Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Başkan Saffet Acar patladı: ‘Bakım merkezi fuhuş yuvası oldu’
Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar, Dinar ilçesinde kurdukları Yaşlı Bakım Merkezi’nin siyasi hesaplar nedeniyle kapatıldığını ifade ederek, “Büyük em..

2

Image

Mobil uygulama güncellendi
Yazılımı Sandıklı Belediyesi'ne ait olan Sandıklı Belediyesi Mobil Uygulaması vatandaşlardan gelen istek ve talepler doğrultusunda kendisini güncelley..

3

Image

‘Birlik ve beraberlik önemli’
Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar Afyonkarahisar basının birlik ve beraberlik çalışmalarını takdir ettiklerini belirterek, “Toplumun her kesiminde bi..

4

Image

Başkan Acar’a şeref madalyası
Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar'a, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı tarafın..

5

Image

Okul taşıtı sürücülerine seminer
Şuhut ilçesinde Şuhut Jandarma Komutanlığı 20. Jandarma Trafik Timi tarafından okul taşıt servis sürücülerine yönelik seminer düzenlendi. ..

6

Image

Sokak hayvanları rehabilite ediliyor
Şuhut Belediyesi sokak hayvanlarına özen gösteriyor..

7

Image

Minikler itfaiyeciliği öğrendi
Sandıklı Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’nün konukları Atatürk İlkokulu’na giden minik öğrenciler oldu. ..

8

Image

Yol çalışmalarında rekor kırıldı
Bolvadin Belediyesi son 4,5 yılda gerçekleştirdiği yol yapım çalışmaları ile ilçe tarihinde bu alandaki en kapsamlı faaliyeti uygulandı. ..

9

Image

Fethi Yaşar’ın adaylığı Sandıklıları sevindirdi
Ankara Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ın 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde yeniden Yenimahalle Belediyesi’ne belediye başkanı adayı gösterilme..

10

Image

‘Halkımız için çalışıyoruz’
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’un girişimleri sonucu yapımına başlayan katlı kapalı pazar yerinde çalışmalar devam ediyor...

11

Image

Yetenekli öğrenciler belirlendi
İhsaniye ilçesinde “Eğitimde 3 Adım Projesi” kapsamında ilçe genelindeki bütün okullarda toplam 6 dalda müzik, edebiyat, tiyatro, spor ve bilim gibi ç..

12

Image

Ekmeklerini soğandan çıkarıyorlar
Sultandağı ilçesine bağlı Kırca köyünde ev hanımları, sokakta soğan soyarak ailelerinin geçimine katkı sağlıyor...

13

Image

Dinar Belediye bandosu Bodrum’da sahne aldı
Dinar Belediye Bandosu her yıl düzenlenen yelken yarışlarında ve The Bodrum Cup’ın 30. yılına özel olarak organize ettiği ödül töreninde sahne aldı...

14

Image

‘Dinar’da seçimleri kazanacağız’
AK Parti Dinar Gençlik Kolları Genişletilmiş İlçe Danışma Meclisi toplantısı düzenlendi. AK Parti İlçe Başkanı İdris Er de, yerel seçimlerde mutlaka b..

15

Image

Başkan Mustafa Çöl işyeri açılışına katıldı
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Ece Mahallesi Harman Sokak'ta hizmet verecek olan iş yerinin açılış kurdelesini dualarla keserek esnafımıza hay..

16

Image

‘AYRIM YAPILMASIN’
Başmakçı, Dazkırı, Evciler ile Dinar ilçeleri ile köylerine ziyaretlerde bulunan Vali Mustafa Tutulmaz, kaymakamlara ve ilçe müdürlerine talimatlar ve..

17

Image

Müdür Yalçın’dan Akharım’a ziyaret
Sandıklı ilçesine bağlı Akharım beledisinde öğrenci yakınları tarafından dövülen Atatürk Ortaokulu Müdür Vekili Yavuz Acar'ın durumu ile ilgili bilgi ..

Emniyetten sigara ve tütün operasyonu | Gazete3.com.tr
Image

Emniyetten sigara ve tütün operasyonu


İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, 14 ayrı adrese yaptığı operasyonda birçok sigara ve tütün malzemesi ele geçirdi
  İLÇELER    13.06.2017 15:19:14


İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, 14 ayrı adrese yaptığı operasyonda birçok sigara ve tütün malzemesi ele geçirdi. Gazete3 Afyonkarahisar Valiliği’nden yapılan açıklama da şu ifadelere yer verildi: “Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince yürütülen çalışmalar kapsamında; 09/06/2017 günü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince, 5607 Sayılı Kaçakçılıkla Mücadele Kanununun 3. Maddesinin 18. fıkrası kapsamında değerlendirilen ambalajında TAPDK bandrolü, etiket, GİB logosu vb. bulunmayan nargile tütünü, yine bandrol, etiket, GİB logosu olmadan makaronların içerisine tütün doldurulmak suretiyle ambalajlanmış, yada paketlenmiş kaçak/sahte olarak değerlendirilen sigaraların 5607 Sayılı Kanun kapsamında değerlendirilen tütün mamullerinin satışının yapıldığı, 4733 Sayılı Tütün ve Alkol Piyasası Düzenleme Kurumu Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanunun 8. Maddesinin 5. Fıkrasının O bendi kapsamında değerlendirilen ticari amaç güdülmek suretiyle Adıyaman Tütünü olarak adlandırılan sarmalık kıyılmış tütün satışı yapıldığı tespit edilmesi üzerine İlimiz merkezinde 5607 ve 4733 Sayılı Kanunlara aykırı olarak faaliyet gösteren (13) adet işyeri ve (1) adet depo olmak üzere toplam (14) ayrı adrese ekiplerimizce operasyon düzenlenmiş ve operasyon neticesinde, 706,98 kg kıyılmış tütün, 234.164 adet doldurulmuş makaron sigara, 885 adet elektronik sigara likiti, 1981 paket nargile tütünü, 17 adet elektronik sigara, 48 adet elektronik nargile, 138 paket kaçak çay, 33 paket kaçak pipo tütünü, 32,58 kg nargile tütünü, 194 paket kaçak paketli kıyılmış tütün İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince eş zamanlı olarak yapılan aramalar neticesinde ele geçirilmiştir. Gözaltına alınan şüpheli şahıslara gerekli idari yaptırım cezası uygulanmıştır.”
  İLÇELER    13.06.2017 15:19:14

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
17.11.2018
17.11.2018
17.11.2018
OZEL HABERLER