Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Mutluluklarına ortak oldu
Bolvadin Kaymakamı Adem Öztürk, düzenlenen nikah merasimi ile hayatlarını birleştiren Şehit Abdil Kılınç’ın erkek kardeşi Ali Kılınç’ı en mutlu gününd..

2

Image

Sandıklı’da şehir içi halk taşımacılığı başladı

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ün talimatları ile vatandaşlardan gelen istekler ve dilekler doğrultusunda şehir içi halk taşımacılığı Sand..

3

Image

Başarılı öğrenciler ödüllendirildi
Belediye Başkanı Hüseyin Atlı Liselere Geçiş Sistemi (LGS) sınavında dereceye giren öğrencileri makamında kabul etti..

4

Image

Akülü araca kavuştu
Emirdağlı gurbetçiler tarafından Afyonkarahisar’da gönderilen akülü araç, engelli Sıla Doğan’a umut oldu ..

5

Image

Rehabilitasyon Merkezi’ni incelediler
Emirdağ Kaymakamı Kılıç ve Başkan Koyuncu, Fazlı-Macide Halaç Yaşlı Bakım Evi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde incelemelerde bulundu..

6

Image

Koyuncu gurbetçileri davet etti
Normalleşme süreciyle birlikte uçuşların ve sınırların açılmasıyla gurbetçiler Türkiye’ye gelmeye başladı. Emirdağ Belediye Başkanı Koyuncu, gurbetçil..

7

Image

Kızılören’de lavantalar yaygınlaşıyor
Türkiye'de, son yıllarda üretim sahası genişleyen, rengi ve kokusuyla alternatif tarımın gözdesi olan lavanta bahçeleri Kızılören ilçesinde de yayılma..

8

Image

Yeni düğün salonları hazır
Sandıklı ilçesinde düğün sezonunda yaşanan yoğunluktan dolayı, vatandaşların mağdur olmamaları için Başkan Mustafa Çöl’ün talimatları doğrultusunda ha..

9

Image

Sefer saatleri güncellendi
İscehisar Belediyesi’ne ait taşımacılık yapan otobüslerin sefer saatlerinde güncelleme yapıldı..

10

Image

‘Önlemler almaya devam ediyoruz’
Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, koronavirüsle ilgili olarak önlemler almaya devam ettiklerini söyledi ..

11

Image

Kapar doktorları unutmadı
Çay Kaymakamı Uğur Kapar, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle İscehisar Devlet Hastanesi ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunu ziyaret ederek sağlık çal..

12

Image

Asker adayları uğurlandı
Evciler ilçesinde, asker adayları dualarla uğurlandı...

13

Image

Dinar’da Kitap Fuarı açıldı
Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı ilçede Dinar Kaymakamlığı, Belediye ve İYAŞ AVM işbirliği ile düzenlenen kitap fuarının açılışına katıldı..

14

Image

Düğün Salonu restore ediliyor
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’un geçtiğimiz hafta talimatlarını verdiği Belediye Düğün Salonu’ndan çalışmalar ara vermeden devam ediyor. Sahne ..

15

Image

Satış mağazası bitmek üzere
Dinar Kaymakamlığı tarafından Dinar Sandıklı karayolu üzerinde sol tarafta yapımı sona eren Dinarelli satış mağazası yakın bir zamanda açılıyor...

16

Image

‘İnsan odaklı çalışmaya devam edeceğiz’
İscehisar Kaymakamı Uğur Kapar, kamu hizmetlerin insan odaklı çalışılması konusunda kurum müdürlerine uyarılarda bulundu..

17

Image

Karla topyekün mücadele
İscehisar ilçesinde etkili olan kar yağışı sonrası kar temizleme çalışmaları başlatıldı..

Çocukların gösterileri büyüledi | Gazete3.com.tr
Image

Çocukların gösterileri büyülediDinar’da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları büyük bir coşku içerisinde geçti. Gazi Mustafa Kemal Atatürk vurgusunun yapıldığı etkinliklerde Türkiye Büyük Millet Meclisinin de açılışının 99’uncu yılında çok anlamlı bir kutlama programı hazırlandı.

  İLÇELER    24.04.2019 11:03:50


Dinar TOKİ İlk Okulu tarafından hazırlanan kutlama programı öncesinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün çelengi Hükümet Konağı önünde bulunan Atatürk anıtına bırakıldı. Dinar ilçe protokolünün katılımlarıyla burada saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu. Çelenk bırakma töreni akabinde ise 23 Nisan kutlama etkinlikleri ilçe stadyumunda devam etti. İlçe stadyumundaki programda, İlçe Kaymakamı Selami Kapankaya, Garnizon Komutanı Teğmen Muhsin Dereli ve Belediye Başkanı Nihat Sarı halkın ve öğrencilerin bayramını selamlayarak kutladı.

BÜYÜK ROL OYNANDI

Milli Eğitim Müdürü Ufuk Taşbaş günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yaparak şunları söyledi, “Cumhuriyet Güneşinin berrak yüzünü, vatan ufkunda gösterdiği gün olan, Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışının 99’uncu yılına ulaşmanın heyecanıyla 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını daha büyük bir coşkuyla kutluyoruz. Bugün 99 yıl önce Türkiye Cumhuriyetinin temellerini atan, ilk milli meclis olan ve Kurtuluş Savaşının kazanılmasında büyük rol oynayan TBMM’nin açıldığı gündür” dedi.

MİLLETİ ŞAHA KALDIRDI

Taşbaş sözlerine şöyle devam etti: “Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde ve onun milletin bağımsızlığını yine milletin azmi ve kararlılığı kurtaracaktır ön görüsüyle tutuşturulan bağımsızlık meşalesi 23 Nisan 1920 Cuma günü Ankara’da Anadolunun dört bir yanını aydınlatan bir güneş haline gelmişti. Işığını tarifsiz bir tutkuyla vatana gönül verenlerin gayretinde, azminde, kararlılığında birlik ve beraberliğinden alan bu güneş aynı zamanda ülkemizin kışını bahara, baharını yaza döndürecek bir dirilişin müjdesiydi. İşte o diriliş ruhu, vatan ve millet sevgisi, bayrak sevdası, bağımsızlık tutkusu bir milleti şaha kaldırdı” dedi. >>GAZETE 3

  İLÇELER    24.04.2019 11:03:50

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
29.07.2020
29.07.2020
29.07.2020
OZEL HABERLER