Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

İlk yardım tiyatro ile anlatıldı
Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD), Milli Eğitim Müdürlüğü ve Sağlık Müdürlüğü’nün paydaş olduğu etkinlik kapsamında, İl Merkezi’nde bulunan İbrahim ..

2

Image

‘Rahim ağzı önlenebilir’
İl Sağlık Müdürü Serhat Korkmaz, gerekli tedbirler alınması durumunda rahim ağzı kanserlerinin önlenebileceğini söyledi. ..

3

Image

Yenidoğan Bakım Semineri
İlimizde doğum yaptırılan bütün hastanelerdeki doğumhane, kadın hastalıkları ve doğum, yenidoğan, çocuk servisleri ve 112 de çalışan hekim harici bütü..

4

Image

Eğitimler devam ediyor
İl Sağlık Müdürlüğü Bulaşıcı Olmayan Hastalıklar, Programlar ve Kanser Şubesi tarafından yürütülen Üreme Sağlığı Programı kapsamında yapılan personel ..

5

Image

Eczacılara ilk yardım eğitimi
İl Sağlık Müdürlüğü ve Afyonkarahisar Eczacı Odası iş birliği ile Afyonkarahisar Merkez ve ilçelerdeki tüm eczacılara, sertifikalı ilk yardım eğitimi ..

6

Image

TOBB’dan oda ve borsalara talimat
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), 81 ilde faaliyet gösteren 365 oda ve borsa yönetimine, gıdada taklit ve tağşiş yapan üye firmaların bu faal..

7

Image

‘Afyon Mutfağı kıymetli bir mücevher’
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Gastronomi Turizmi İhtisas Başkanı Ömer Kartın; UNESCO tescilli Afyon mutfağının, dünyaya tanıtılması gere..

8

Image

RUHSAT TAMAM
Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş, AFSܒnün kemik iliği ruhsatı alma sürecinin tamamlandığını belirtti. ..

9

Image

Korkmaz, sağlık kuruluşlarını ziyaret etti
İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr.Serhat Korkmaz, kötü hava şartlarına rağmen saha ziyaretlerine devam ediyor. ..

10

Image

Göz sağlığı hayatımız için önemli
Beyaz Baston Görme Engeliler Haftası dolayısıyla bir açıklama yapan İl Sağlık Müdürü Serhat Korkmaz, göz sağlığının korunmasının insan hayatı için büy..

11

Image

Obezite insanlığı tehdit ediyor
AFSÜ Tıp Fakültesi, Cerrahi Tıp Bilimleri Bölümü Genel Cerrahi Anabilim Dalı Dr. Öğretim Üyesi Murat Çilekar, obezitenin insanlığı tehdit ettiğini söy..

12

Image

AFSܒde kapalı şeker ameliyatı
Yaklaşık 15 yıldır şeker hastalığı (Diyabetes Mellitus Tip 2) ile mücadele eden bir vatandaş, AFSÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezinde gerçekleşti..

13

Image

Çocuk ve Genç Ruh Sağlığı Merkezi açıldı
Afyonkarahisar Devlet Hastanesi bünyesinde hizmet verecek olan Çocuk ve Genç Ruh Sağlığı Merkezi’nin açılışında konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, merkezd..

14

Image

Sertifikalarını aldılar
İl Sağlık Müdürlüğü tarafından organize edilen ve 2019 yılının 2. ve son eğitimi olan Yenidoğan Canlandırma Programı Eğitimi, düzenlenen sertifika tör..

15

Image

300 kadına eğitim verildi
Afyonkarahisar’da İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yürütülen proje kapsamında Kadın Sağlığı konusunda 300 kadına eğitim verildi. ..

16

Image

Gıda denetimleri sürüyor
Tarım ve Orman İl Müdürlüğü görevlileri tarafından Afyonkarahisar’da ve ilçelerinde ürün bazlı denetimler yapılıyor. ..

17

Image

Tıbbi bilirkişilik hizmeti veriliyor
Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Adli Tıp Bilirkişilik Kurulu (AFSÜ-ATBK), hukuki sorunları konusunda destek almak için daha önce başka şe..

Doktoruna nazarlık hediye etti | Gazete3.com.tr
Image

Doktoruna nazarlık hediye ettiAfyonkarahisar Sağlık İl Müdürlüğü Kamu Hastaneleri Birliği Başkanı Dr. Gökhan Saçkan’a, Denizli’de görev yaptığı zaman ameliyat ettiği bir hastası tarafından sağlığına kavuşturduğu için çıtlık ağacından yapılan nazarlık hediye edildi.
  SAĞLIK    05.04.2019 11:07:43


Bundan tam 7 yıl önce Koroner Baypas ameliyatı olan ve bugün 90 yaşına gelen Hasan Hüseyin Ercan, kendisini ameliyat ederek sağlığına kavuşturan Afyonkarahisar Kamu Hastaneleri Birliği Başkanı Dr. Gökhan Saçkan’a, çıtlık ağacından yaptığı nazarlığı hediye etti. 90 yaşındaki Hasan Hüseyin Ercan, 7 yıl önce başarılı bir operasyonla Koroner baypas ameliyatı olan Ercan, kendisini ameliyat eden Dr. Gökhan Saçkan’a minnettarlığını göstermek için özel bir hediye hazırladı.

“BABAMIZI SAĞLIĞINA KAVUŞTURDU”

Orta Asya’da yaygın olan çıtlık ağacından nazarlık hazırlayan 90’lık Hasan Hüseyin dede, hediyesini minnet duyduğu doktoruna takdim etti. Sağlıklı yaşamı nedeniyle Dr. Saçkan’a minnet duyduğunu söyleyen Hasan Hüseyin Ercan dede, kendisini çok sevdiğini belirtti. Hasan Hüseyin Ercan’ın oğlu Ahmet Ercan ise, “Babam 7 yıl önce ciddi bir ameliyat geçirdi. Doktorumuz sağolsun büyük bir hassasiyetle operasyonu gerçekleştirerek, babamızı sağlığına kavuşturdu. Kendisi de biz de Gökhan Saçkan beye minnettarız. Ailece kendisini çok seviyoruz. Babam sevgisini Orta Asya’da Türk kültürü olan çıtlık ağacından nazarlık hazırlayarak sevgisini ortaya koymuş, biz de bu hediyeyi babamızın isteği üzerine doktor beye takdim ettik. Kendisine teşekkür ediyoruz. Kendisinden Allah razı olsun” ifadelerini kullandı.>>>Gül Seçkin

  SAĞLIK    05.04.2019 11:07:43

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
24.01.2020
24.01.2020
24.01.2020