Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

ÖZEL HABER - Bu öğrencileri kimse görmüyor mu?
..

2

Image

‘Adalet, emek ve aidiyet’
..

3

Image

AKÜ İle NetCad protokol imzaladı
..

4

Image

AFSܒde akademik yıl ödülleri verildi
..

5

Image

Rektör Karakaş, öğrencileri yalnız bırakmadı
..

6

Image

AKÜ Tarih Bölümü’nde toplantı yapıldı
..

7

Image

‘Gelişimci ruhunuzu devam ettirin’
..

8

Image

‘Olanla yetinme, fazlasını iste’
..

9

Image

Eğitimde ‘Yazılım’ zamanı
..

10

Image

AKܒde devir teslim töreni
..

11

Image

‘El yazısı yerine klavye eğitimi veriliyor’

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ve Afyon Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, ATSO’da düzenlenen Robotik Kodlama Paneli’nde..

12

Image

Yalçın: “Önünüzde saygıyla eğiliyorum”

Afyonkarahisar’da gerçekleşen 5. Kitap Okuma Yarışması’nın ödül töreninde konuşan Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, "81 il içerisinde 5 bin say..

13

Image

“Gelecek Zirvesi 2021” programı yapıldı

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) ev sahipliğinde Türkiye İç Denetim Enstitüsü (TİDE) ve Muhasebe Öğretim Üyeleri Bilim ve Dayanışma Vakfı (MÖDAV..

14

Image

Çocukların eğitiminde aile faktörünün önemi

AKÜ Eğitim Fakültesi Dr. Öğretim Üyesi Muhammet Emin Türkoğlu, “Çocuk ilkleri sizde görüyor. Dürüst olmayı, merhameti ve adaleti çocuk sizde görü..

15

Image

Karakaş, takımlarla bir araya geldi
..

16

Image

AKܒden önemli bir adım
..

17

Image

“Teknolojiyi mesleğe yansıtmak önemli”


Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şule Aydın, çevrimiçi açılış dersinde, bütün öğrencilerin ve sektör..

Yetenek Sınavları tamamlandı | Gazete3.com.tr
Image

Yetenek Sınavları tamamlandı


Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi dersliklerinde düzenlenen ve iki aşamada gerçekleştirilen sınavlara toplam 107 aday katıldı
  EĞİTİM    04.09.2020 12:58:31Pandemi tedbirlerine dikkat edilerek ve ateş ölçümleri yapılarak sınıflarına alınan adaylar, 2020 yılı kontenjanları dâhilinde Geleneksel Türk Sanatları Bölümü ile Resim Bölümüne kabul edilecek 60 öğrenciden biri olmak için yeteneklerini sergilediler.

10’AR KİŞİLİK SALONLARDA YAPILDI

2 Eylül tarihinde yapılan oturumların ilkinde 1. Aşama Sınavına katılan adaylar, aynı gün saat 14.00’te Resim Bölümü Alan Sınavına, saat 16.00’da da Geleneksel Türk Sanatları Bölümü Alan Sınavına katıldılar. “Canlı Modelden Desen Sınavı” ve “Algıya Dayalı Resim / Kompozisyon Sınavı” şeklinde gerçekleştirilen sınavlar, 10’ar kişilik salonlarda gerçekleştirildi.

SINAV SONUÇLARI İNTERNET
SİTESİNDEN DUYURULACAK

3 Eylül tarihinde yapılacak jüri değerlendirmesinin ardından sınav sonuçları, Fakültenin internet sitesinden duyurulacak. Kesin kayıt hakkı kazanan asil adayların kayıtları, 9-11 Eylül 2020 tarihleri arasında yapılacak olup, kontenjan açığı olması durumunda yedek listede yer alan adaylar, 14-15 Eylül 2020 tarihleri arasında açık kalan kontenjanlara başvuru yapabilecek. Adaylar, kayıt süreciyle ilgili ayrıntılı bilgiye fakültenin internet sitesinden ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirler.>>>Gazete3

  EĞİTİM    04.09.2020 12:58:31

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..