Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

AFSİAD yönetimi ziyaret turuna çıktı
Afyonkarahisar Sanayicileri ve İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Kadir Sayın Başkanlığında protokol ziyaretlerine devam etti...

2

Image

‘HEP BERABER ÇALIŞACAĞIZ’
Afyonkarahisar Sanayicileri ve İşadamları Derneği Başkanı Kadir Sayın, Afyonkarahisar’ı daha fazla geliştirmek için hep beraber çalışacaklarını söyled..

3

Image

Karakaş, Aldırmaz’ı ağırladı
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Sultandağı Belediye Başkanı Mehmet Aldırmaz ve beraberindeki heyeti kabul etti...

4

Image

İnşaat maliyet endeksi arttı
TÜİK verilerine göre inşaat maliyet endeksi yıllık yüzde 10,76, aylık yüzde 1,01 arttı...

5

Image

Afyon’a neden az hibe verildi?
CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'ye Afyonkarahisar’a diğer illere nazaran daha az hibe verilmesini..

6

Image

‘Girişimci sayısı arttırılmalı’
Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) senato kararıyla, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na Fahri Dokto..

7

Image

50 MİLYON EURO’LUK YATIRIM
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, ilçeye bir firma tarafından 50 milyon Euro’luk yatırım yapılacağını ve bu yatırımın ilçedeki işsizliğin önüne..

8

Image

Ürün Takip Sistemi anlatıldı
Tıbbi cihaz ve kozmetik ürünlerinin takibi için kurulan Ürün Takip Sistemi hakkında, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Sağlık Bakanlığı Türki..

9

Image

‘Girişimcilerle gurur duyuyorum’
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, İzmir’in üretimin, ihracatın, teknolojinin lider şehirleri arasında bulundu..

10

Image

‘İnsanlara iş bulmak zorundayız’
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Ege Genç İş İnsanları Derneği’nin (EGİAD) toplantısına katılarak Türkiye ve..

11

Image

İhracatımız 28 milyon 819 bin dolar oldu
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, 2020 yılının ocak ayında 28 milyon 819 bin dolar olduğunu kaydetti.
..

12

Image

‘Kırsal kalkınma artacak’
Tarım ve Orman İl Müdürü İbrahim Acar, Afyonkarahisar’da sağlanacak olan 23 milyon TL’lik desteğin kırsal toplumdaki yerel kalkınma kapasitesinin oluş..

13

Image

MADENCİLİK LOKOMOTİF
ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Serteser, Afyonkarahisar’ın 2020 yılı Ocak ayı ihracatının 28 milyon 819 bin Dolar olduğunu söyleyerek, ihracatın çoğunluğ..

14

Image

4 bin 179 kapasite raporu onaylandı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Ocak 2020’de onaylanan kapasite raporu sayısı Ocak 2019’a göre 803 adet (%23.78) artarak 4.179 adet oldu..

15

Image

Ticari ilişkiler geliştirilecek
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Gürcistan'ın Ankara Büyükelçisi George Janjghava, Türkiye ve Gürcistan aras..

16

Image

‘2020’den umutluyuz’
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, 2020 yılında reel sektör için belirsizlik yerine umudun hakim olduğunu söyl..

17

Image

‘Ekonomiye büyük katkı sağlıyorsunuz’
İscehisar Kaymakamı Uğur Kapar, Emin Demirel Mermer’i ziyaret etti. Kapar, mermer sektörünün Afyonkarahisar ekonomisine büyük katkı sağladığını söyle..

‘Ön yargıları sizler yıkacaksınız’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Ön yargıları sizler yıkacaksınız’


TOBB, TOBB Kadın Girişimciler Kurulu ve Turkcell iş birliğinde gerçekleştirilen Geleceği Yazan Kadınlar Projesi’nin, Final ve Ödül Töreni Programı’na katılan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu; kadınlardan, çocuklarını girişimci olmaya özendirmelerini istedi. “Başarının cinsiyeti olmaz. Ekonominin cinsiyeti olmaz.” diyen Hisarcıklıoğlu, kadınlara yönelik ön yargılarını yıkmakta en büyük payın yine kadınlarda olacağına işaret etti.
  EKONOMİ    26.11.2019 09:32:21

TOBB Başkanı, kadın girişimcilere verdikleri öneme vurgu yaptı ve: “Kadınlarımızdan bir ricam var. Hayal kurun, azmedin, çalışın. Hayallerinizin takipçisi, kendi hikâyenizin kahramanı olun. İnanıyorum ki hep birlikte çalışarak yeni başarı hikâyeleri yazacağız.” diye konuştu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın da katılımıyla Turkcell Plaza’da düzenlenen Final ve Ödül Töreni organizasyonunda, proje kapsamında başarılı olanlara ödülleri verildi. Hisarcıklıoğlu yaptığı konuşmada, ülkenin geleceği açısından mutluluk ve gurur duydukları anları yaşadıklarını söyledi.
“HEPİNİZLE İFTİHAR EDİYORUM”
Türkiye’nin önde gelen teknoloji şirketi Turkcell ve Türkiye’nin en geniş kadın girişimci ağı olan TOBB Kadın Girişimciler Kurulu ortaklığından doğan sinerjiyle büyük bir başarıya imza attıklarını anlatan Hisarcıklıoğlu, “Binlerce kadınımızı iş hayatına kattık, girişimci yaptık. Şimdi onların arasından ilk 3’e girenleri ödüllendireceğiz ama benim gözümde, bu işe cesaretle giren kadınlarımızın hepsi, bu ödülü fazlasıyla hak ediyorlar. Zira sizler, sadece bu çetin hayat ve iş koşullarıyla mücadele etmekle kalmadınız. Pek çoğunuz bir de önünüze engel çıkaran erkekleri aşıp buralara geldiniz. Hepinizle ayrı ayrı iftihar ediyorum ve sizleri alkışlıyorum.” dedi.
“İNSAN KAYNAĞINA YATIRIM YAPTILAR”
Proje ortağı Turkcell’e de teşekkürlerini ileten Hisarcıklıoğlu, “Maddi ve manevi birçok katkı sağladılar. Türkiye’nin insan kaynağına yatırım yaptılar. Kadın girişimcilerimizin ürettiği fikirleri hayata geçirdiler. Dünyada ses getiren, ödüller alan, müthiş bir başarı hikâyesine imza attılar. İşte bu, çağdaş özel sektör vizyonudur. Turkcell Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ahmet Akça ve Genel Müdür Sayın Murat Alkan nezdinde, tüm Turkcell ailesini kutluyorum.” diye konuştu.>>>Gazete3

  EKONOMİ    26.11.2019 09:32:21

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..