Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

'DEVLET HASTANESİ BİNASI ŞUBAT'TA BİTECEK'
İscehisar ilçesinde yapımı devam eden Devlet Hastanesi inşaatında incelemelerde bulunan İl Sağlık Müdürü Serhat Korkmaz, Şubat’ta bitmesi planlanan ha..

2

Image

Sağlığa pedal çevir

Dinar Fatih Ortaokulu ‘Geleneksel 3. Sağlığa Pedal Çevir’ bisiklet turu öğrenciler, öğretmenler, veliler ve Dinar halkının katılımıyla yapıldı. <..

3

Image

İlk yardım eğitimi

İl Sağlık Müdürlüğü Acil Sağlık Hizmetleri eğitmenleri tarafından verilen İlk Yardım Eğitimi tamamlandı. ..

4

Image

Ürünlerin raf ömürlerini uzattılar

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Veteriner Fakültesi Öğretim Üyeleri Doç. Dr. Mustafa Kabu ile Doç. Dr. Recep Kara, ‘bor ilaveli gıda ürünleri’ ..

5

Image

‘250 bin kişi astımdan ölüyor’

Dünya Astım Günü dolayısıyla bir açıklama yapan İl Sağlık Müdürü Serhat Korkmaz, dünyada 300 milyon kişiyi etkileyen astım hastalığından yılda 25..

6

Image

‘Aşı yaptırmayan zarar eder’

Afyonkarahisar Veteriner Hekimler Odası Başkanı Fatih Birdane, aşılama yapmanın hayvan ölümlerini ciddi oranda engellediğini belirtti. ..

7

Image

Personele ‘Anne Sütü Eğitimi’

Afyonkarahisar İl Sağlık Müdürlüğü personeline ‘Anne Sütü Eğitimi’ verildi. ..

8

Image

Minik Ahmet’in tedavisine başlandı

8 yaşında Kas Hastası olan Ahmet Oruç Bostan, MHP Milletvekili Mehmet Taytak’ın ailenin dramını duyduğundan bugüne kadar, gösterdiği samimi çalış..

9

Image

Tedavisi artık mümkün

Afyonkarahisar'da yeni kurulan Retina Hastaları Dayanışma Derneği (RETİDER), tanıtım toplantısı düzenledi. Düzenlenen toplantıda konuşan Dernek B..

10

Image

112 eğitimini tamamladı

112 ekiplerine yönelik organize edilen 36. Ambulans Sürüş Teknikleri Eğitimi tamamlandı...

11

Image

Diyaliz hastası canına kıydı

Afyonkarahisar’ın Merkez’e bağlı beldesi Çayırbağ’da bir kişi evinde ölü bulundu...

12

Image

‘Kalp sağlığınıza dikkat edin’

İl Sağlık Müdürü Serhat Korkmaz, kalp sağlığının korunması konusunda yaptığı açıklamada, ülkemizde hastalığa bağlı ölümlerin yüzde 60’lık kısmını..

13

Image

Tatbikat gerçeğini aratmadı

Sandıklı ilçesindeki Devlet Hastanesi’nde yangın tatbikatı yapıldı...

14

Image

‘Sağlığınız için stresten uzak durun’

İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Tamer Saylam, mevsim değişiklikleri sonrası yaşabilecek olan enfeksiyon hastalıklardan korunmanın en önemli unsurunun ..

15

Image

Doğal diş macunu üretti

Afyonkarahisar'da 8'inci sınıf öğrencisi Muhammet Akman (14), izlediği diş macunu reklamlarından etkilenerek, öğretmenlerinin desteğiyle 6 aylık ..

16

Image

‘Çağrıların yüzde 50’si gereksiz’

Afyonkarahisar 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Gülsün Ateş Doğan, 112 Acil Çağrı Merkezi'ne gelen çağrıların yüzde 50'sinin gereksiz aramalar olduğ..

17

Image

Eğitim sona erdi

İl Sağlık Müdürlüğü tarafından düzenlenen Yenidoğan Canlandırma Eğitimleri sona erdi. ..

Doktoruna nazarlık hediye etti | Gazete3.com.tr
Image

Doktoruna nazarlık hediye ettiAfyonkarahisar Sağlık İl Müdürlüğü Kamu Hastaneleri Birliği Başkanı Dr. Gökhan Saçkan’a, Denizli’de görev yaptığı zaman ameliyat ettiği bir hastası tarafından sağlığına kavuşturduğu için çıtlık ağacından yapılan nazarlık hediye edildi.
  SAĞLIK    05.04.2019 11:07:43


Bundan tam 7 yıl önce Koroner Baypas ameliyatı olan ve bugün 90 yaşına gelen Hasan Hüseyin Ercan, kendisini ameliyat ederek sağlığına kavuşturan Afyonkarahisar Kamu Hastaneleri Birliği Başkanı Dr. Gökhan Saçkan’a, çıtlık ağacından yaptığı nazarlığı hediye etti. 90 yaşındaki Hasan Hüseyin Ercan, 7 yıl önce başarılı bir operasyonla Koroner baypas ameliyatı olan Ercan, kendisini ameliyat eden Dr. Gökhan Saçkan’a minnettarlığını göstermek için özel bir hediye hazırladı.

“BABAMIZI SAĞLIĞINA KAVUŞTURDU”

Orta Asya’da yaygın olan çıtlık ağacından nazarlık hazırlayan 90’lık Hasan Hüseyin dede, hediyesini minnet duyduğu doktoruna takdim etti. Sağlıklı yaşamı nedeniyle Dr. Saçkan’a minnet duyduğunu söyleyen Hasan Hüseyin Ercan dede, kendisini çok sevdiğini belirtti. Hasan Hüseyin Ercan’ın oğlu Ahmet Ercan ise, “Babam 7 yıl önce ciddi bir ameliyat geçirdi. Doktorumuz sağolsun büyük bir hassasiyetle operasyonu gerçekleştirerek, babamızı sağlığına kavuşturdu. Kendisi de biz de Gökhan Saçkan beye minnettarız. Ailece kendisini çok seviyoruz. Babam sevgisini Orta Asya’da Türk kültürü olan çıtlık ağacından nazarlık hazırlayarak sevgisini ortaya koymuş, biz de bu hediyeyi babamızın isteği üzerine doktor beye takdim ettik. Kendisine teşekkür ediyoruz. Kendisinden Allah razı olsun” ifadelerini kullandı.>>>Gül Seçkin

  SAĞLIK    05.04.2019 11:07:43

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
14.10.2019
14.10.2019
14.10.2019