Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Var gücümüzle çalışıyoruz’

AK Parti Evciler Belediye Başkan Adayı Ali Dede Savaş, ilçede yerel seçim startını verdiklerini belirtti...

2

Image

İlanı duyan İŞKUR’a koştu
İŞKUR tarafından TYP kapsamında alınacak personel alımını duyanlar İŞKUR Şuhut Şubesi’ne koştular...

3

Image

‘Seçimlere hazırız’

AK Parti Dazkırı İlçe Başkanı Turgay Erdoğdu, teşkilatın yerel seçimlere hazır olduğunu söyledi...

4

Image

Serdar Dündar İYİ Parti’den aday

Çay ilçesinde adaylığı merakla beklenen Av. Serdar Dündar’ın İYİ Parti Çay Belediye Başkan Adaylığı ilçede büyük memnuniyetle karşılandı...

5

Image

Bina çatısına otağ kuruldu

Sandıklı Yörükler- Türkmenler Derneği tarafından çeşitli faaliyetlerin yürütülmesi amacıyla kiralanan iki katlı binanın çatısına 80 metrekarelik ..

6

Image

17 kişi tutuklandı

Sandıklı ilçesinde düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 21 kişi gözaltına alınmış, 3 kişinin de arama çalışmaları devam ediyordu..

7

Image

Başkan Çöl, karne dağıttı
Sandıklı İlçe Kaymakamı Vekili Kızılören Kaymakamı Recep Hasar ve Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okulu’nda düze..

8

Image

Bozkurt’tan kurum ziyaretleri
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, 31 Mart yerel seçimler kapsamında bazı kamu kurumlarını ziyaret etti...

9

Image

Çocuklar tiyatroya doydu

Şuhut ilçesine bağlı Kurtuluş İhsan Küçükarslan Ortaokulu 7. sınıf öğrencileri, “Bilimi Yaşıyorum” etkinliği kapsamında atomun tarihsel gelişimin..

10

Image

Başkan Çöl’den ziyaret
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl ve Sandıklı Ak Parti İlçe Başkanı Bekir Özçelik Sandıklı Eğitimciler Birliği Sendikası (EĞİTİM-BİR-SEN) Başkanlı..

11

Image

Okullar zeka oyunlarıyla donatılıyor
Başmakçı İlçe Kaymakamlığı, ilçedeki anaokulu ve ilkokullarda zeka oyunları projesini başlattı. ..

12

Image

Kaymakam okulları gezdi
Dinar Kaymakamı Selami Kapankaya, Tatarlı Beldesi'ndeki okullarda incelemelerde bulundu...

13

Image

Başkan Çöl işyeri açtı
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl ve İlçe Kaymakamı Eflatun Can Tortop, İstasyon Caddesindeki işyeri açılışını yaparak hayırlı olsun dileklerinde ..

14

Image

Özel Öğrenme Güçlüğü semineri
Şuhut ilçesindeki Kurtuluş İhsan Küçükarslan İlkokul öğretmenleri için 'Özel öğrenme güçlüğü farkındalık' semineri düzenlendi...

15

Image

Okullara kitap desteği

Şuhut İlçe Kaymakamlığı tarafından ilçe genelinde bulunan ilkokul, ortaokul ve liselerde eğitim-öğretim gören öğrencilere okuma alışkanlıklarını ..

16

Image

Yaban hayvanları unutulmadı

Sandıklı ilçesinde bulunan Akdağ tabiat parkında yaşayan yaban hayvanları için yem ve saman bırakıldı...

17

Image

Minikler ilk kitaplarını okudu
Şuhut ilçesindeki Kurtuluş İhsan Küçükarslan İlkokulunda okumaya geçen 1.sınıf öğrencileri ilk kitaplarını okudular...

Başkan Çağrı’dan Çağlayan İlkokulu’na ziyaret | Gazete3.com.tr
Image

Başkan Çağrı’dan Çağlayan İlkokulu’na ziyaret


Çay Belediye Başkanı Hüseyin Çağrı, Çağlayan İlkokulu’ nu ziyaret etti
  İLÇELER    18.01.2018 07:45:46


Çay Belediye Başkanı Hüseyin Çağrı, Çağlayan İlkokulu’ nu ziyaret etti. Okul Müdürü Mehmet Akif Türk, Okul Aile Birliği Heyeti, Öğretmenler ve Öğrenci Velileri ile karşılanan Başkan Hüseyin Çağrı’ya veliler tarafından hazırlanan ikramlar sunuldu. Gazete3 Çay Belediye Başkanı Hüseyin Çağrı, Çağlayan İlkokulu’ nu ziyaret etti. Okul Müdürü Mehmet Akif Türk, Okul Aile Birliği Heyeti, Öğretmenler ve Öğrenci Velileri ile karşılanan Başkan Hüseyin Çağrı’ya veliler tarafından hazırlanan ikramlar sunuldu. İkramlar eşliğinde Başkan Çağrı’yla sohbet eden Okul Müdürü Türk; “Belediye Başkanımızın eğitime ve çocuklara verdiği değer ve önem, belediyenin yönetilmesinde de kendisini çok olumlu biçimde gösteriyor. Biz de okul idaresi ve velilerimizin ortak kararıyla her dara düştüğümüzde bize yardımcı olan Başkanımız Sn. Hüseyin Çağrı’ya teşekkür etmek istedik. Bundan sonra da başkanımızın desteğini yanımızda hissedeceğimize eminim” şeklinde konuştu. YENİ SATRANÇ ODASININ AÇILIŞI YAPILDI Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretten dolayı memnuniyetin belirten Hüseyin Çağrı,  “Bir toplumun gelişmiş ve çağdaş ülkelerin seviyesine ulaşabilmesinin ilk koşulu eğitimdir. Eğitimsiz bir toplumun bu şansı yakalama imkânı yoktur. Bundan dolayı sadece bir ya da birkaç okul değil, sınırlarımız içerisindeki bütün okulların bakım-onarım, boya-badana, temizlik-ilaçlama gibi gereksinimlerini yerine getirmeye çalışıyoruz. İmkânlarımız dâhilinde okullarımıza gerekli özeni göstermeye bundan sonra da devam edeceğiz” dedi. Belediye Başkanı Hüseyin Çağrı, okulda yapılan çalışmalar yerinde gezilerek, sınıflardaki öğrencilerle de sohbet etti. Ardından yeni yapılan Satranç Odası açılışı yapıldı.  Öğrencilerin hazırladığı Satrançla ilgili Slayt gösterisi sunuldu.
  İLÇELER    18.01.2018 07:45:46

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
22.01.2019
22.01.2019
22.01.2019
OZEL HABERLER