Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Hedefimiz 365 oda ve borsa akreditasyonu’

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Ali Şenol, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin İtalya’nın başkenti Roma’da düzenlediği ..

2

Image

‘Afyonkarahisar’ın gücüne güç katacağız’
Türkiye-Çin İş Geliştirme ve Destekleme Derneği’nin Başkanı İhsan Beşer’i ağırlayan, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüs..

3

Image

‘KOSGEB’in desteğini kaçırmayın’
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’ndan yapılan açıklamada, KOSGEB tarafından Girişimciliği Geliştirme Destek Programı kapsamında yürürlüğe alınac..

4

Image

AFSİAD üyeleri istişare etti
Afyonkarahisar Sanayici ve İşadamları Derneği’nin İstişare Toplantısı Akrones Termal Otel’de gerçekleştirildi. Toplantı da konuşan AFSİAD Başkanı Hüse..

5

Image

Müdür Burcu’dan Serteser’e ziyaret
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar İl Müdürü Şerife Münire Burcu, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü..

6

Image

Dev protokol imzalandı
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) koordinatörlüğünde Anadolu Üniversitesi, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi, Afyonkar..

7

Image

‘Ekonomimizin temeli sağlam’
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Kocaeli Sanayi Odası tarafından düzenlenen Çizgi Üstünde 11. Yıl Sektörel P..

8

Image

‘İhracatımız tavan yapacak’
Türkiye Çin İş Geliştirme ve Destekleme Derneği Başkanı İhsan Beşer 2019 yılında ihracatın tavan yapacağını söyledi..

9

Image

Adem Okyar ebediyete uğurlandı
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası 8. Meslek Komitesi (Ağaç ve Ağaç Ürünleri İmalat ve Satıcıları) Başkanı Davut Okyar ile Kadir Okyar’ın ağabeyi,..

10

Image

Özerkan’dan Serteser’e davet
Afyonkarahisar ve İlçeleri Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Ali Özerkan, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’..

11

Image

Serteser’den Beşer’e tebrik
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Türkiye-Çin İş Geliştirme ve Destekleme Derneği’nin kurulması dolayısıyl..

12

Image

İhracatta büyük artış

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Afyonkarahisar’ın 11 aylık ihracatının geçen yılın aynı zaman dilim..

13

Image

Serteser’in önerileri geniş yankı uyandırdı
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser'in Zafer Kalkınma Ajansı tarafından düzenlenen "Milli Teknoloji, Güçlü Sa..

14

Image

Zen Pırlanta Mağazası açıldı

Zen Pırlanta’nın Afyonkarahisar’da Park Afyon Alışveriş Merkezi’nde yeni mağazası açıldı...

15

Image

‘Yenilikçi faaliyetler üretmeliyiz’
ATSO KOBİ Akademisi etkinlik takvimi çerçevesinde “Finans Yönetimi ve Finans’a Erişim Olanakları Eğitimi”ni yöneten ATSO Genel Sekreteri Ali Şenol, “O..

16

Image

‘En büyük sorunlar erişim ve yönetim’
ATSO KOBİ Akademisi etkinlik takvimi çerçevesinde, Finans Yönetimi ve Finansa Erişim Olanakları Eğitimi düzenlendi. Eğitimde açılış konuşmasını yapan ..

17

Image

‘Milli Teknoloji’de Milli Seferberlik’
“Milli Teknoloji, Güçlü Sanayi Hamlesi Yolunda Sanayimizin Geleceği: Sorunlar ve Çözüm Önerileri” toplantısında konuşan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hü..

Kocabıyık’tan Kanal 3’e ziyaret | Gazete3.com.tr
Image

Kocabıyık’tan Kanal 3’e ziyaret


Borusan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kocabıyık’ın gelini, 38°30° Çiftliği Genel Müdürü Kıvılcım Pınar Kocabıyık, Megabirlik Medya’yı ziyaret etti.
  İŞ DÜNYASI    05.10.2018 10:41:22


Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleştirilen Uluslararası Coğrafi İşaretleme Semineri nedeni ile Afyonkarahisar’da bulunan Kıvılcım Pınar Kocabıyık, seminerin ilk gününün sona ermesinin ardından Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey’i makamında ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette Afyonkarahisar ile ilgili konuşan Kıvılcım Pınar Kocabıyık şunları söyledi, “Bugün Afyonkarahisar’da seminer ile ilgili buradayız fakat bu seminerin Afyonkarahisar’da yapılması için çok özel çünkü görsel ürünler ve coğrafi işaretleri biz firma olarak çok destekliyoruz ve Afyonkarahisar’da yöresel ürünler de çok iddialı bir şehir.”>>>Sercan Sayın

  İŞ DÜNYASI    05.10.2018 10:41:22

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
10.12.2018
10.12.2018
10.12.2018