Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

ÖZEL HABER - Bu öğrencileri kimse görmüyor mu?
..

2

Image

‘Adalet, emek ve aidiyet’
..

3

Image

AKÜ İle NetCad protokol imzaladı
..

4

Image

AFSܒde akademik yıl ödülleri verildi
..

5

Image

Rektör Karakaş, öğrencileri yalnız bırakmadı
..

6

Image

AKÜ Tarih Bölümü’nde toplantı yapıldı
..

7

Image

‘Gelişimci ruhunuzu devam ettirin’
..

8

Image

‘Olanla yetinme, fazlasını iste’
..

9

Image

Eğitimde ‘Yazılım’ zamanı
..

10

Image

AKܒde devir teslim töreni
..

11

Image

‘El yazısı yerine klavye eğitimi veriliyor’

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ve Afyon Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, ATSO’da düzenlenen Robotik Kodlama Paneli’nde..

12

Image

Yalçın: “Önünüzde saygıyla eğiliyorum”

Afyonkarahisar’da gerçekleşen 5. Kitap Okuma Yarışması’nın ödül töreninde konuşan Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, "81 il içerisinde 5 bin say..

13

Image

“Gelecek Zirvesi 2021” programı yapıldı

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) ev sahipliğinde Türkiye İç Denetim Enstitüsü (TİDE) ve Muhasebe Öğretim Üyeleri Bilim ve Dayanışma Vakfı (MÖDAV..

14

Image

Çocukların eğitiminde aile faktörünün önemi

AKÜ Eğitim Fakültesi Dr. Öğretim Üyesi Muhammet Emin Türkoğlu, “Çocuk ilkleri sizde görüyor. Dürüst olmayı, merhameti ve adaleti çocuk sizde görü..

15

Image

Karakaş, takımlarla bir araya geldi
..

16

Image

AKܒden önemli bir adım
..

17

Image

“Teknolojiyi mesleğe yansıtmak önemli”


Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şule Aydın, çevrimiçi açılış dersinde, bütün öğrencilerin ve sektör..

‘Çok değerli projeler hayat bulacak’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Çok değerli projeler hayat bulacak’


İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, proje sayısının arttırılması için verilen eğitimlerin çok değerli olduğunu söyleyerek, “Verilen eğitimlerle yeni ve çok değerli projelerin hayat bulacağına eminim” dedi
  EĞİTİM    29.10.2020 11:22:31İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılında TÜBİTAK Araştırma Projeleri Yarışmaları’na ve 4006 Bilim Fuarlarına başvuru sayısını arttırmak amacıyla ortaokul ve liselerden gönüllü 16 öğretmenle Kendinyap Atölyesi'nde TÜBİTAK İl Temsilcisi Ömer Bozdağ tarafından eğitim verildi. Eğitimlerin kapanış törenine İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, Şube Müdürü Murat Diktaş ve öğretmenler katıldı.

“BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM”

İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın; "Son yıllarda TÜBİTAK Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmasında, TÜBİTAK Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmasında ve TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarlarında hem başvuru sayısında hem de yarışmalarda derece alma ve fuarlarda çok güzel projeler sergileyerek başarılar elde ettik. Bu başarımızı, siz değerli öğretmenlerin özverili çalışmalarıyla gerçekleştirdik, verilen eğitimlerle yeni ve çok değerli projelerin hayat bulacağına eminim. Ayrıca eğitimler sırasında maske - mesafe ve hijyen kurallarına da dikkat ettiğiniz için teşekkür ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum” dedi. Tören İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın’ın öğretmenlere katılım belgelerini vermesi ile son buldu.>>>Gazete3

  EĞİTİM    29.10.2020 11:22:31

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..