Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Öğrencilerimizi korumalıyız’
2019-2020 eğitim öğretim yılı ikinci dönem rehber öğretmenler toplantında konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, öğrencilerin kötü bağımlılıklar..

2

Image

Rektör Okumuş’tan ziyaret
Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş, İl Emniyet Müdürü Ali Temiz’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu..

3

Image

Hologram okullarda
Hologram Okullarda adlı eğitim etkinliği İscehisar ilçesinde düzenlendi...

4

Image

Nezaket ve protokol eğitimi
Afyon Kocatepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekan Yardımcısı, Sinema ve Televizyon Bölümü Dr. Öğretim Üyesi Sena Coşkun tarafından, Nezaket v..

5

Image

‘Eğitime desteğimiz devam edecek’
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, Şuhut Belediyesi’nin eğitime desteklerinin devam edeceğini söyledi...

6

Image

Rektör Karakaş eğitimcileri ağırladı
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Eğitim Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Hasan Yalçın Yayla’yı makamında kabul etti...

7

Image

‘Eğitim seviyesi yükselecek’
Çay Kaymakamı Mehmet Miraç Topaloğlu, ilçe, belde ve köylerdeki okulların eğitim seviyesini üst noktalara taşımak için gereken çalışmaların yapılacağı..

8

Image

Başarılı öğrenciler ödüllendirildi
İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, Ticaret Bakanlığınca yapılan Türkiye Geneli Kooperatifçilik Konulu Ortaokullar arası resim yarışmasında dereceye ..

9

Image

İş birliği protokolü
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Afyonkarahisar Tarım ve Orman İl Müdürü İbrahim Acar ve beraberindeki heyeti kabul..

10

Image

‘NE GEREKİYORSA YAPACAĞIZ’
Afyonkarahisar’a bağlı köylerdeki okulları ziyaret eden Başkan Çoban, öğrencilerin en kaliteli şekilde eğitim almaları için ne gerekiyorsa yapacakları..

11

Image

‘Eğitime büyük yatırımlar yapıldı’
İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban, merkeze bağlı Çavdarlı, Sarık, Halımoru ve Belkaracaören köylerini ziyaret etti. Çoban, “AK Parti öncesi b..

12

Image

Yalçın, Fen Laboratuarını inceledi
İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, Hocalar İmam Hatip Ortaokulu’nu ziyaret ederek, okul yönetimi, öğretmen ve öğrencilerin işbirliği ile tasarlanan ..

13

Image

Protokol imzalandı
İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Türk Böbrek Vakfı arasında protokol imzalandı. Protokol öğretmen, öğrenci ve velileri böbrek sağlığı ve böbrek hastalıkl..

14

Image

Hayırseverlerden eğitime destek
Emirdağ ilçesinde hayırseverlerin katkılarıyla hazırlanan Akıl ve Zeka Oyunları Sınıfı, Drama Sınıfı ve Tiyatro Sınıfı’nın açılışları yapıldı..

15

Image

Eğitim faaliyetleri ele alındı
Dinar ilçesinde, 2. dönem eğitim öğretim faaliyetlerinin ele alındığı toplantıya katıldı...

16

Image

Avrupa stajı tamamlandı
Park Koleji 20 öğrencisine Viyana ve Prag’da iki haftalık stajlarını tamamlattıktan sonra, mesleki pasaport değerinde nitelendirilen Europass belgeler..

17

Image

EĞİTİM ÖNPLANDA
Orman ve Su İşleri eski Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Milletvekilleri Ali Özkaya ile İbrahim Yurdunuseven, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’u ziyaret..

İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün organizasyonu ile Medeniyet Sohbetleri programı düzenlendi. | Gazete3.com.tr
Image

İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün organizasyonu ile Medeniyet Sohbetleri programı düzenlendi.


İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün organizasyonu ile düzenlenen Medeniyet Sohbetleri programında konuşan Yazar Yusuf Kaplan, öncü kuşakları olmayan bir toplumun geleceğinin olmayacağını söyledi.
  EĞİTİM    02.01.2020 15:09:53

İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün organizasyonuyla öğretmen ve yöneticilere yönelik Kamil Miras Anadolu Lisesi Konferans Salonu’nda 'Medeniyet Sohbetleri' konulu konferans programı gerçekleştirildi. Gazeteci Yazar Yusuf Kaplan'ın konuşmacı olarak katıldığı konferansa; İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın'ın yanı sıra İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Mevlüt Çınar, Musa Dinçgez, Fatih Akçil, Şube Müdürü Adem Karakelle, Gürbüz Bıdık, Mustafa Koçak, Afyon Kocatepe Üniversitesi akademisyenleri, okul yöneticileri ve öğretmenler katıldı.
“PİRAMİDİN EN TEPESİ LAZIM”
Katılımcıları, geçmişten günümüze doğru tarihte bir yolculuğa çıkaran Gazeteci Yazar Yusuf Kaplan: “Öncü kuşakları olmayan bir toplumun geleceği olamaz. Toplumun, coğrafyanın ve insanlığın sorunlarını yüreğinde hissedemeyen insanlardan da kuşak olmaz. Gençliği kurtarmamız lazım. Bu ülkenin en kaliteli, birinci sınıf insanlarını, bu ülkenin önünü açacak insanları yetiştirmeniz lazım. Sıradan insanlarla bir yere gidilmez sıra dışı insan lazım. Piramidin en tepesi lazım.” diye konuştu.
“ESERLER UFKA VE HAYATA
YENİ BİR PENCERE AÇACAK”
Özellikle tarih, edebiyat, estetik ve felsefe alanında kendisinin oluşturduğu kitap listesini dinleyicilerle paylaşan Kaplan, bu eserlerin hayata ve ufka yeni bir pencere açacağını belirtti. Sonuna kadar katılımcıların ilgiyle takip ettiği programda Kaplan, kendisine yönlendirilen eğitime ilişkin soruları cevaplandırdı. İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, konferansın sonunda Gazeteci Yazar Yusuf Kaplan’a, İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün davetini kabul ederek engin bilgi ve birikimlerini paylaşmasından dolayı teşekkür etti. Yalçın'ın, Yusuf Kaplan’a hediye takdim etmesiyle program sona erdi.>>Gazete3

  EĞİTİM    02.01.2020 15:09:53

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..