Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

AFSİAD yönetimi ziyaret turuna çıktı
Afyonkarahisar Sanayicileri ve İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Kadir Sayın Başkanlığında protokol ziyaretlerine devam etti...

2

Image

‘HEP BERABER ÇALIŞACAĞIZ’
Afyonkarahisar Sanayicileri ve İşadamları Derneği Başkanı Kadir Sayın, Afyonkarahisar’ı daha fazla geliştirmek için hep beraber çalışacaklarını söyled..

3

Image

Karakaş, Aldırmaz’ı ağırladı
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Sultandağı Belediye Başkanı Mehmet Aldırmaz ve beraberindeki heyeti kabul etti...

4

Image

İnşaat maliyet endeksi arttı
TÜİK verilerine göre inşaat maliyet endeksi yıllık yüzde 10,76, aylık yüzde 1,01 arttı...

5

Image

Afyon’a neden az hibe verildi?
CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'ye Afyonkarahisar’a diğer illere nazaran daha az hibe verilmesini..

6

Image

‘Girişimci sayısı arttırılmalı’
Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) senato kararıyla, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na Fahri Dokto..

7

Image

50 MİLYON EURO’LUK YATIRIM
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, ilçeye bir firma tarafından 50 milyon Euro’luk yatırım yapılacağını ve bu yatırımın ilçedeki işsizliğin önüne..

8

Image

Ürün Takip Sistemi anlatıldı
Tıbbi cihaz ve kozmetik ürünlerinin takibi için kurulan Ürün Takip Sistemi hakkında, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Sağlık Bakanlığı Türki..

9

Image

‘Girişimcilerle gurur duyuyorum’
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, İzmir’in üretimin, ihracatın, teknolojinin lider şehirleri arasında bulundu..

10

Image

‘İnsanlara iş bulmak zorundayız’
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Ege Genç İş İnsanları Derneği’nin (EGİAD) toplantısına katılarak Türkiye ve..

11

Image

İhracatımız 28 milyon 819 bin dolar oldu
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, 2020 yılının ocak ayında 28 milyon 819 bin dolar olduğunu kaydetti.
..

12

Image

‘Kırsal kalkınma artacak’
Tarım ve Orman İl Müdürü İbrahim Acar, Afyonkarahisar’da sağlanacak olan 23 milyon TL’lik desteğin kırsal toplumdaki yerel kalkınma kapasitesinin oluş..

13

Image

MADENCİLİK LOKOMOTİF
ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Serteser, Afyonkarahisar’ın 2020 yılı Ocak ayı ihracatının 28 milyon 819 bin Dolar olduğunu söyleyerek, ihracatın çoğunluğ..

14

Image

4 bin 179 kapasite raporu onaylandı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Ocak 2020’de onaylanan kapasite raporu sayısı Ocak 2019’a göre 803 adet (%23.78) artarak 4.179 adet oldu..

15

Image

Ticari ilişkiler geliştirilecek
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Gürcistan'ın Ankara Büyükelçisi George Janjghava, Türkiye ve Gürcistan aras..

16

Image

‘2020’den umutluyuz’
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, 2020 yılında reel sektör için belirsizlik yerine umudun hakim olduğunu söyl..

17

Image

‘Ekonomiye büyük katkı sağlıyorsunuz’
İscehisar Kaymakamı Uğur Kapar, Emin Demirel Mermer’i ziyaret etti. Kapar, mermer sektörünün Afyonkarahisar ekonomisine büyük katkı sağladığını söyle..

ATSO 5 yıldızlı hizmet veriyor | Gazete3.com.tr
Image

ATSO 5 yıldızlı hizmet veriyor


TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun Danışmanı H.Çağlayan Dündar, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nın, TOBB Akreditasyon Sistemi’nde 5 yıldızlı hizmet veren odalardan birisi olduğunu söyleyerek, “ATSO’nun verdiği hizmet, Londra veya Berlin’deki oda ile aynı durumda.” dedi.
  EKONOMİ    17.12.2019 09:49:05

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci, Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Mustafa Gül ve Ahmet Şükrü Köse, Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Anlıak, Akif İşbilir, Ekrem Demirel, Fatih Şapcı, Hacı Sait Evrenkaya, Hayrettin Güzbey ve Yücel Albay, Meclis Üyeleri (TOBB Delegeleri) Adnan Demirel, Halit Özutku, Mehmet Kumartaşlı, Mehmet Tamer Günel, Metin İplikçioğlu ve M.Şükrü Genelioğlu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından TOBB Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen Oda/Borsa Meclis Üyeleri Bilgilendirme Semineri’ne iştirak etti.

