Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Afjet Afyonspor’dan altın vuruş: 1-0
TFF 2. Lig’in 19. haftasında Hekimoğlu Trabzon’u ilk dakikalarda attığı golle mağlup eden Afjet Afyonspor, ikinci yarının ikinci haftasını da kayıpsız..

2

Image

“Takım ruhunu oluşturduk”
İlk yarının son haftalarında mor beyazlı takımda göreve başlayan Afjet Afyonspor Teknik Direktörü Ferruh Özgün, önümüzdeki iki haftada oynayacakları k..

3

Image

Bolvadin’den transfer atağı
Bölgesel Amatör Lig 8. grupta mücadele eden Bolvadin Belediyespor ara transfer döneminde 10 oyuncusu ile yollarını ayırarak bu oyunculardan boşalan me..

4

Image

Afyon Belediye Yüntaş İnegöl’ü eli boş gönderdi
Voleybol Erkekler 1. Ligi’nin üst sıralarında yer alan Afyon Belediye Yüntaş, dün düşme potasındaki takımlardan İnegöl Belediyespor ile oynadığı karşı..

5

Image

Potanın yıldız şampiyonları
Okullar Arası Yıldızlar Basketbol İl Birinciliği müsabakaları; kızlarda Hacı Hayriye Özsoy Ortaokulu, erkeklerde ise TED Afyon Koleji’nin şampiyonluğu..

6

Image

Gün birlik ve beraberlik günü
Meksa Yatırım Afyon Belediyespor’a 68 bin 750 TL’lik ceza verilmesinin ardından Afyok’tan TBF’ye tepki geldi. Afyon Tribün Lideri Hüseyin Arıcan, tüm ..

7

Image

Süper Amatör Lig’de Susuz lider
Ligin ilk yarısını lider kapatan Salar Belediyespor’un 2. yarı ilk maçı ertelenince Susuz Belediyespor maç fazlası ile liderlik koltuğuna oturdu...

8

Image

Genç Kızlar Basketbolda Çimentospor şampiyon
U18 Genç Kızlar Basketbol müsabakaları Çimentospor’un şampiyonluğu ile sona erdi...

9

Image

3 Bant Bilardo Şampiyonası başladı
Türkiye Bilardo Şampiyonası 1. etap müsabakalarında Afyonkarahisar’ı temsil edecek sporcuları belirlemek amacıyla düzenlenen 3 Bant Bilardo İl Birinci..

10

Image

Güreşçiler İlçe Mili Eğitim Müdürü’ü ziyaret etti
Afyonkarahisar’da düzenlenen güreş müsabakalarında dereceye giren Dişli Atatürk Ortaokulu, İbrahim Karasekreter Ortaokulu ve Özel Ahmet Yavuz Ortaokul..

11

Image

Birinci Amatör Lig’de gözler Play-off maçlarına çevrildi
2019-2020 Futbol sezonu 1. Amatör lig grup maçları tamamlandı . A Grubunda Çobanlar Belediyespor, İhsaniye Belediyespor ve Çağlayan Belediyespor, B G..

12

Image

Haftanın derbi maçını Anadolu Efes kazandı
ING Basketbol Süper Ligi’nde haftanın derbi maçını uzatmalarda kazanan Anadolu Efes, ilk yarıyı iki puan farkla lider kapattı. Normal süresi 73-73 eşi..

13

Image

Okullar arası maçlar başladı
Dinar ilçesinde 2019-2020 eğitim ve öğretim yılı okul spor maçlarının başladığı bildirildi...

14

Image

Afyonspor devre arasını bekliyor
İlk yarıda istenilen sonuçları alamayan Afjet Afyonspor’un devre arasında renklerine katacağı futbolcularla takıma takviye etmesi bekleniyor...

15

Image

“Takım olarak çok eksiğimiz var”
Afjet Afyonspor Teknik Direktörü Hakan Bozdağ, kaleci Mehmet’in sakatlığı nedeniyle sezonu kapattığını hatırlatarak ara transferde mutlaka takıma takv..

16

Image

Yıldızlarda Ankara TEDAŞ şampiyon
Afyonkarahisar’da geçtiğimiz salı günü başlayıp cuma günü sona eren Minikler 1. Lig ve 2. Lig Güreş müsabakalarından sonra hafta sonu da Türkiye Yıldı..

17

Image

Afyonspor, Malik’i durduramadı: 2-2
Dün, Zafer Stadı’nda, GMG Kırklarelispor’a ev sahipliği yapan Afjet Afyonspor, rakibi karşısında uzun süre önde oynamasına rağmen 86. dakikada yediği ..

14 Yaş Tenis Turnuvası Afyonkarahisar’da yapıldı | Gazete3.com.tr
Image

14 Yaş Tenis Turnuvası Afyonkarahisar’da yapıldı



Türkiye Tenis Federasyonu tarafından geçtiğimiz hafta Afyonkarahisar’da düzenlenen 14 Yaş Hafta Sonu Tenis Turnuvası, çekişmeli karşılaşmalara sahne oldu.
  SPOR    07.09.2019 11:05:26

Erkeklerde ve bayanlarda 24’en sporcunun katılımı ile gerçekleşmesi planlanan müsabakalar, bazı sporcuların çekilmesi üzerine toplam 40 sporcunun iştiraki ile yapıldı. FSM Spor Kompleksi’nde 2 gün süre turnuva sonunda dereceye giren sporculara ödülleri takdim edildi.
14 Yaş Hafta Sonu Tenis Turnuvası’nda dereceye giren sporcular şu şekilde sıralandı;
Bayanlar 1.Grup
1. Leman Nur Serper
2. Zeynep Yaren Cantürk
Bayanlar 2.Grup
1. Side Mazi
2. Sabrina Şencan
Erkekler 1.Grup
1. Furkan Ali Bozuklar
2. Yaşar Enes İn
Erkekler 2. Grup
1. Erbil Kaan İnce
2. Ata Aruv
Erkekler 3. Grup
1. Yağız Efe Tüblek
2. Ömer Yiğit Yıldız

  SPOR    07.09.2019 11:05:26

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
20.01.2020
20.01.2020
20.01.2020
OZEL HABERLER