Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Çiçek Festivali

Dinar ilçesinde Çiçekçiler Kültür Derneği tarafından düzenlenen ‘Çiçek Festivali’ başladı...

2

Image

Öğrencilerin taleplerini aldılar

Sandıklı ilçesi protokol üyelerinden oluşan bir heyet Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Ali Çetinkaya Ortaokulu’nu ziyaret ederek..

3

Image

Emirdağlı pilot son uçuşunu yaptı

Türk Hava Yolları'nın kaptan pilotu Asım Altın (63), 46 yıllık gökyüzü kariyerinin son uçuşunu, kendisi gibi THY pilotu olan oğlu Emre Altın'la g..

4

Image

Eski Başkan Acar’dan ziyaret

Dinar eski Belediye Başkanı Saffet Acar, Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu...

5

Image

Kanalizasyonlar temizleniyor

Şuhut Belediyesi İtfaiye Amirliği ekipleri tarafından başlatılan kanalizasyon hattı temizleme çalışmaları devam ediyor. ..

6

Image

Zincirleme kaza

Afyonkarahisar-Sandıklı Karayolu’nda trafik kazası yaşandı. Dün akşam saatlerinde ani olarak bastıran karla karışık yağmur sonrası Damlalı Boğazı..

7

Image

Tarlada erkek cesedi bulundu

Afyonkarahisar’ın Çay ilçesinde bir tarlada erkek cesedi bulundu. ..

8

Image

E-Ticaret semineri
Afyonkarahisar PTT Başmüdürlüğü ve Sandıklı Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğiyle Ulusal Elektronik Tebligat E- Ticaret semineri düzenlendi. ..

9

Image

Çamur Festivali düzenlendi
Sandıklı ilçesinde bulunan Hüdai Kaplıcalarında düzenlenen Çamur ve Termal Festivali’nde konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, Sandıklı’daki termal bölgelerd..

10

Image

Mezbahaneyi incelediler

Dinar ilçesinde daha önceden kapatılan mezbahanenin tekrar açılması için harekete geçildi. ..

11

Image

‘Hep beraber güzel hizmetler yapacağız’

Bolvadin ilçesinde hizmet veren basın mensuplarını makamında ağırlayan Belediye Başkanı Fatih Kayacan, basın mensuplarıyla beraber Bolvadin’e güz..

12

Image

Kapankaya’dan HEM’de destek

Dinar İlçe Kaymakamı Selami Kapankaya Dinar Halk Eğitim Merkezini (HEM) ziyaret etti...

13

Image

Türkmen görevine başladı


31 Mart 2019’ da gerçekleştirilen yerel seçimlerin ardından İhsaniye İlçe Belediye Başkanlığını kazanan Cumhuriyet Halk Partili Tunay Türkme..

14

Image

Jandarmalar ağaç dikti

Çay ilçesinde görev yapan İlçe Jandarma ekipleri Yeşilyurt köyü İlkokulu’na ağaç dikti...

15

Image

30 yıl sonra tekrar açıldı

Sultandağı ilçesinde 30 yıllık aranın ardından küçükbaş ve büyükbaş hayvan pazarı tekrar hizmete açıldı. ..

16

Image

Çalışmalar değerlendirildi

Başmakçı ilçesinde İlçe Kaymakamı Mehmet Soylu başkanlığında değerlendirme toplantısı yapıldı. ..

17

Image

Sandıklı’da Polis Haftası kutlandı

Türk Polis Teşkilatı’nın 174'üncü kuruluş yıl dönümü, Sandıklı'da törenle kutlandı...

Emniyetten sigara ve tütün operasyonu | Gazete3.com.tr
Image

Emniyetten sigara ve tütün operasyonu


İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, 14 ayrı adrese yaptığı operasyonda birçok sigara ve tütün malzemesi ele geçirdi
  İLÇELER    13.06.2017 15:19:14


İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, 14 ayrı adrese yaptığı operasyonda birçok sigara ve tütün malzemesi ele geçirdi. Gazete3 Afyonkarahisar Valiliği’nden yapılan açıklama da şu ifadelere yer verildi: “Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince yürütülen çalışmalar kapsamında; 09/06/2017 günü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince, 5607 Sayılı Kaçakçılıkla Mücadele Kanununun 3. Maddesinin 18. fıkrası kapsamında değerlendirilen ambalajında TAPDK bandrolü, etiket, GİB logosu vb. bulunmayan nargile tütünü, yine bandrol, etiket, GİB logosu olmadan makaronların içerisine tütün doldurulmak suretiyle ambalajlanmış, yada paketlenmiş kaçak/sahte olarak değerlendirilen sigaraların 5607 Sayılı Kanun kapsamında değerlendirilen tütün mamullerinin satışının yapıldığı, 4733 Sayılı Tütün ve Alkol Piyasası Düzenleme Kurumu Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanunun 8. Maddesinin 5. Fıkrasının O bendi kapsamında değerlendirilen ticari amaç güdülmek suretiyle Adıyaman Tütünü olarak adlandırılan sarmalık kıyılmış tütün satışı yapıldığı tespit edilmesi üzerine İlimiz merkezinde 5607 ve 4733 Sayılı Kanunlara aykırı olarak faaliyet gösteren (13) adet işyeri ve (1) adet depo olmak üzere toplam (14) ayrı adrese ekiplerimizce operasyon düzenlenmiş ve operasyon neticesinde, 706,98 kg kıyılmış tütün, 234.164 adet doldurulmuş makaron sigara, 885 adet elektronik sigara likiti, 1981 paket nargile tütünü, 17 adet elektronik sigara, 48 adet elektronik nargile, 138 paket kaçak çay, 33 paket kaçak pipo tütünü, 32,58 kg nargile tütünü, 194 paket kaçak paketli kıyılmış tütün İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince eş zamanlı olarak yapılan aramalar neticesinde ele geçirilmiştir. Gözaltına alınan şüpheli şahıslara gerekli idari yaptırım cezası uygulanmıştır.”
  İLÇELER    13.06.2017 15:19:14

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
18.04.2019
18.04.2019
18.04.2019
OZEL HABERLER