Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Belediyeden yeni hizmet
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, vatandaşların Emirdağ ilçesinde belediyenin yaptığı iş ve işlemleri takip etmeleri amacıyla belediyenin inter..

2

Image

İtfaiyecilere ilk yardım eğitimi
İl Sağlık Müdürlüğü ekipleri tarafından Sandıklı Belediyesi bünyesinde görevli 20 kişilik itfaiye personeline ilkyardım eğitimi verildi...

3

Image

Çocuklara özel tiyatro
Emirdağ Belediyesi tarafından düzenlenen “Sevimli Dostlar” adlı Tiyatro ve Müzikal Gösteri, öğrenciler tarafından beğeni ile izlendi. ..

4

Image

Metruk binalar yıkılıyor
Çay ilçesinde metruk binalar, belediye ekipleri tarafından yıkılıyor. ..

5

Image

MERMER ARTIKLARI yollarda kullanılacak
İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, ilçedeki mermer ocaklarının artıklarının ilçe yolların yapımında kullanılacağını söyledi. ..

6

Image

Ücretsiz termal gezisi
Emirdağ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün düzenlediği Ücretsiz Kültür ve Turizm turları kapsamında vatandaşlar Bolvadin Heybeli Termal t..

7

Image

Desteklerimiz devam edecek
Minik öğrencileri makamında ağırlayan Çay Belediye Başkanı Hüseyin Atlı, çocukların daha kaliteli eğitim alabilmesi için belediyenin eğitime desteğini..

8

Image

Çevre temizliği devam ediyor
İscehisar Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekiplerince ilçe genelinde yürütülen temizlik çalışmaları kapsamında Ankara Caddesi temizlendi...

9

Image

Başkandan bisiklet hediyesi
Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, AKÜ Dinar Meslek Yüksekokulu’nda eğitim gören 5 öğrenciye bisiklet hediye etti. ..

10

Image

Balık tanzim satış yeri kuruldu
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, ilçede yüksek fiyata balık satışı yapılması üzerine balık tanzim satış noktası kurdu. ..

11

Image

Başkan Atlı muhtarlarla buluştu
Çay Belediye Başkanı Hüseyin Atlı Belediye Meclis Toplantı Salonu’nda ilçe merkezdeki muhtarlarla bir araya geldi...

12

Image

Sinanpaşa Belediye Meclisi’nin ocak ayı toplantısı gerçekleştirildi.
‘Ne gerekiyorsa yapacağız’
Afyonkarahisar Sinanpaşa İlçe Belediyesi 2020 yılının ilk Belediye Meclis toplantısını yaptı. Toplantıda konuşan Sinan..

13

Image

Evciler’e kepçe
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Evciler Belediyesi'ne 1 adet Kepçe hibe edildi...

14

Image

Sinanpaşa’da asker eğlencesi
Sinanpaşa ilçesinde 2000/1’e tertip asker adayları için Sinanpaşa Belediyesi tarafından asker eğlencesi düzenlendi. ..

15

Image

Kaymakam çalışmaları yerinde gördü
Sinanpaşa Kaymakamı Kübra Demirer, önceki gün gece saatlerinde, etkisi altına alan yoğun kar yağışının ardından köylerde incelemelerde bulundu. ..

16

Image

Belediyeye kepçe hibesi
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Dinar Belediyesi’ne bir adet kepçe iş makinası hibe edildi...

17

Image

Bayat Belediyesi’ne ilçede kullanılmak üzere 2 iş makinesi kazandırıldı.
Bayat Belediye Başkanı Halil İbrahim Bodur, belediyeye iki yeni iş makinası kazandıran milletvekilleri ve il başkanına teşekkür etti. ..

Çocukların gösterileri büyüledi | Gazete3.com.tr
Image

Çocukların gösterileri büyülediDinar’da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları büyük bir coşku içerisinde geçti. Gazi Mustafa Kemal Atatürk vurgusunun yapıldığı etkinliklerde Türkiye Büyük Millet Meclisinin de açılışının 99’uncu yılında çok anlamlı bir kutlama programı hazırlandı.

  İLÇELER    24.04.2019 11:03:50


Dinar TOKİ İlk Okulu tarafından hazırlanan kutlama programı öncesinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün çelengi Hükümet Konağı önünde bulunan Atatürk anıtına bırakıldı. Dinar ilçe protokolünün katılımlarıyla burada saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu. Çelenk bırakma töreni akabinde ise 23 Nisan kutlama etkinlikleri ilçe stadyumunda devam etti. İlçe stadyumundaki programda, İlçe Kaymakamı Selami Kapankaya, Garnizon Komutanı Teğmen Muhsin Dereli ve Belediye Başkanı Nihat Sarı halkın ve öğrencilerin bayramını selamlayarak kutladı.

BÜYÜK ROL OYNANDI

Milli Eğitim Müdürü Ufuk Taşbaş günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yaparak şunları söyledi, “Cumhuriyet Güneşinin berrak yüzünü, vatan ufkunda gösterdiği gün olan, Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışının 99’uncu yılına ulaşmanın heyecanıyla 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını daha büyük bir coşkuyla kutluyoruz. Bugün 99 yıl önce Türkiye Cumhuriyetinin temellerini atan, ilk milli meclis olan ve Kurtuluş Savaşının kazanılmasında büyük rol oynayan TBMM’nin açıldığı gündür” dedi.

MİLLETİ ŞAHA KALDIRDI

Taşbaş sözlerine şöyle devam etti: “Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde ve onun milletin bağımsızlığını yine milletin azmi ve kararlılığı kurtaracaktır ön görüsüyle tutuşturulan bağımsızlık meşalesi 23 Nisan 1920 Cuma günü Ankara’da Anadolunun dört bir yanını aydınlatan bir güneş haline gelmişti. Işığını tarifsiz bir tutkuyla vatana gönül verenlerin gayretinde, azminde, kararlılığında birlik ve beraberliğinden alan bu güneş aynı zamanda ülkemizin kışını bahara, baharını yaza döndürecek bir dirilişin müjdesiydi. İşte o diriliş ruhu, vatan ve millet sevgisi, bayrak sevdası, bağımsızlık tutkusu bir milleti şaha kaldırdı” dedi. >>GAZETE 3

  İLÇELER    24.04.2019 11:03:50

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
17.01.2020
17.01.2020
17.01.2020
OZEL HABERLER