Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Başarılı öğrenciler ödüllendirildi
Belediye Başkanı Hüseyin Atlı Liselere Geçiş Sistemi (LGS) sınavında dereceye giren öğrencileri makamında kabul etti..

2

Image

Akülü araca kavuştu
Emirdağlı gurbetçiler tarafından Afyonkarahisar’da gönderilen akülü araç, engelli Sıla Doğan’a umut oldu ..

3

Image

Rehabilitasyon Merkezi’ni incelediler
Emirdağ Kaymakamı Kılıç ve Başkan Koyuncu, Fazlı-Macide Halaç Yaşlı Bakım Evi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde incelemelerde bulundu..

4

Image

Koyuncu gurbetçileri davet etti
Normalleşme süreciyle birlikte uçuşların ve sınırların açılmasıyla gurbetçiler Türkiye’ye gelmeye başladı. Emirdağ Belediye Başkanı Koyuncu, gurbetçil..

5

Image

Kızılören’de lavantalar yaygınlaşıyor
Türkiye'de, son yıllarda üretim sahası genişleyen, rengi ve kokusuyla alternatif tarımın gözdesi olan lavanta bahçeleri Kızılören ilçesinde de yayılma..

6

Image

Yeni düğün salonları hazır
Sandıklı ilçesinde düğün sezonunda yaşanan yoğunluktan dolayı, vatandaşların mağdur olmamaları için Başkan Mustafa Çöl’ün talimatları doğrultusunda ha..

7

Image

Sefer saatleri güncellendi
İscehisar Belediyesi’ne ait taşımacılık yapan otobüslerin sefer saatlerinde güncelleme yapıldı..

8

Image

‘Önlemler almaya devam ediyoruz’
Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, koronavirüsle ilgili olarak önlemler almaya devam ettiklerini söyledi ..

9

Image

Kapar doktorları unutmadı
Çay Kaymakamı Uğur Kapar, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle İscehisar Devlet Hastanesi ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunu ziyaret ederek sağlık çal..

10

Image

Asker adayları uğurlandı
Evciler ilçesinde, asker adayları dualarla uğurlandı...

11

Image

Dinar’da Kitap Fuarı açıldı
Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı ilçede Dinar Kaymakamlığı, Belediye ve İYAŞ AVM işbirliği ile düzenlenen kitap fuarının açılışına katıldı..

12

Image

Düğün Salonu restore ediliyor
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’un geçtiğimiz hafta talimatlarını verdiği Belediye Düğün Salonu’ndan çalışmalar ara vermeden devam ediyor. Sahne ..

13

Image

Satış mağazası bitmek üzere
Dinar Kaymakamlığı tarafından Dinar Sandıklı karayolu üzerinde sol tarafta yapımı sona eren Dinarelli satış mağazası yakın bir zamanda açılıyor...

14

Image

‘İnsan odaklı çalışmaya devam edeceğiz’
İscehisar Kaymakamı Uğur Kapar, kamu hizmetlerin insan odaklı çalışılması konusunda kurum müdürlerine uyarılarda bulundu..

15

Image

Karla topyekün mücadele
İscehisar ilçesinde etkili olan kar yağışı sonrası kar temizleme çalışmaları başlatıldı..

16

Image

Belediye Binası’nda sona gelindi
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu’nun 56 proje arasında yer alan Belediye Yeni Hizmet Binası’nda sona gelindi. ..

17

Image

Trafik yoğunluğu azalacak
Dinar Belediyesi ekipleri tarafından ilçedeki trafik yoğunluğunu azaltmak için yol genişletme çalışmaları yapılıyor ..

Başkan Karaman vatandaşı dinledi | Gazete3.com.tr
Image

Başkan Karaman vatandaşı dinlediSinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman, bir yandan İlçede bulunan eksiklikleri tamamlayarak, diğer yandan da vatandaşlar ile bir araya geliyor.
  İLÇELER    26.04.2019 11:05:28

AK Parti’den Sinanpaşa Belediye Başkan’ı seçilen Erdal Karaman, İl Genel Meclis Üyeleri İsmail Aktürk ve Veysel Tekeli ile birlikte vatandaşlarla buluştu. İlçe merkezinde bulunan kahvehanede vatandaşlar ile bir araya gelen Başkan Karaman, Sinanpaşa’nın değişim ve dönüşümü için çalıştıklarını söyledi.

HER İNSANIMIZI BAĞRIMIZA BASIYORUZ

Gece gündüz demeden büyüyen ve gelişen Sinanpaşa’mızı güçlü yarınlara hazırlamak için gayret ve sarf ettiklerini vurgulayan Başkan Karaman, “Bizim bir Sinanpaşa sevdamız, aşkımız var. Bu yüzden Sinanpaşa Belediyemize gelen her bir vatandaşımızın hangi partiden olduğu, kime oy verdiğini asla sorgulamıyoruz. Herkesimden, her insanımızı bağrımıza basıyoruz” dedi.

VATANDAŞLAR TEŞEKKÜR ETTİ

Vatandaşlar ise 31 Martta yapılan mahalli idareler seçimlerinde Belediye Başkanlığına seçilen Erdal Karaman’a çalışmalarında başarılar dileyerek, Sinanpaşa’nın gelişmesi ve büyümesi için kendilerinin de gece gündüz yanında olduklarını ifade ettiler. Bu durum karşısında vatandaşlara teşekkür eden Başkan Karaman, “Tüm vatandaşlarımız ile birlikte Sinanpaşa’mızı hak ettiği noktaya getireceğiz” diye konuştu.

1’İNCİ MUHTARLAR TOPLANTISINI YAPTI

Başkan Karaman, 31 Mart’ta yapılan yerel seçimlerde seçilen mahalle muhtarları ile de bir araya geldi. Düzenlenen programda mahalle muhtarlarına teşekkür eden Belediye Başkanı Karaman, muhtarlardan mahallelerinde bulunan eksiklikleri yerinde tespit etmelerini istedi. Mahalle muhtarlarının taleplerini tek tek not alan Başkan Karaman, eksiklikleri birlikte çözeceklerini ifade etti. Karaman, “Sizler bizim Sinanpaşa’da gözümüz kulağımızsınız” dedi.

HAYVAN PAZARINDA ÇALIŞMALAR YAPILIYOR

Sinanpaşa Hayvan Pazarında incelemeler de bulunan Belediye Başkanı Karaman, gerekli eksikliklerin en kısa sürede tamamlanarak, ilçe, belde ve köylerden gelen vatandaşların sıkıntı çekmemelerini istedi. Belediye personeli de Başkan Karaman’ın tüm çalışmalarını titizlilikle yerine getiriyor.
>>Mehmet Tabak  İLÇELER    26.04.2019 11:05:28

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
29.07.2020
29.07.2020
29.07.2020
OZEL HABERLER