Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Proje faydalı olacak’
İl Milli Eğitim Müdürü Metin yalçın, Okuyorum-Yazıyorum Projesi’nin birinci sınıf öğretmen ve öğrencilerine faydalı olacağını söyledi..

2

Image

Tabletsiz öğrenci kalmayacak
Afyonkarahisar Belediyesi yeni eğitim-öğretim döneminde öğrencilerin, uzaktan eğitime kolay erişebilmeleri için 'Askıda Tablet- TV' kampanyası başlatt..

3

Image

Başkan Sarı’dan ziyaret

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, yeni eğitim öğretim yılının başlaması münasebetiyle Yunus Emre İlkokulu’na ziyarette bulundu...

4

Image

Yeni atanan öğretmenlerden ziyaret
İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, Afyonkarahisar’a yeni atanan öğretmenleri kabul ederek, hayırlı olsun temennisini iletti ..

5

Image

Yalçın yeni okulu inceledi
İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, Afyonkarahisar'ın hayırsever iş adamı Yavuz Kocaşaban tarafından yaptırılan 25 derslikli Ahmet Ömer Kocaşaban İlk..

6

Image

‘Tüm tedbirleri aldık’
Girne Koleji Afyon Kampüsü Kurucu Temsilcisi Murat Şensoy, yüz yüze eğitime başlamak için gereken tüm tedbirlerin alındığını açıkladı ..

7

Image

‘Öğrencilerimizi hayata hazırlıyoruz’
Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Yedi Bilim Anaokulu Müdürü Zahide Öksüz ve Yedi Bilim Anaokulu Okul Öncesi Öğretmeni Nimet İncesoy konuk olarak..

8

Image

‘Bu zor günleri birlikte aşacağız’
Okul ziyaretlerine devam eden İl Milli Eğitim Müdürü Yalçın, el ele vererek bu zor günlerin birlikte aşılacağını söyledi ..

9

Image

‘Bu zor günleri birlikte aşacağız’
Okul ziyaretlerine devam eden İl Milli Eğitim Müdürü Yalçın, el ele vererek bu zor günlerin birlikte aşılacağını söyledi ..

10

Image

‘Büyük katkı sağlıyor’
İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, eTwinning eğitimlerinin, öğrencilerin dijital ve teknolojik yeterliliklerini arttırmalarına büyük katkı sağladığı..

11

Image

‘Çalışmalar titizlikle sürüyor’
İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, Okulum Temiz Projesi kapsamında tüm okullardaki çalışmaların titizlikle sürdüğünü söyledi ..

12

Image

ATSO ve AKܒden yerli tasarım araç
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından desteklenen Afyon Kocatepe Üniversitesi Akümobil Takımı, elektrikli araç yarışlarında 117 takım aras..

13

Image

TEKNOFEST’e katılacaklar
Afyonkarahisar Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezi öğrencileri, yaptıkları roketle TEKNOFEST 2020 yarışmaları kapsamında Aksaray Tuz Gölü'nde yapılacak ..

14

Image

‘Afyon’un gururu oldunuz’

YKS’de dereceye giren öğrencileri kabul eden İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, öğrencilerin sağladıkları başarılarla Afyon’un gururu oldukları..

15

Image

‘EBA Destek Noktaları oluşturuyoruz’
İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, Afyonkarahisar’da 122 adet EBA Destek Noktası’nın kurulduğunu söyleyerek, yeni noktalarında oluşturulmaya devam e..

16

Image

Yetenek Sınavları tamamlandı
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi dersliklerinde düzenlenen ve iki aşamada gerçekleştirilen sınavlara toplam 107 aday katıldı..

17

Image

‘Sorumluluk isteyen bir iş’
AKܒye yeni atanan akademik personeller için düzenlenen tanışma töreninde konuşan Rektör Karakaş, akademisyenliğin sorumluluk isteyen, belli bir olgun..

İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün organizasyonu ile Medeniyet Sohbetleri programı düzenlendi. | Gazete3.com.tr
Image

İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün organizasyonu ile Medeniyet Sohbetleri programı düzenlendi.


İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün organizasyonu ile düzenlenen Medeniyet Sohbetleri programında konuşan Yazar Yusuf Kaplan, öncü kuşakları olmayan bir toplumun geleceğinin olmayacağını söyledi.
  EĞİTİM    02.01.2020 15:09:53

İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün organizasyonuyla öğretmen ve yöneticilere yönelik Kamil Miras Anadolu Lisesi Konferans Salonu’nda 'Medeniyet Sohbetleri' konulu konferans programı gerçekleştirildi. Gazeteci Yazar Yusuf Kaplan'ın konuşmacı olarak katıldığı konferansa; İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın'ın yanı sıra İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Mevlüt Çınar, Musa Dinçgez, Fatih Akçil, Şube Müdürü Adem Karakelle, Gürbüz Bıdık, Mustafa Koçak, Afyon Kocatepe Üniversitesi akademisyenleri, okul yöneticileri ve öğretmenler katıldı.
“PİRAMİDİN EN TEPESİ LAZIM”
Katılımcıları, geçmişten günümüze doğru tarihte bir yolculuğa çıkaran Gazeteci Yazar Yusuf Kaplan: “Öncü kuşakları olmayan bir toplumun geleceği olamaz. Toplumun, coğrafyanın ve insanlığın sorunlarını yüreğinde hissedemeyen insanlardan da kuşak olmaz. Gençliği kurtarmamız lazım. Bu ülkenin en kaliteli, birinci sınıf insanlarını, bu ülkenin önünü açacak insanları yetiştirmeniz lazım. Sıradan insanlarla bir yere gidilmez sıra dışı insan lazım. Piramidin en tepesi lazım.” diye konuştu.
“ESERLER UFKA VE HAYATA
YENİ BİR PENCERE AÇACAK”
Özellikle tarih, edebiyat, estetik ve felsefe alanında kendisinin oluşturduğu kitap listesini dinleyicilerle paylaşan Kaplan, bu eserlerin hayata ve ufka yeni bir pencere açacağını belirtti. Sonuna kadar katılımcıların ilgiyle takip ettiği programda Kaplan, kendisine yönlendirilen eğitime ilişkin soruları cevaplandırdı. İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, konferansın sonunda Gazeteci Yazar Yusuf Kaplan’a, İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün davetini kabul ederek engin bilgi ve birikimlerini paylaşmasından dolayı teşekkür etti. Yalçın'ın, Yusuf Kaplan’a hediye takdim etmesiyle program sona erdi.>>Gazete3

  EĞİTİM    02.01.2020 15:09:53

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..