Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

YOL AĞIR VASITALARA KAPATILDI
Sandıklı ilçesinde şehir içi trafiğinin rahatlamasına yönelik alınan kararlar kapsamında, Yunus Emre Mahallesi’nde ağır vasıta araçlarının kullanarak ..

2

Image

DOĞALGAZ HATLARI DÖŞENİYOR
Erkmen Beldesinde Doğalgaz çalışmaları devam ediyor. Erkmen Beldesinin yeni yerleşim bölgelerinde doğalgaz kullanılmaya başlanılmıştı. Beldenin eski ..

3

Image

SORUNLAR ÇÖZÜLECEK
Başmakçı Kaymakamı Halil Yazıcı, ilçeye bağlı köyleri ziyaret ederek, sıkıntıları ve talepleri aldı...

4

Image

251 ADET FİDAN DİKİLDİ
Dazkırı ilçesinde Kaymakamlık organizasyonu ile 15 Temmuz şehitleri anısına 251 fidan dikildi...

5

Image

Uyuşturucu ile topyekün mücadele

İlçe Uyuşturucu Koordinasyon Kurulu Toplantısı İscehisar Kaymakamı Ahmet Nuri Demir başkanlığında ilgili kurum ve kuruluş temsilcilerinin katılım..

6

Image

Motorize davulcular

Sandıklı ilçesinde sahur bitene kadar uzak mahallelere yetişmekte güçlük çeken ramazan davulcuları, çareyi ‘motorize’ ekipler kurmakta buldu. ..

7

Image

Kurallara uyalım hayattan kopmayalım

Çay ilçesinde Trafik Haftası kapsamında düzenlenen etkinlikte konuşan Kaymakam Erol Tanrıkulu, trafik kurallarına uymanın can güvenliği açısından..

8

Image

Dinar'da yeni yol düzenlemeleri yapılacak

Antalya kara yolları 13’ncü Bölge Şube Müdürü Mehmet Gülcemal, Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı ile birlikte şehir merkezinde incelemelerde bul..

9

Image

Başkan Karaman vatandaşı dinledi

Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman, bir yandan İlçede bulunan eksiklikleri tamamlayarak, diğer yandan da vatandaşlar ile bir araya geliyor...

10

Image

Esnafımıza büyük görev düşüyor


Afyonkarahisar'ın İscehisar ilçesinde İscehisar Esnaf Odası 2019 yılı birinci esnaf bilgilendirme toplantısı düzenlendi...

11

Image

Camilerde Ramazan temizliği

Afyonkarahisar’ın Bolvadin ilçesinde Ramazan ayının yaklaşması dolayısıyla Bolvadin Belediyesi tarafından çalışmalarda hızlandı. ..

12

Image

Şehit babası son yolculuğuna uğurlandı
Şehit Piyade Er Mahmut Yayla’nın babası Hüseyin Yayla için cenaze töreni düzenlendi. ..

13

Image

Köy muhtarları toplantısı yapıldı

2019-2024 mahalli idareler seçimlerini kazanan köy muhtarları Kaymakam İbrahim Özkan başkanlığında toplandı...

14

Image

E-Ticaret semineri verildi

Afyonkarahisar PTT Başmüdürlüğü ve Dinar Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğiyle Ulusal Elektronik Tebligat E- Ticaret semineri düzenlendi...

15

Image

Yapılacak çalışmalar hakkında bilgi aldı

Başmakçı İl Genel Meclis Üyeleri ve muhtarlar Kaymakam Mehmet Soylu başkanlığında toplandı...

16

Image

Hastanede göçük tahliye tatbikatı yapıldı

Hastane Afet Planı kapsamında UMKE ile birlikte temsili bir mermer ocağında meydana gelen göcükte yaralan ve vefat eden kazazedelere ilk müdahale..

17

Image

Hayatın yükünü birlikte omuzluyorlar
Afyonkarahisar'ın Bayat ilçesinde 24 yıldır yöreye has mercimekli bükme, katmer ve haşhaşlı gözleme yaparak geçimini sağlayan Ali ve Rukiye Savaş çift..

Başkan Karaman vatandaşı dinledi | Gazete3.com.tr
Image

Başkan Karaman vatandaşı dinlediSinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman, bir yandan İlçede bulunan eksiklikleri tamamlayarak, diğer yandan da vatandaşlar ile bir araya geliyor.
  İLÇELER    26.04.2019 11:05:28

AK Parti’den Sinanpaşa Belediye Başkan’ı seçilen Erdal Karaman, İl Genel Meclis Üyeleri İsmail Aktürk ve Veysel Tekeli ile birlikte vatandaşlarla buluştu. İlçe merkezinde bulunan kahvehanede vatandaşlar ile bir araya gelen Başkan Karaman, Sinanpaşa’nın değişim ve dönüşümü için çalıştıklarını söyledi.

HER İNSANIMIZI BAĞRIMIZA BASIYORUZ

Gece gündüz demeden büyüyen ve gelişen Sinanpaşa’mızı güçlü yarınlara hazırlamak için gayret ve sarf ettiklerini vurgulayan Başkan Karaman, “Bizim bir Sinanpaşa sevdamız, aşkımız var. Bu yüzden Sinanpaşa Belediyemize gelen her bir vatandaşımızın hangi partiden olduğu, kime oy verdiğini asla sorgulamıyoruz. Herkesimden, her insanımızı bağrımıza basıyoruz” dedi.

VATANDAŞLAR TEŞEKKÜR ETTİ

Vatandaşlar ise 31 Martta yapılan mahalli idareler seçimlerinde Belediye Başkanlığına seçilen Erdal Karaman’a çalışmalarında başarılar dileyerek, Sinanpaşa’nın gelişmesi ve büyümesi için kendilerinin de gece gündüz yanında olduklarını ifade ettiler. Bu durum karşısında vatandaşlara teşekkür eden Başkan Karaman, “Tüm vatandaşlarımız ile birlikte Sinanpaşa’mızı hak ettiği noktaya getireceğiz” diye konuştu.

1’İNCİ MUHTARLAR TOPLANTISINI YAPTI

Başkan Karaman, 31 Mart’ta yapılan yerel seçimlerde seçilen mahalle muhtarları ile de bir araya geldi. Düzenlenen programda mahalle muhtarlarına teşekkür eden Belediye Başkanı Karaman, muhtarlardan mahallelerinde bulunan eksiklikleri yerinde tespit etmelerini istedi. Mahalle muhtarlarının taleplerini tek tek not alan Başkan Karaman, eksiklikleri birlikte çözeceklerini ifade etti. Karaman, “Sizler bizim Sinanpaşa’da gözümüz kulağımızsınız” dedi.

HAYVAN PAZARINDA ÇALIŞMALAR YAPILIYOR

Sinanpaşa Hayvan Pazarında incelemeler de bulunan Belediye Başkanı Karaman, gerekli eksikliklerin en kısa sürede tamamlanarak, ilçe, belde ve köylerden gelen vatandaşların sıkıntı çekmemelerini istedi. Belediye personeli de Başkan Karaman’ın tüm çalışmalarını titizlilikle yerine getiriyor.
>>Mehmet Tabak  İLÇELER    26.04.2019 11:05:28

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
14.10.2019
14.10.2019
14.10.2019
OZEL HABERLER