Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

TED Koleji’nden Miraç ve Muzaffer için çağrı
..

2

Image

AKÜ Öğrenci Konseyi seçimleri yapıldı
..

3

Image

Rektör Okumuş, Bolvadin’de temaslarda bulundu
..

4

Image

AKܒde ‘Yemek Fotoğrafçılığına Giriş’ etkinliği
..

5

Image

Büyüksağiş, Fütürizm’i anlattı
..

6

Image

AFSÜ danışmanlık hizmeti verecek
..

7

Image

VHO’dan öğrencilere kitap
..

8

Image

Sarıkürkcü, yine dünya listesinde
..

9

Image

TURAK heyetinden Karakaş’a ziyaret
..

10

Image

Osman Attila İlkokulu yeşilleniyor
..

11

Image

Estonya’da Türkiye’yi temsil ettiler
..

12

Image

AKܒde Atatürk anlatıldı
..

13

Image

Atatürk İlkokulu’ndan hayırseverlere plaket
..

14

Image

Öğrenci sorunları masaya yatırıldı
..

15

Image

AKܒden 7 bilim insanı listede
..

16

Image

Ödüllü öğrencilerden Karakaş’a ziyaret
..

17

Image

AKÜ ile protokol imzalandı
..

“Gelecek Zirvesi 2021” programı yapıldı | Gazete3.com.tr
Image

“Gelecek Zirvesi 2021” programı yapıldıAfyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) ev sahipliğinde Türkiye İç Denetim Enstitüsü (TİDE) ve Muhasebe Öğretim Üyeleri Bilim ve Dayanışma Vakfı (MÖDAV) iş birliğinde “Gelecek Zirvesi 2021” programı “Gelecek Sensin… İleri!” teması ile düzenlendi.
  EĞİTİM    07.10.2021 11:47:21Zoom üzerinden çevrim içi olarak düzenlenen programa AKÜ Gelecek Araştırmaları-Stratejileri Geliştirme ve Uygulama Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. İ. Sedat Büyüksağiş, Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürü Prof. Dr. Ahmet Altıntaş, TİDE Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Yurdalan, MÖDAV Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Nuran Cömert, Fütüristler Derneği Başkanı Dr. Mustafa Aykut ile birlikte ilgili kurum ve kuruluşların temsilcileri katıldı.
GELECEK ZİRVESİ, 4. KEZ YAPILIYOR
Programın açış konuşmasını yapan TİDE Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Yurdalan, pandemi koşulları nedeniyle etkinliği çevrim içi olarak yapmak zorunda kaldıklarını söyledi. Yurdalan,“Türkiye İç Denetim Enstitüsü olarak ilkini 2015 yılında Çanakkale’de, ikincisini 2017 yılında Sakarya’da üçüncüsünü ise 2019 yılında Samsun’da düzenlediğimiz TİDE Gelecek Okulu-Gelecek Zirvesinin dördüncüsünü, Cumhuriyetimizin kurucusu Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Büyük Taarruzu başlattığı Kocatepe’nin sınırları içinde olduğu Afyonkarahisar‘da “Gelecek Sensin… İleri!” teması ile yapıyoruz” diye konuştu.
“FÜTÜRİZM BİR BİLİM HALİNE GELDİ”
MÖDAV Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Nuran Cömert ise iç denetim mesleğinin uluslararası kalite ölçütlerinde gelişimi sağlamak amacıyla 19 Eylül 1995 tarihinde kurulmuş olan Türkiye İç Denetim Enstitüsünün, hem iç denetçilerinin mesleki yetkinliklerinin sürekli artırılması hem de ekonominin yapıtaşı olan kuruluşlarla kurumsal sürdürülebilir yönetim kalitesinin yükseltilmesi için faaliyetlerde bulunduğunu ifade etti. AKÜ Gelecek Araştırmaları-Stratejileri Geliştirme ve Uygulama Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. İ. Sedat Büyüksağiş ise “Gelecekten Sorumluyuz” başlıklı sunumunda fütürizmin gelecekçilik ve gelecek çalışmaları ismini aldığını belirtti. >>>Gazete3

  EĞİTİM    07.10.2021 11:47:21

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..