“YOĞUN TEMPODA ÇALIŞIYORUZ”
Seminerin açılış konuşmasını yapan TOBB Genel Sekreteri Mustafa Saraçöz, TOBB Yönetim Kurulu Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun liderliğinde yoğun bir tempoda çalıştıklarını belirtti. Oda ve borsaların bu çalışma temposuna şahit olduklarını belirten Saraçöz, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i işaret ederek: “Hüsnü Başkanım, sıkça görüştüğümüz bir başkandır. Tempomuzu bilir.” dedi.

“ATSO 5 YILDIZLI ODALARDAN BİRİSİ”
TOBB Yönetim Kurulu Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun Danışmanı H. Çağlayan Dündar da TOBB’un Kalite ve Akreditasyon Sistemi’ni anlatırken, “Hüsnü Başkanım burada olduğu için Afyonkarahisar’dan örnek vereyim. Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası, akreditasyon sistemimizdeki 5 yıldızlı odalardan birisi. Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nın verdiği hizmet, Londra veya Berlin’deki oda ile aynı. Biz, hizmet kalitesinin daha da artması için gayret gösteriyoruz.” ifadelerini kullandı. TOBB Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme Merkezleri A.Ş. (MEYBEM) Genel Müdürü Saygın Baban da MEYBEM’in çalışmalarının daha iyi tanıtılması için davet gelmesi durumunda oda ve borsalarda sunum yapabileceklerini, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nda böyle bir toplantı düzenlendiğini kaydetti.


UZMANLAR, KAPSAMLI BİLGİLER VERDİ
13-14 Aralık 2019 tarihlerinde düzenlenen TOBB Oda/Borsa Meclis Üyeleri Bilgilendirme Semineri’nde, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Cemil Çiçek: “Karar Alma Süreçlerinde TOBB’un Rolü”; TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Nihat Ali Özcan, “Küresel Gelişmeler ve Türkiye”; Kredi Garanti Fonu Genel Müdürü İsmet Gergerli, “Kredi Garanti Fonu”; Protokol ve Kurumsal Nezaket Kuralları Uzmanı İhsan Ataöv, TOBB ETÜ Öğretim Üyesi Doç. Dr. Atılım Murat, “Finansal Yönetim”, TOBB MEYBEM Genel Müdürü Saygın Baban, “TOBB İştiraki MEYBEM”, TOBB ETÜ Dr. Öğretim Üyesi İbrahim Bayar, “TOBB Tahkimi ve Arabuluculuk”; TOBB ETÜ Sürekli Eğitim ve Araştırma ve Uygulama Merkezi’nden Adnan Erbaş, “İş Hayatında İletişim”; TOBB ETÜ SEM’den Serdar Bilecen, “Dijital İş Modeli: E-Ticaret”; TOBB ETÜ SEM’den Dr. Cengiz Tavukçuoğlu ise “Etkili Yönetim Becerileri” başlıklarında sunum yaptı.
TOBB ETÜ Genel Sekreteri Dr. Gökhan Göksu da TOBB ETÜ hakkında ayrıntılı bilgiler vererek oda ve borsa camiasının katkı ve emekleri ile inşa edilen üniversitenin eğitim modeli ile örnek bir kurum olduğunu vurguladı.

ATSO HEYETİ, EĞİTİMCİLERLE SOHBET ETTİ
TOBB Oda/Borsa Meclis Üyeleri Bilgilendirme Semineri sırasında ATSO heyeti, bizzat rol model olarak ya da soru sorarak sunumlara etkin katılım sağlayan grup oldu. ATSO heyeti, sunumların ardından eğitimcilerle bir araya gelerek sohbet etti. ATSO heyeti, seminere katılan Bolvadin Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı İlker Gül, Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uğur Fidan ve Meclis Üyeleri ile hatıra fotoğrafı çektirdi. ATSO heyeti, seminer programında düzenlenen TOBB ETÜ Teknoloji Merkezi ziyaretine de katılan ender odalardan oldu.>>>Gazete3

  EKONOMİ    17.12.2019 09:49:05

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..