Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Çin operası Afyon’a geliyor
Zhe Jiang Wu Operası Afyonkarahisar’a geliyor...

2

Image

Aliş ile Zeliş Özdilek’e geliyor
Özdilek Afyonkarahisar Alışveriş Merkezi, çocukları eğlendirmeye devam ediyor. 15 - 16 Aralık tarihlerinde, eğlenceli hikayeleri ile “Aliş ile Zeliş” ..

3

Image

Park Afyon’da kutlama

ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilen Park Afyon AVM’de Dünya Mağazacılar Günü, alışveriş merkezi personellerine “Bir kahvenin kır..

4

Image

Ayın elemanı Hesna Gülbaş
Megabirlik Medya’da Kasım ayının elemanı Hesna Gülbaş oldu. ..

5

Image

Yeni yetenekler aranıyor
Afyonkarahisar Belediye Şehir Tiyatrosu, yeni sezon öncesi hazırlıklarını sürdürüyor. Sanat Yönetmeni Hasan Hüseyin Elmas gözetiminde başvuruda buluna..

6

Image

Yılmaz Morgül Afyon’u fethetti
Ünlü sanatçı Yılmaz Morgül, Afyonkarahisar’a gelerek Büyük Taarruz’un yaşandığı yerdeki sipere girerek, duygu dolu anlar yaşadı.
..

7

Image

Ömür boyu mutluluğa ‘evet’ dediler
Afyonkarahisar’ın tanınmış ailelerinden Kudret-Şaban Ceylan çiftinin oğulları Ahmet Serkan ile yine kentimizin tanınmış ailelerinden Nilgün-Ercan İşle..

8

Image

Geçerken Uğradım filminin çekimleri devam ediyor
Sandıklı ilçesindeki Akdağ Tabiat Parkı'nda, 'Geçerken Uğradım' sinema filminin bazı sahneleri çekildi...

9

Image

Afyonkarahisar’da çekilen kısa filme ödül yağdı
Senaristliğini, Yapımcı ve Yönetmenliğini Afyon Kocatepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Üyesi Dr.Yavuz Özer’in üstlendiği, Görüntü Yöne..

10

Image

Geçerken Uğradım filmi Afyonkarahisar’da çekilecek
Afyonkarahisar’da amatör tiyatro sanatçıları ile Selahattin Taşdöğen ve Mihriban Er’in aralarında bulunduğu profesyonel oyuncularla "Geçerken Uğradım"..

11

Image

Film festivali ödül töreniyle taçlandı Afyon’da çekilecek filmin geliri AEV’e bağışlanacak
4-6 Mayıs tarihleri arasında bu yıl ilk kez düzenlenen Afyonkarahisar Film Festivali ödül töreni Vali Mustafa Tutulmaz ve sinema sanatçılarının katılı..

12

Image

Gurbet ile Mevlüt evlendi
Afyonkarahisar Anahaber Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Mevlüt Tınas ve Özdilek Alışveriş Merkezi’nde Basın Halkla İlişkiler ve Tanıtım Sorumlusu ..

13

Image

Şehir Tiyatrosundan yoğun turne
27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü'nde galası yapılan sezonun ikinci oyunu "Bana Bir Şeyhler Oluyor" oyununu tiyatroseverlerin beğenisine sunan Afyonkarahi..

Geçerken Uğradım filmi Afyonkarahisar’da çekilecek | Gazete3.com.tr
Image

Geçerken Uğradım filmi Afyonkarahisar’da çekilecek


Afyonkarahisar’da amatör tiyatro sanatçıları ile Selahattin Taşdöğen ve Mihriban Er’in aralarında bulunduğu profesyonel oyuncularla "Geçerken Uğradım" isimli sinema filmi çekilecek.
  MAGAZİN    08.05.2018 11:44:18


Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Atatürk Kongre Merkezi’nde düzenlenen basın açıklamasında konuşan Taşdöğen, "Geçerken Uğradım" sinema filmi projesinde yer almaktan onur ve gurur duyduğunu söyledi. Taşdöğen, Afyonkarahisar’da ilk kez bir sanatsal faaliyet yürüteceğini dile getirerek, şöyle konuştu: "Afyonkarahisar’a hep geçerken uğrardım. Yemek yerdim. Ama şimdi geçerken uğrayarak burada kalıyorum. O da filmin sürprizi. Çok eğlenceli bir film olacağına inanıyorum. Genç arkadaşlarla bir iş başarmaya çalışacağız. Senaryo çok güzel ve ekip sağlam. Her şeyden önce ben varım, bunları boş verin. Önemli olan da bu zaten. İnşallah başaracağız. Gösterimde de görüşürüz."

‘EĞLENCELİ BİR FİLM OLACAK’

Sinema oyuncusu Mihriban Er’le filmde karı koca rolü oynayacaklarını aktaran Taşdöğen, filmin aile komedisi ve çok çekişmeli sahnelerinin olduğunu vurguladı. Er de filmin çok eğlenceli olduğunu ve Afyonkarahisarlı yönetmen Ahmet Taşpınar’ın çok güzel senaryo yazdığını ve mizah dilinin çok hoşuna gittiğini anlattı. "Filmin Afyonkarahisar’da geçmesi de çok güzel" diyen Er, şöyle devam etti: "Film tam bir aile komedisi. Herkesin zevkle seyredebileceği ve seyrederken de ya biz ‘Afyonkarahisar’a niye sadece geçerken uğradık?' diyecekleri bir film olacağından eminim. Filmin başlama gününü de heyecanla bekliyorum. Bütün ekip arkadaşlarımla da bugün tanıştığım için çok mutluyum." Konuşmaların ardından Taşdöğen ile Er, beraber rol alacakları amatör tiyatro oyuncularıyla fotoğraf çektirdi.>>>A.A.

  MAGAZİN    08.05.2018 11:44:18

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..