Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Mücadelemiz sürüyor’
Evciler Kaymakamı Abdullah Yüksel, "Bağımlılıkla Mücadele Toplantısı"na katıldı...

2

Image

Atatürk Camii ibadete açıldı
Şuhut ilçesi Mehmet Akif Ersoy mahallesine hayırsever iş adamı emekli öğretmen Süleyman Uraş tarafından yaptırılan Atatürk Camii dualarla ibadete açıl..

3

Image

Çocuklara özel tiyatro
Dinar ilçesinde öğrencilere yönelik tiyatro gösterisi sergilenecek. ..

4

Image

Proje desteklenecek
“Kadınıyla Genciyle Herkes İçin Daha Yaşanabilir Bir Çobanlar” isimli güdümlü projenin destekleme sözleşmesi imzalandı. ..

5

Image

‘Güzel bir birliktelik sağladık’
Sinanpaşa ilçesine bağlı belediye başkanları, Küçükhüyük Belediye Başkanı Necip Nergiz’in ev sahipliğinde 7. toplantısını gerçekleştirdi. Her ay topla..

6

Image

Asker eğlencesi düzenlendi
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt Başören köyü nüfusuna kayıtlı 00/01 tertip asker adaylarının Şuhut Belediyesi Düğün Salonu’nda düzenlenen asker e..

7

Image

‘Mücadelemiz sürüyor’
Çay Kaymakamı Mehmet Miraç Topaloğlu, ilçede bağımlılıkla mücadelenin kararlılıkla sürdürüldüğünü söyledi. ..

8

Image

‘Uyum içinde çalışıyoruz’
Çay Kaymakamı Mehmet Miraç Topaloğlu, Çay ilçesine, beldelerine ve köylerine en iyi hizmeti vermek için uyum içinde çalıştıklarını söyledi. ..

9

Image

Dinar daha aydınlık olacak
Dinar Belediyesi tarafından Dörtyol güzergahında kullanılmak üzere ledli yıldız armatürlü aydınlatma direği ihalesi yapılarak satın alındı...

10

Image

Kuyu otomasyonu arızası
İscehisar ilçesinde önceki gün hizmete açılan jeotermal tesis, içerisinde yaşanan arıza nedeniyle dün kapatıldı. ..

11

Image

Kitap okuma yarışması düzenlenecek
Dinar Belediyesi, Dinar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Eğitim Bir-Sen Dinar Temsilciliği arasında Bir Bilenle Bilge Nesil projesi kapsamında Kitap oku..

12

Image

Döğer ilçe olmak istiyor
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Kâtip Üyesi Av. Burcu Köksal, ilçe, belde ve köyl..

13

Image

Karlar temizleniyor
Sandıklı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından ilçedeki kar yağışından vatandaşların olumsuz etkilememesi için ana arter ve yollarda tuzlama çalı..

14

Image

Sularımız temiz
Çay Belediye Başkanı Hüseyin Atlı, ilçedeki içme suyu analizlerinin yapıldığını ve suların kullanıma uygun çıktığını belirtti. ..

15

Image

Sandıklı’da toplu sözleşme sevinci
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, belediyede çalışan işçilere haklarını vermek için üstün gayret sarf ettiklerini belirterek, yapılan sözleşmenin..

16

Image

Acımız büyük
Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı Barış Pınarı Harekâtı Bölgesi’nde gerçekleştirilen bombalı araç saldırısında şehit olan 3 askerimiz için bir başsağl..

17

Image

Vatandaşlarla istişare
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, bu haftaki cuma namazını Çakır Mahallesi’nde kılarak, vatandaşlarla istişare etti. ..

Çocuklar doyasıya eğlendiler | Gazete3.com.tr
Image

Çocuklar doyasıya eğlendilerDinar Belediyesi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle düzenlenen çocuk şenliğinde çocuklar doyasıya eğlendiler.
  İLÇELER    25.04.2019 11:00:07


Dinar Belediyesi Kültür Merkezi’nde düzenlenen programa Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Öztürk, Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti Dinar İlçe Başkan Vekili Seydi Bir, Milliyetçi Hareket Partisi Dinar İlçe Başkanı Mustafa Karahan, AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Mehmet Uysal, partililer, çok sayıda çocuk ve aileleri katıldı.

EN BÜYÜK SİMGEDİR

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programda bir konuşma yapan Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı; “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e göre 23 Nisan 1920 sadece bu milletin önemli günlerinden biri değil, bu milletin her zaman için en büyük güçlüklere bile kendi iradesiyle ve kendi gücüyle karşı koyabileceğinin her güçlüğü aşabileceğinin en büyük simgesidir” dedi.

GÜÇLÜ BİR MİSYON YÜKLENMİŞTİR

Başkan Sarı sözlerine şöyle devam etti: “İşte bu anlamlı günüde çocuklarımıza armağan ederek taçlandıran Ulu Önder Atatürk çocuklara olan sevgisini ve güvenini göstermiştir. Bu sayede çocuklarımıza büyük ve güçlü bir misyon yüklenmiştir. Bu asil milletin güzel çocukları da bu önemli ve anlamlı günü tüm dünya çocukları ile paylaşarak kutlamaktadır” diye konuştu.

ÇOCUKLARA DAHA GÜZEL GELECEK HAZIRLIYORUZ

Çocuklara daha güzel, daha yaşanabilir bir ülke bırakmanın çocuklar için huzur, güven ve barış ortamında geleceğe hazırlamak olduğunu belirten Başkan Sarı, “Herkesin üzerine düşen sorumlulukları yerine getirmesiyle mümkündür. Bizler çocuklarımıza, ülkemizi geleceğe taşımaya yönelik bütün çabalarında destek verecek ve yanlarında olacağız. Çünkü çocuklarımızı seviyor ve onlara güveniyoruz.” >>GAZETE 3

  İLÇELER    25.04.2019 11:00:07

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
27.01.2020
27.01.2020
27.01.2020
OZEL HABERLER