Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Camilerimiz kutsal alanlarımızdır’
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl 1-7 Ekim tarihleri arasında kutlanan “Camiler ve Din Görevlileri Haftası” dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınla..

2

Image

GES çalışmaları başladı
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt tarafından geçtiğimiz haftalarda müjdesi verilen Şuhut Belediyesi Güneş Enerji Santrali için çalışmalar başlatıld..

3

Image

Kültür Evi’nin inşaatı başladı
Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek'in girişimleriyle tüm ilçelerde hayata geçirilecek olan Kadın Kültür Evleri projesi kapsamında İscehisar ilçesinde ..

4

Image

‘Adaletin kestiği parmak acımaz’
İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, ilçede AFESPİM olarak bilinen alanın belediyeye devri için yapılan başvurunun ardından, Çevre ve Şehircilik Ba..

5

Image

‘Önemli bir görev yapıyorsunuz’
Dinar İtfaiye Müdürlüğü’nü ziyaret eden Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, itfaiyecilerin önemli bir görev yürüttüklerini söyledi ..

6

Image

‘Verdiğimiz sözleri yerine getiriyoruz’
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu seçim öncesi halka vermiş olduğu sözleri yerine getirmeye devam ediyor. Göreve geldiği günden bu zamana kadar ..

7

Image

‘Kurallara özen gösterin’
İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, koronavirüsle mücadelenin devam ettiğini belirterek, vatandaşların maske-mesafe-temizlik kurallarına özen göst..

8

Image

Başkan Çöl’den müjde
Sandıklı belediye Başkanı Mustafa Çöl, Sandıklı ilçesinde bölgenin en kapsamlı kültür merkezi ve kütüphanesinin kurulacağının müjdesini verdi..

9

Image

Mevsim çiçeklerine büyük ilgi
SANJET A.Ş tarafından Sandıklı Belediyesi önünde kurulan stantta satılan mevsim çiçeklerine vatandaşlar tarafından yoğun bir ilgi gösterildi...

10

Image

Jandarmadan denetim
Sandıklı İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı jandarma trafik timleri "Tarım işçisi ve personel taşıyan araçların" karıştığı trafik kazalarının en aza in..

11

Image

65 yaş ve üzerine kısıtlama

Bayat ilçesinde son günlerde artış gösteren korona vakaları nedeniyle 65 yaş ve üzeri vatandaşlara çeşitli kısıtlamalar getirildi. ..

12

Image

Sinanpaşa’ya yeni iş yerleri
Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman, ilçe ekonomisine katkı sağlayacak yeni iş yerleri kazandırmaya devam ediyor
..

13

Image

‘Sağlık çalışanlarımızın yanındayız’
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, koronavirüsün ülkemizde görüldüğü günden itibaren birçok konuda destek verdiği sağlık çalışanlarına bu defa U..

14

Image

‘Kırkgöz turizme kazandırılacak’
Vali Gökmen Çiçek, Kırkgöz Köprüsü’nün turizme kazandırılması gerektiğini ifade ederek, “Restorasyon çalışmalarımız ile inşallah Kırkgöz Köprüsü’nü he..

15

Image

Başkan Bozkurt parke döşedi
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt Şelale caddesinde devam eden parke taşı çalışmalarını yerinde inceleyerek, kendisi de parke döşedi..

16

Image

Dezenfekte çalışması devam ediyor
Sandıklı ilçesinde zabıta ekipleri resmi kurumlarda dezenfekte çalışmalarına devam ediyor ..

17

Image

Yollar asfaltlanıyor
İscehisar Belediyesi ile Afyonkarahisar İl Özel İdaresi Arasında imzalanan protokol kapsamında İscehisar ilçesinde sathi asfalt kaplama çalışmaları ba..

Kaymakam İçen, köyleri ziyaret etti | Gazete3.com.tr
Image

Kaymakam İçen, köyleri ziyaret ettiDazkırı İlçe Kaymakamı Gökay İçen, Kızılören ve Karaağaç Kuyusu köylerinde incelemelerde bulundu.
  İLÇELER    23.04.2019 11:09:30


Köylere Hizmet Götürme Birliği aracılığıyla köylere yapılan işleri yerinde inceleyen Kaymakam İçen'e, Kızılören Köyü Muhtarı Mehmet Erdoğan, Karaağaç Kuyusu Köyü Muhtarı Veli Çetinel, Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Kemal Ata ve Birlik Saymanı Uğur Demir eşlik etti. Kaymakam İçen, burada yaptığı açıklamada, şunları söyledi; “Siz değerli muhtarlarımız ve köy halkının birlik ve beraberliği sayesinde en iyi hizmetleri yapıyoruz. Kaymakamlık olarak yaptığımız işleri yerinde görüp inceliyoruz. Muhtarlarımıza burada çok iş düşüyor. Yapılan yatırımlara en iyi şekilde sahip çıkınız. Çünkü bunlar kamunun mallarıdır.” >>AA

  İLÇELER    23.04.2019 11:09:30

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
30.09.2020
30.09.2020
30.09.2020
OZEL HABERLER