Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Uyum içinde çalışıyoruz’
Çay Kaymakamı Mehmet Miraç Topaloğlu, Çay ilçesine, beldelerine ve köylerine en iyi hizmeti vermek için uyum içinde çalıştıklarını söyledi. ..

2

Image

Dinar daha aydınlık olacak
Dinar Belediyesi tarafından Dörtyol güzergahında kullanılmak üzere ledli yıldız armatürlü aydınlatma direği ihalesi yapılarak satın alındı...

3

Image

Kuyu otomasyonu arızası
İscehisar ilçesinde önceki gün hizmete açılan jeotermal tesis, içerisinde yaşanan arıza nedeniyle dün kapatıldı. ..

4

Image

Döğer ilçe olmak istiyor
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Kâtip Üyesi Av. Burcu Köksal, ilçe, belde ve köyl..

5

Image

Karlar temizleniyor
Sandıklı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından ilçedeki kar yağışından vatandaşların olumsuz etkilememesi için ana arter ve yollarda tuzlama çalı..

6

Image

Kitap okuma yarışması düzenlenecek
Dinar Belediyesi, Dinar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Eğitim Bir-Sen Dinar Temsilciliği arasında Bir Bilenle Bilge Nesil projesi kapsamında Kitap oku..

7

Image

Sularımız temiz
Çay Belediye Başkanı Hüseyin Atlı, ilçedeki içme suyu analizlerinin yapıldığını ve suların kullanıma uygun çıktığını belirtti. ..

8

Image

Sandıklı’da toplu sözleşme sevinci
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, belediyede çalışan işçilere haklarını vermek için üstün gayret sarf ettiklerini belirterek, yapılan sözleşmenin..

9

Image

Vatandaşlarla istişare
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, bu haftaki cuma namazını Çakır Mahallesi’nde kılarak, vatandaşlarla istişare etti. ..

10

Image

Acımız büyük
Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı Barış Pınarı Harekâtı Bölgesi’nde gerçekleştirilen bombalı araç saldırısında şehit olan 3 askerimiz için bir başsağl..

11

Image

MERMER ARTIKLARI yollarda kullanılacak
İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, ilçedeki mermer ocaklarının artıklarının ilçe yolların yapımında kullanılacağını söyledi. ..

12

Image

Çocuklara özel tiyatro
Emirdağ Belediyesi tarafından düzenlenen “Sevimli Dostlar” adlı Tiyatro ve Müzikal Gösteri, öğrenciler tarafından beğeni ile izlendi. ..

13

Image

Metruk binalar yıkılıyor
Çay ilçesinde metruk binalar, belediye ekipleri tarafından yıkılıyor. ..

14

Image

İtfaiyecilere ilk yardım eğitimi
İl Sağlık Müdürlüğü ekipleri tarafından Sandıklı Belediyesi bünyesinde görevli 20 kişilik itfaiye personeline ilkyardım eğitimi verildi...

15

Image

Belediyeden yeni hizmet
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, vatandaşların Emirdağ ilçesinde belediyenin yaptığı iş ve işlemleri takip etmeleri amacıyla belediyenin inter..

16

Image

Ücretsiz termal gezisi
Emirdağ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün düzenlediği Ücretsiz Kültür ve Turizm turları kapsamında vatandaşlar Bolvadin Heybeli Termal t..

17

Image

Desteklerimiz devam edecek
Minik öğrencileri makamında ağırlayan Çay Belediye Başkanı Hüseyin Atlı, çocukların daha kaliteli eğitim alabilmesi için belediyenin eğitime desteğini..

Başkan Karaman vatandaşı dinledi | Gazete3.com.tr
Image

Başkan Karaman vatandaşı dinlediSinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman, bir yandan İlçede bulunan eksiklikleri tamamlayarak, diğer yandan da vatandaşlar ile bir araya geliyor.
  İLÇELER    26.04.2019 11:05:28

AK Parti’den Sinanpaşa Belediye Başkan’ı seçilen Erdal Karaman, İl Genel Meclis Üyeleri İsmail Aktürk ve Veysel Tekeli ile birlikte vatandaşlarla buluştu. İlçe merkezinde bulunan kahvehanede vatandaşlar ile bir araya gelen Başkan Karaman, Sinanpaşa’nın değişim ve dönüşümü için çalıştıklarını söyledi.

HER İNSANIMIZI BAĞRIMIZA BASIYORUZ

Gece gündüz demeden büyüyen ve gelişen Sinanpaşa’mızı güçlü yarınlara hazırlamak için gayret ve sarf ettiklerini vurgulayan Başkan Karaman, “Bizim bir Sinanpaşa sevdamız, aşkımız var. Bu yüzden Sinanpaşa Belediyemize gelen her bir vatandaşımızın hangi partiden olduğu, kime oy verdiğini asla sorgulamıyoruz. Herkesimden, her insanımızı bağrımıza basıyoruz” dedi.

VATANDAŞLAR TEŞEKKÜR ETTİ

Vatandaşlar ise 31 Martta yapılan mahalli idareler seçimlerinde Belediye Başkanlığına seçilen Erdal Karaman’a çalışmalarında başarılar dileyerek, Sinanpaşa’nın gelişmesi ve büyümesi için kendilerinin de gece gündüz yanında olduklarını ifade ettiler. Bu durum karşısında vatandaşlara teşekkür eden Başkan Karaman, “Tüm vatandaşlarımız ile birlikte Sinanpaşa’mızı hak ettiği noktaya getireceğiz” diye konuştu.

1’İNCİ MUHTARLAR TOPLANTISINI YAPTI

Başkan Karaman, 31 Mart’ta yapılan yerel seçimlerde seçilen mahalle muhtarları ile de bir araya geldi. Düzenlenen programda mahalle muhtarlarına teşekkür eden Belediye Başkanı Karaman, muhtarlardan mahallelerinde bulunan eksiklikleri yerinde tespit etmelerini istedi. Mahalle muhtarlarının taleplerini tek tek not alan Başkan Karaman, eksiklikleri birlikte çözeceklerini ifade etti. Karaman, “Sizler bizim Sinanpaşa’da gözümüz kulağımızsınız” dedi.

HAYVAN PAZARINDA ÇALIŞMALAR YAPILIYOR

Sinanpaşa Hayvan Pazarında incelemeler de bulunan Belediye Başkanı Karaman, gerekli eksikliklerin en kısa sürede tamamlanarak, ilçe, belde ve köylerden gelen vatandaşların sıkıntı çekmemelerini istedi. Belediye personeli de Başkan Karaman’ın tüm çalışmalarını titizlilikle yerine getiriyor.
>>Mehmet Tabak  İLÇELER    26.04.2019 11:05:28

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
24.01.2020
24.01.2020
24.01.2020
OZEL HABERLER