Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

ÖZEL HABER - Bağışıklık için adres aktarlar oldu
..

2

Image

PARKHAYAT’ta başarılı tümör ameliyatı
..

3

Image

‘Erken teşhis hayat kurtarır’
..

4

Image

Ruhsal sağlığın toplumda önemi
..

5

Image

Kilo problemine umut oldu
..

6

Image

Diz ağrılarında kök hücre mucizesi

Diz ağrısı şikayetiyle PARKHAYAT Hastanesi’ne başvuran bir hastaya eklem ağrılarının ve kireçlenmelerinin önüne geçmesi için kök hücreden sağlana..

7

Image

14 kişi meme kanserine yakalandı

Afyonkarahisar İl Sağlık Müdürü Uzman Dr. Serhat Korkmaz, Ekim ayının ‘Meme Kanseri Farkındalık’ ayı olması nedeniyle yaptığı yazılı açıklama da ..

8

Image

‘Anne sütü, bebeğin ilk aşısıdır’

Afyonkarahisar İl Sağlık Müdürlüğü tarafından 1-7 Ekim Emzirme Haftası kapsamında anne sütünün önemine dikkat çekmek amacıyla bir dizi etkinlikle..

9

Image

Bebek dostu hastaneden farkındalık standı
Afyonkarahisar Devlet Hastanesi, Sağlık Bakım Hizmetleri tarafından 1-7 Ekim Emzirme Haftası etkinlikleri kapsamında emzirme farkındalığını artırmak a..

10

Image

İlkyardım ve kalp masajı etkinliği
Afyonkarahisar İl Sağlık Müdürlüğü tarafından organize edilen Sağlık Hizmetleri Başkanlığı öncülüğünde İlkyardım ve Kalp Masajı etkinliği Park Afyon A..

11

Image

Üniversitelilere afet eğitimi verildi

Afyonkarahisar İl Sağlık Müdürlüğü tarafından üniversite öğrencilerine yönelik afetlerde sağlık hizmetleri konusunda eğitim verildi...

12

Image

“Diyalize bağlı yaşam oldukça zor”

Afyonkarahisar Diyaliz Hastalarını Koruma ve Yaşatma Derneği (AFDİDER) Başkanı Ahmet Akdağ, “Diyalize bağlı yaşam oldukça zor. Herkesi organ bağı..

13

Image

Balıkçılar, sağlık için balık diyor

Balık sezonu açıldı ve semt pazarlarındaki birbirinden farkı balıklar tezgâhlardaki yerini aldı. Havaların soğumasını bekleyen balıkçı esnafı ba..

14

Image

Herşey güzel bir gülücük için

Özel Nihal Korkmaz Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, hafta sonu düzenlenen törenle Afyonkarahisar’ın Uydukent Mahallesi’nde hizmet vermeye başladı..

15

Image

NRP’de sertifika töreni yapıldı

Afyonkarahisar İl Sağlık Müdürlüğü tarafından organize edilen Neonatal Resusitasyon (NRP-Yenidoğan Canlandırma) programı eğitimi sona erdi. Eğit..

16

Image

İhsaniye'de Yangın Tatbikatı
..

17

Image

Başkan Şahin Covid-19 aşısı oldu
Sağlık Bakanlığı tarafından ülke genelinde yürütülen aşılama programı kapsamında Belediye Başkanı Ahmet Şahin ilk doz Covid-19 aşısını oldu..

Şifayı Afyon’da buldu | Gazete3.com.tr
Image

Şifayı Afyon’da buldu


Yaşadığı mide ağrısı nedeniyle Türkiye’nin çeşitli illerinde hastanelere başvuran Suriye’nin Hama kentinden Hammed El Delv isimli genç, şifayı Özel Fuar Hastanesi’nde yapılan operasyonla buldu.
  SAĞLIK    09.05.2018 09:56:30


Mehmet TABAK

Afyonkarahisar son yıllarda yaptığı yatırım ve tanıtımlar ile sağlık turizminde de adından söz ettirmeye devam ediyor. Suriye’nin Hama şehrinde yaşayan ve yaklaşık dört yıldır mide rahatsızlığı çeken Hammed El Delv isimli genç bu süre zarfında birçok ülke ve Türkiye’de Ankara, İstanbul gibi şehirlerde tedavi edilmesine rağmen hastalığına bir türlü teşhis konulamadı. Hama’dan Afyonkarahisar’a gelen Hammed, burada ki Özel Fuar Hastanesinde yapılan kontroller sonrasında, yapılan teşhisten sonra ameliyata alınarak yıllardır çektiği rahatsızlığından da kurtulmuş oldu.

“SAĞLIK TURİZMİNDE İDDİALIYIZ”

Özel Fuar Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Ertan Beyatlı ise yapılan operasyon ile ilgili: “Hastamız bize geldiğinde tedavi sürecine başladık, tanısını koyduk ve gerekli operasyon ile birlikte hastamızın yıllardır çektiği ve çözüm bulamadığı bu hastalığını da tedavi ettik. Mide’de gastrit, mide kapağında bir gevşeklik bunların dışında da karında da ufak bir fıtık tespit ettik bunları da başarılı bir ameliyatla ortadan kaldırdık. Hastamız şu anda iyi durumda ve bir gün yattıktan sonra da yarın taburcu edip rahat bir şekilde memleketine göndereceğiz. Hastamızın tedavisinden sonra hava, kara ve deniz yolculuğunu rahat bir şekilde yapabilir” ifadelerini kullandı.

  SAĞLIK    09.05.2018 09:56:30

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
12.03.2021
12.03.2021
12.03.2021