretlerine devam etti...

16

Image

‘HEP BERABER ÇALIŞACAĞIZ’
Afyonkarahisar Sanayicileri ve İşadamları Derneği Başkanı Kadir Sayın, Afyonkarahisar’ı daha fazla geliştirmek için hep beraber çalışacaklarını söyled..

17

Image

Karakaş, Aldırmaz’ı ağırladı
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Sultandağı Belediye Başkanı Mehmet Aldırmaz ve beraberindeki heyeti kabul etti...

Ekonomiye büyük fayda sağlayacak | Gazete3.com.tr
Image

Ekonomiye büyük fayda sağlayacak


TOBB Genç Girişimciler İl Başkanlarını ağırlayan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, genç girişimciler arasındaki iş birliğinin ülke ekonomisine ve odalara büyük fayda sağlayacağını söyledi.
  EKONOMİ    21.12.2019 10:10:05

TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Mustafa Özkan, TOBB İzmir Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Süleyman Çınar, TOBB Aydın Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Hilmi Duruoğlu, TOBB Manisa Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Mustafa Yücel, TOBB Uşak Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Cemal Yalçındağ, TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkan Yardımcıları Kerem Güzel ve Nurettin Karaman, TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Üyeleri İzzet Ayhan Mollaoğlu ve Kamil Sağbilge, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti.

“BAŞKANIMIZDAN BÜYÜK DESTEK GÖRÜYORUZ”
Ziyaret hakkında bilgi veren TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Mustafa Özkan: “İlimizi tanıtmayı, Genç Girişimci Kurulları arasındaki iletişimi artırmayı hedefliyoruz. Çalışmalarımızda siz Sayın Başkanımızın ve ATSO Yönetim Kurulu’nun desteklerini görüyoruz. Çok teşekkür ederiz.” dedi.

“GAYRETLERİNİZ BİZLERİ SEVİNDİRİYOR”

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser de ziyaret dolayısıyla teşekkür etti. Serteser, “Sizleri odamızda ve Afyonkarahisar’da ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Mustafa Özkan Bey, bu dönem arkadaşları ile birlikte geldi ve faaliyetlerine hızlı bir şekilde başladı. Kendilerinin çalışmalarını takdirle karşılıyoruz. Gayreti, bizi sevindiriyor. Siz de illerinizde seçimle geliyorsunuz. Seçimle geldiğiniz zaman talep etmiş oluyorsunuz, dolayısıyla bu görevlerin hakkını vermek gerekiyor. Siz de illerinizde güzel çalışmalara imza atıyorsunuz. Birbirinizin arasındaki iletişim, mutlaka ilimize ve odamıza fayda sağlayacaktır. Hepinizin oda yönetim kurulu başkanlarına da selamlarımı iletmenizi istirham ediyorum.” diye konuştu.

ATSO BİNASINI GEZDİLER
Ziyarete katılan TOBB Genç Girişimciler Kurulu İcra Komiteleri İl Başkanları da misafirperverliği dolayısıyla ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’e teşekkür etti. Ziyaret, karşılıklı hediye takdimi ile sona erdi. Ziyaretin ardından ATSO Genel Sekreteri Ali Şenol, odanın faaliyetleri ve Afyonkarahisar’ın ekonomik durumu hakkında ayrıntılı sunum yaptı. TOBB Genç Girişimciler Kurulu İcra Komiteleri İl Başkanları, ATSO Genel Sekreteri Ali Şenol nezaretinde oda hizmet binasını gezdi.>>>İsmail Sagun

  EKONOMİ    21.12.2019 10:10:05

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..