Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Var gücümüzle çalışıyoruz’

AK Parti Evciler Belediye Başkan Adayı Ali Dede Savaş, ilçede yerel seçim startını verdiklerini belirtti...

2

Image

İlanı duyan İŞKUR’a koştu
İŞKUR tarafından TYP kapsamında alınacak personel alımını duyanlar İŞKUR Şuhut Şubesi’ne koştular...

3

Image

‘Seçimlere hazırız’

AK Parti Dazkırı İlçe Başkanı Turgay Erdoğdu, teşkilatın yerel seçimlere hazır olduğunu söyledi...

4

Image

Serdar Dündar İYİ Parti’den aday

Çay ilçesinde adaylığı merakla beklenen Av. Serdar Dündar’ın İYİ Parti Çay Belediye Başkan Adaylığı ilçede büyük memnuniyetle karşılandı...

5

Image

Bina çatısına otağ kuruldu

Sandıklı Yörükler- Türkmenler Derneği tarafından çeşitli faaliyetlerin yürütülmesi amacıyla kiralanan iki katlı binanın çatısına 80 metrekarelik ..

6

Image

17 kişi tutuklandı

Sandıklı ilçesinde düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 21 kişi gözaltına alınmış, 3 kişinin de arama çalışmaları devam ediyordu..

7

Image

Başkan Çöl, karne dağıttı
Sandıklı İlçe Kaymakamı Vekili Kızılören Kaymakamı Recep Hasar ve Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okulu’nda düze..

8

Image

Bozkurt’tan kurum ziyaretleri
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, 31 Mart yerel seçimler kapsamında bazı kamu kurumlarını ziyaret etti...

9

Image

Çocuklar tiyatroya doydu

Şuhut ilçesine bağlı Kurtuluş İhsan Küçükarslan Ortaokulu 7. sınıf öğrencileri, “Bilimi Yaşıyorum” etkinliği kapsamında atomun tarihsel gelişimin..

10

Image

Başkan Çöl’den ziyaret
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl ve Sandıklı Ak Parti İlçe Başkanı Bekir Özçelik Sandıklı Eğitimciler Birliği Sendikası (EĞİTİM-BİR-SEN) Başkanlı..

11

Image

Okullar zeka oyunlarıyla donatılıyor
Başmakçı İlçe Kaymakamlığı, ilçedeki anaokulu ve ilkokullarda zeka oyunları projesini başlattı. ..

12

Image

Kaymakam okulları gezdi
Dinar Kaymakamı Selami Kapankaya, Tatarlı Beldesi'ndeki okullarda incelemelerde bulundu...

13

Image

Başkan Çöl işyeri açtı
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl ve İlçe Kaymakamı Eflatun Can Tortop, İstasyon Caddesindeki işyeri açılışını yaparak hayırlı olsun dileklerinde ..

14

Image

Özel Öğrenme Güçlüğü semineri
Şuhut ilçesindeki Kurtuluş İhsan Küçükarslan İlkokul öğretmenleri için 'Özel öğrenme güçlüğü farkındalık' semineri düzenlendi...

15

Image

Okullara kitap desteği

Şuhut İlçe Kaymakamlığı tarafından ilçe genelinde bulunan ilkokul, ortaokul ve liselerde eğitim-öğretim gören öğrencilere okuma alışkanlıklarını ..

16

Image

Yaban hayvanları unutulmadı

Sandıklı ilçesinde bulunan Akdağ tabiat parkında yaşayan yaban hayvanları için yem ve saman bırakıldı...

17

Image

Minikler ilk kitaplarını okudu
Şuhut ilçesindeki Kurtuluş İhsan Küçükarslan İlkokulunda okumaya geçen 1.sınıf öğrencileri ilk kitaplarını okudular...

Yetimlerin yüzü güldü | Gazete3.com.tr
Image

Yetimlerin yüzü güldü


  İnsani Yardım Vakfı (İHH) Afyonkarahisar İl Temsilciliği tarafından Dünya Yetimler Günü münasebetiyle 232 yetime 23 bin TL tutarında giysi desteğinde bulunuldu
  İLÇELER    14.07.2014 11:51:40


  İnsani Yardım Vakfı (İHH) Afyonkarahisar İl Temsilciliği tarafından Dünya Yetimler Günü münasebetiyle 232 yetime 23 bin TL tutarında giysi desteğinde bulunuldu. İslam dünyası ilk defa İHH'nın teklifiyle bu seneden başlayarak Dünya Yetimler Günü'nü artık her sene Ramazanın 15'inde birlikte idrak edecek. İHH tarafından sunulan ve bu sene ilk kez idrak edilen Dünya Yetimler Günü etkinliği önceki gün gerçekleşti. Etkilik kapsamında 232 yetimin her birine 100 TL’lik giysi desteğinde bulunuldu. AFİUM’da bulunan özel bir mağazayla yapılan anlaşma kapsamında 17 yaş altında bulunan 232 yetime toplam 23 bin liralık destekte bulunuldu. İl Merkezinin yanında köy, kasaba ve ilçelerde bulunan yetimlerin başvurduğu kampanyada, mültecilerde unutulmadı. 50’ye yakın mültecide kampanya kapsamında baştan aşağı giydirildi. İHH gönüllüleri de yetimlerin yanında oldu. 23 BİN LİRALIK YARDIM Etkinlik kapsamında konuşan İHH Afyonkarahisar İl Temsilcilisi Ahmet Ertürk, 232 öğrenciye 23 bin liralık yardımın yapıldığını söyledi. Bundan böyle her ramazan ayının 15’ncü gününün Dünya Yetimler Günü olarak idrak edileceğini söyleyen Ertürk, şunları söyledi; “Bugün 232 yetimimize yardım ediyoruz. Bunların 50 tanesi mülteci, kalan kısmı ise Afyonlu olan yetimlerimizdir. Bolvadin, Çay, Şuhut, İhsaniye gibi ilçelerden gelenler var. Yine aynı şekilde merkezden gelen yetimlerimiz var. Her bir yetim için 100 TL aldık. Yetimlerimiz burada istedikleri kıyafetleri velileri vasıtasıyla alıyorlar. Gönüllülerimiz de aktif olarak bekliyorlar. Finansman ise hayırseverler tarafından karşılandı. Bundan böyle ramazan ayının 15’nci günü Dünya Yetimler Günü olarak kutlayacağız. Yeryüzünün yetim, öksüz ve terk edilmiş çocukları için önemli bir adım atılıyor. İHH İnsani Yardım Vakfı’nın teklifiyle İslam dünyası, yetim çocuklar için el ele veriyor. 15 Ramazan tarihi ilk defa dünyanın yetim çocukları için özel bir gün olarak ilan edildi.” >>>Nail AZBAY   [gallery ids="26349,26351,26352,26353"]  
  İLÇELER    14.07.2014 11:51:40

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
22.01.2019
22.01.2019
22.01.2019
OZEL HABERLER