Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

ÖZEL HABER - Bağışıklık için adres aktarlar oldu
..

2

Image

PARKHAYAT’ta başarılı tümör ameliyatı
..

3

Image

‘Erken teşhis hayat kurtarır’
..

4

Image

Ruhsal sağlığın toplumda önemi
..

5

Image

Kilo problemine umut oldu
..

6

Image

Diz ağrılarında kök hücre mucizesi

Diz ağrısı şikayetiyle PARKHAYAT Hastanesi’ne başvuran bir hastaya eklem ağrılarının ve kireçlenmelerinin önüne geçmesi için kök hücreden sağlana..

7

Image

14 kişi meme kanserine yakalandı

Afyonkarahisar İl Sağlık Müdürü Uzman Dr. Serhat Korkmaz, Ekim ayının ‘Meme Kanseri Farkındalık’ ayı olması nedeniyle yaptığı yazılı açıklama da ..

8

Image

‘Anne sütü, bebeğin ilk aşısıdır’

Afyonkarahisar İl Sağlık Müdürlüğü tarafından 1-7 Ekim Emzirme Haftası kapsamında anne sütünün önemine dikkat çekmek amacıyla bir dizi etkinlikle..

9

Image

Bebek dostu hastaneden farkındalık standı
Afyonkarahisar Devlet Hastanesi, Sağlık Bakım Hizmetleri tarafından 1-7 Ekim Emzirme Haftası etkinlikleri kapsamında emzirme farkındalığını artırmak a..

10

Image

İlkyardım ve kalp masajı etkinliği
Afyonkarahisar İl Sağlık Müdürlüğü tarafından organize edilen Sağlık Hizmetleri Başkanlığı öncülüğünde İlkyardım ve Kalp Masajı etkinliği Park Afyon A..

11

Image

Üniversitelilere afet eğitimi verildi

Afyonkarahisar İl Sağlık Müdürlüğü tarafından üniversite öğrencilerine yönelik afetlerde sağlık hizmetleri konusunda eğitim verildi...

12

Image

“Diyalize bağlı yaşam oldukça zor”

Afyonkarahisar Diyaliz Hastalarını Koruma ve Yaşatma Derneği (AFDİDER) Başkanı Ahmet Akdağ, “Diyalize bağlı yaşam oldukça zor. Herkesi organ bağı..

13

Image

Balıkçılar, sağlık için balık diyor

Balık sezonu açıldı ve semt pazarlarındaki birbirinden farkı balıklar tezgâhlardaki yerini aldı. Havaların soğumasını bekleyen balıkçı esnafı ba..

14

Image

Herşey güzel bir gülücük için

Özel Nihal Korkmaz Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, hafta sonu düzenlenen törenle Afyonkarahisar’ın Uydukent Mahallesi’nde hizmet vermeye başladı..

15

Image

NRP’de sertifika töreni yapıldı

Afyonkarahisar İl Sağlık Müdürlüğü tarafından organize edilen Neonatal Resusitasyon (NRP-Yenidoğan Canlandırma) programı eğitimi sona erdi. Eğit..

16

Image

İhsaniye'de Yangın Tatbikatı
..

17

Image

Başkan Şahin Covid-19 aşısı oldu
Sağlık Bakanlığı tarafından ülke genelinde yürütülen aşılama programı kapsamında Belediye Başkanı Ahmet Şahin ilk doz Covid-19 aşısını oldu..

Korkmaz, Bolvadin’de inceleme yaptı | Gazete3.com.tr
Image

Korkmaz, Bolvadin’de inceleme yaptı


İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Serhat Korkmaz, Bolvadin'e giderek buradaki Devlet Hastanesinde incelemelerde bulundu
  SAĞLIK    15.09.2020 10:31:40Bolvadin Devlet Hastanesi ziyaretinde hastane personeli ile istişare eden Sağlık Müdürü Korkmaz'a, Hastane Başhekimi Opr. Dr. Murat Minici de genel durum hakkında bir değerlendirmede bulundu. Sağlık Müdürü Korkmaz ayrıca hastanede faaliyet gösteren Covid-19 Polikliniğini de gezerek yapılan işlemler ile polikliniğe başvuran ve tedavi gören hastalar hakkında bilgi aldı. Sağlık Müdürü Korkmaz'ın Bolvadin ziyaretine, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Opr. Dr. Ahmet Murat Koyuncu da eşlik etti.>>>Gazete3

  SAĞLIK    15.09.2020 10:31:40

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
12.03.2021
12.03.2021
12.03.2021