Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Var gücümüzle çalışıyoruz’

AK Parti Evciler Belediye Başkan Adayı Ali Dede Savaş, ilçede yerel seçim startını verdiklerini belirtti...

2

Image

İlanı duyan İŞKUR’a koştu
İŞKUR tarafından TYP kapsamında alınacak personel alımını duyanlar İŞKUR Şuhut Şubesi’ne koştular...

3

Image

‘Seçimlere hazırız’

AK Parti Dazkırı İlçe Başkanı Turgay Erdoğdu, teşkilatın yerel seçimlere hazır olduğunu söyledi...

4

Image

Serdar Dündar İYİ Parti’den aday

Çay ilçesinde adaylığı merakla beklenen Av. Serdar Dündar’ın İYİ Parti Çay Belediye Başkan Adaylığı ilçede büyük memnuniyetle karşılandı...

5

Image

Bina çatısına otağ kuruldu

Sandıklı Yörükler- Türkmenler Derneği tarafından çeşitli faaliyetlerin yürütülmesi amacıyla kiralanan iki katlı binanın çatısına 80 metrekarelik ..

6

Image

17 kişi tutuklandı

Sandıklı ilçesinde düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 21 kişi gözaltına alınmış, 3 kişinin de arama çalışmaları devam ediyordu..

7

Image

Başkan Çöl, karne dağıttı
Sandıklı İlçe Kaymakamı Vekili Kızılören Kaymakamı Recep Hasar ve Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okulu’nda düze..

8

Image

Bozkurt’tan kurum ziyaretleri
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, 31 Mart yerel seçimler kapsamında bazı kamu kurumlarını ziyaret etti...

9

Image

Çocuklar tiyatroya doydu

Şuhut ilçesine bağlı Kurtuluş İhsan Küçükarslan Ortaokulu 7. sınıf öğrencileri, “Bilimi Yaşıyorum” etkinliği kapsamında atomun tarihsel gelişimin..

10

Image

Başkan Çöl’den ziyaret
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl ve Sandıklı Ak Parti İlçe Başkanı Bekir Özçelik Sandıklı Eğitimciler Birliği Sendikası (EĞİTİM-BİR-SEN) Başkanlı..

11

Image

Okullar zeka oyunlarıyla donatılıyor
Başmakçı İlçe Kaymakamlığı, ilçedeki anaokulu ve ilkokullarda zeka oyunları projesini başlattı. ..

12

Image

Kaymakam okulları gezdi
Dinar Kaymakamı Selami Kapankaya, Tatarlı Beldesi'ndeki okullarda incelemelerde bulundu...

13

Image

Başkan Çöl işyeri açtı
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl ve İlçe Kaymakamı Eflatun Can Tortop, İstasyon Caddesindeki işyeri açılışını yaparak hayırlı olsun dileklerinde ..

14

Image

Özel Öğrenme Güçlüğü semineri
Şuhut ilçesindeki Kurtuluş İhsan Küçükarslan İlkokul öğretmenleri için 'Özel öğrenme güçlüğü farkındalık' semineri düzenlendi...

15

Image

Okullara kitap desteği

Şuhut İlçe Kaymakamlığı tarafından ilçe genelinde bulunan ilkokul, ortaokul ve liselerde eğitim-öğretim gören öğrencilere okuma alışkanlıklarını ..

16

Image

Yaban hayvanları unutulmadı

Sandıklı ilçesinde bulunan Akdağ tabiat parkında yaşayan yaban hayvanları için yem ve saman bırakıldı...

17

Image

Minikler ilk kitaplarını okudu
Şuhut ilçesindeki Kurtuluş İhsan Küçükarslan İlkokulunda okumaya geçen 1.sınıf öğrencileri ilk kitaplarını okudular...

Emniyetten sigara ve tütün operasyonu | Gazete3.com.tr
Image

Emniyetten sigara ve tütün operasyonu


İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, 14 ayrı adrese yaptığı operasyonda birçok sigara ve tütün malzemesi ele geçirdi
  İLÇELER    13.06.2017 15:19:14


İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, 14 ayrı adrese yaptığı operasyonda birçok sigara ve tütün malzemesi ele geçirdi. Gazete3 Afyonkarahisar Valiliği’nden yapılan açıklama da şu ifadelere yer verildi: “Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince yürütülen çalışmalar kapsamında; 09/06/2017 günü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince, 5607 Sayılı Kaçakçılıkla Mücadele Kanununun 3. Maddesinin 18. fıkrası kapsamında değerlendirilen ambalajında TAPDK bandrolü, etiket, GİB logosu vb. bulunmayan nargile tütünü, yine bandrol, etiket, GİB logosu olmadan makaronların içerisine tütün doldurulmak suretiyle ambalajlanmış, yada paketlenmiş kaçak/sahte olarak değerlendirilen sigaraların 5607 Sayılı Kanun kapsamında değerlendirilen tütün mamullerinin satışının yapıldığı, 4733 Sayılı Tütün ve Alkol Piyasası Düzenleme Kurumu Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanunun 8. Maddesinin 5. Fıkrasının O bendi kapsamında değerlendirilen ticari amaç güdülmek suretiyle Adıyaman Tütünü olarak adlandırılan sarmalık kıyılmış tütün satışı yapıldığı tespit edilmesi üzerine İlimiz merkezinde 5607 ve 4733 Sayılı Kanunlara aykırı olarak faaliyet gösteren (13) adet işyeri ve (1) adet depo olmak üzere toplam (14) ayrı adrese ekiplerimizce operasyon düzenlenmiş ve operasyon neticesinde, 706,98 kg kıyılmış tütün, 234.164 adet doldurulmuş makaron sigara, 885 adet elektronik sigara likiti, 1981 paket nargile tütünü, 17 adet elektronik sigara, 48 adet elektronik nargile, 138 paket kaçak çay, 33 paket kaçak pipo tütünü, 32,58 kg nargile tütünü, 194 paket kaçak paketli kıyılmış tütün İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince eş zamanlı olarak yapılan aramalar neticesinde ele geçirilmiştir. Gözaltına alınan şüpheli şahıslara gerekli idari yaptırım cezası uygulanmıştır.”
  İLÇELER    13.06.2017 15:19:14

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
22.01.2019
22.01.2019
22.01.2019
OZEL HABERLER