Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Akdağ dezenfekte ediliyor
Sandıklı Akdağ Tabiat Parkı’nda vatandaşların yaşanan süreçten etkilenmemeleri için, dezenfekte çalışmaları belirli aralıklarla devam ediyor..

2

Image

İlaçlama çalışmaları yapılıyor
Emirdağ Belediyesi tarafından koronavirüs tedbirleri kapsamında ilaçlama çalışmaları yapılıyor..

3

Image

‘Hijyene önem verilmeli’
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nadire Tuncer, virüslerden korunmak için hijyene önem verilmesi gerektiğini belirtti ..

4

Image

“Cilt kanseri sık görülüyor”
Gün FM’de yayınlanan Sağlık Olsun programına Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ) Deri ve Zührevi Hastalıklar Ana Bilim Dalı Başkanı Dr..

5

Image

‘Tuza dikkat edin’
İl Sağlık Müdürü Serhat Korkmaz, tuz kullanımına dikkat edilmesi gerektiğini belirtti ..

6

Image

‘Boyun fıtığına dikkat edin’
Gün FM’de yayınlanan Sağlık Olsun programına katılan Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ) Tıp Fakültesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Ana Bi..

7

Image

‘Kolon kanseri üçüncü sırada yer alıyor’
Kolon Kanseri Farkındalık ayı dolayısıyla bir açıklama yapan İl Sağlık Müdürü Serhat Korkmaz, ülkemizde kalın bağırsak kanserinin, tüm kanser türleri ..

8

Image

Çalışmalar değerlendirildi
Türkiye Afet Müdahale Planları (TAMP) Sağlık Hizmet Grubu kapsamında 15. Bölge İlleri Değerlendirme Toplantısı, Afyonkarahisar Sağlık Müdürlüğü ev sah..

9

Image

İnsülin pompası tedavisi başladı
AFSÜ Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Sena Ulu, AFSÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezinde verilmeye başlanan İnsülin Po..

10

Image

Modern hayvan hastanesi yapılacak
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, AKÜ Veteriner Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi (Hayvan Hastanesi) yeni binasın..

11

Image

Evde Sağlık Hizmetleri değerlendirildi
Evde Sağlık Hizmetleri Koordinasyon Kurulu Toplantısı’nda hasta ziyaretlerinde en yüksek oranı yakalayan Dinar, İscehisar ve Sandıklı Evde Sağlık Hizm..

12

Image

‘Sigara önemli bir halk sağlığı problemi’
Dünya Sigarayı Bırakma Günü dolayısıyla bir açıklama yapan İl Sağlık Müdürü Serhat Korkmaz, sigara kullanımının dünyada önemli bir halk sağlığı proble..

13

Image

Çocukların psikososyal gelişimi desteklenecek
İl Sağlık Müdürlüğü tarafından 0-6 Yaş Çocuğun Psikososyal Gelişimini Destekleme (ÇPGD) Programı kapsamında eğitim düzenlendi. ..

14

Image

Yenidoğan bakımı eğitimi
İl Sağlık Müdürlüğü ekipleri tarafından ilimizde de ilgili personele verilen Temel Yenidoğan Bakımı Eğitimleri devam ediyor...

15

Image

Kan verme çocuklar için eğlenceli olacak
Kan alma işlemini korkulu bir an değil de daha eğlenceli hale getirmek ve çocukların iğne korkusunu yenmeleri amacıyla Afyonkarahisar Devlet Hastanesi..

16

Image

‘112’yi gereksiz yere meşgul etmeyin’
112 ekipleri, Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan’a, 112’nin işlevleri hakkında bilgilendirme yaptı. ..

17

Image

Tutulmaz’dan Duran’a ziyaret
Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti...

Doktoruna nazarlık hediye etti | Gazete3.com.tr
Image

Doktoruna nazarlık hediye ettiAfyonkarahisar Sağlık İl Müdürlüğü Kamu Hastaneleri Birliği Başkanı Dr. Gökhan Saçkan’a, Denizli’de görev yaptığı zaman ameliyat ettiği bir hastası tarafından sağlığına kavuşturduğu için çıtlık ağacından yapılan nazarlık hediye edildi.
  SAĞLIK    05.04.2019 11:07:43


Bundan tam 7 yıl önce Koroner Baypas ameliyatı olan ve bugün 90 yaşına gelen Hasan Hüseyin Ercan, kendisini ameliyat ederek sağlığına kavuşturan Afyonkarahisar Kamu Hastaneleri Birliği Başkanı Dr. Gökhan Saçkan’a, çıtlık ağacından yaptığı nazarlığı hediye etti. 90 yaşındaki Hasan Hüseyin Ercan, 7 yıl önce başarılı bir operasyonla Koroner baypas ameliyatı olan Ercan, kendisini ameliyat eden Dr. Gökhan Saçkan’a minnettarlığını göstermek için özel bir hediye hazırladı.

“BABAMIZI SAĞLIĞINA KAVUŞTURDU”

Orta Asya’da yaygın olan çıtlık ağacından nazarlık hazırlayan 90’lık Hasan Hüseyin dede, hediyesini minnet duyduğu doktoruna takdim etti. Sağlıklı yaşamı nedeniyle Dr. Saçkan’a minnet duyduğunu söyleyen Hasan Hüseyin Ercan dede, kendisini çok sevdiğini belirtti. Hasan Hüseyin Ercan’ın oğlu Ahmet Ercan ise, “Babam 7 yıl önce ciddi bir ameliyat geçirdi. Doktorumuz sağolsun büyük bir hassasiyetle operasyonu gerçekleştirerek, babamızı sağlığına kavuşturdu. Kendisi de biz de Gökhan Saçkan beye minnettarız. Ailece kendisini çok seviyoruz. Babam sevgisini Orta Asya’da Türk kültürü olan çıtlık ağacından nazarlık hazırlayarak sevgisini ortaya koymuş, biz de bu hediyeyi babamızın isteği üzerine doktor beye takdim ettik. Kendisine teşekkür ediyoruz. Kendisinden Allah razı olsun” ifadelerini kullandı.>>>Gül Seçkin

  SAĞLIK    05.04.2019 11:07:43

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
07.07.2020
07.07.2020
07.07.2020