Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Kaymakam İçen köyleri geziyor
Dazkırı İlçe Kaymakamı Gökay İçen, ilçeye bağlı köyleri ziyarete devam ediyor. ..

2

Image

Yol çalışmaları devam ediyor
Belediye Başkanı Fatih Kayacan’ın talimatıyla altyapısı tamamlanan cadde ve sokaklarda yol yapım faaliyetleri devam ediyor...

3

Image

Şuhut’ta huzur toplantısı
Şuhut ilçesinde, Kaymakamı Nurullah Kaya başkanlığında huzur toplantısı yapıldı. ..

4

Image

‘Herhangi bir bulguya rastlanılmadı’
Afyonkarahisar Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Zekai İnan, Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar’ın Dinar’daki Yaşlı Bakım Merkezi’nin fuhuş ..

5

Image

Kaçak avcılara ceza yağdı
Şuhut ilçesine bağlı Bademli köyü civarında, kaçak avcılıkla mücadele çalışmaları kapsamında denetim yapıldı. ..

6

Image

Orta Asya’dan gelen gelenek
Afyonkarahisar'da, koyunyününden ip ve kök boya ile dokunan "Bayat kilimi", binlerce yıllık motifleri ile Türklerin Orta Asya'dan Anadolu'ya taşıdığı ..

7

Image

Kuyuya düşen köpek kurtarıldı
İhsaniye ilçesinde, sıcak su drenaj kuyusuna düşen yavru köpek, AFAD ekipleri tarafından kurtarıldı...

8

Image

Dazkırı'dan Çanakkale'ye kültür gezisi
Dazkırı Belediyesi tarafından organize edilen gezileri, Çanakkale’den başladı. ..

9

Image

Oyuncak projesi başarıyla sonuçlandı
Dazkırı Kaymakamlığı tarafından başlatılan oyuncak toplama kampanyası başarıyla sonuçlandı...

10

Image

‘Şuhut gelişiyor, güzelleşiyor’
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt AK Parti iktidarı yıllarında Şuhut ilçesinin önemli kazanımlar sağladığını belirterek, “Sayın Cumhurbaşkanımız Er..

11

Image

‘Jeotermal’den 30 bin konut faydalanıyor’
Sandıklı İlçe Belediye Başkanı Mustafa Çöl, jeotermal enerji ile elde edilen sıcak sudan 30 bin konut ve iş yerinin faydalandığını ifade etti. ..

12

Image

Ahır çöktü koyunlar telef oldu
İscehisar ilçesi Çalışlar köyünde önceki gün başlayan ve aralıksız devam eden karla karışık yağmur nedeniyle Mehmet Çınar’a ait ahır çöktü. ..

13

Image

Adalet Cafe kışa hazır
Dazkırı Belediyesi tarafından 27 Temmuz 2018 de Halı-Kilim ve Haşhaş Festivali’nde açılışı yapılan Adalet Parkı ve Belediyece işletilen Adalet Cafe kı..

14

Image

Kaymakam Soylu okulları gezdi
Başmakçı Kaymakamı Mehmet Soylu, Yaka İlköğretim ve Fatih İlkokulunu ziyaret etti...

15

Image

Buğday pazarının yolları yapılıyor
Bolvadin ilçesinin önemli ticaret bölgelerinden birisi olan ve otantik özelliği ile bilinen Buğday Pazarında Belediye tarafından başlatılan düzenleme ..

16

Image

Kaymakam yol denetimi yaptı
İscehisar Kaymakamı Ahmet Nuri Demir, yol kontrol ve arama noktasında denetime katıldı...

17

Image

Mobil uygulama güncellendi
Yazılımı Sandıklı Belediyesi'ne ait olan Sandıklı Belediyesi Mobil Uygulaması vatandaşlardan gelen istek ve talepler doğrultusunda kendisini güncelley..

Başkan Çağrı’dan Çağlayan İlkokulu’na ziyaret | Gazete3.com.tr
Image

Başkan Çağrı’dan Çağlayan İlkokulu’na ziyaret


Çay Belediye Başkanı Hüseyin Çağrı, Çağlayan İlkokulu’ nu ziyaret etti
  İLÇELER    18.01.2018 07:45:46


Çay Belediye Başkanı Hüseyin Çağrı, Çağlayan İlkokulu’ nu ziyaret etti. Okul Müdürü Mehmet Akif Türk, Okul Aile Birliği Heyeti, Öğretmenler ve Öğrenci Velileri ile karşılanan Başkan Hüseyin Çağrı’ya veliler tarafından hazırlanan ikramlar sunuldu. Gazete3 Çay Belediye Başkanı Hüseyin Çağrı, Çağlayan İlkokulu’ nu ziyaret etti. Okul Müdürü Mehmet Akif Türk, Okul Aile Birliği Heyeti, Öğretmenler ve Öğrenci Velileri ile karşılanan Başkan Hüseyin Çağrı’ya veliler tarafından hazırlanan ikramlar sunuldu. İkramlar eşliğinde Başkan Çağrı’yla sohbet eden Okul Müdürü Türk; “Belediye Başkanımızın eğitime ve çocuklara verdiği değer ve önem, belediyenin yönetilmesinde de kendisini çok olumlu biçimde gösteriyor. Biz de okul idaresi ve velilerimizin ortak kararıyla her dara düştüğümüzde bize yardımcı olan Başkanımız Sn. Hüseyin Çağrı’ya teşekkür etmek istedik. Bundan sonra da başkanımızın desteğini yanımızda hissedeceğimize eminim” şeklinde konuştu. YENİ SATRANÇ ODASININ AÇILIŞI YAPILDI Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretten dolayı memnuniyetin belirten Hüseyin Çağrı,  “Bir toplumun gelişmiş ve çağdaş ülkelerin seviyesine ulaşabilmesinin ilk koşulu eğitimdir. Eğitimsiz bir toplumun bu şansı yakalama imkânı yoktur. Bundan dolayı sadece bir ya da birkaç okul değil, sınırlarımız içerisindeki bütün okulların bakım-onarım, boya-badana, temizlik-ilaçlama gibi gereksinimlerini yerine getirmeye çalışıyoruz. İmkânlarımız dâhilinde okullarımıza gerekli özeni göstermeye bundan sonra da devam edeceğiz” dedi. Belediye Başkanı Hüseyin Çağrı, okulda yapılan çalışmalar yerinde gezilerek, sınıflardaki öğrencilerle de sohbet etti. Ardından yeni yapılan Satranç Odası açılışı yapıldı.  Öğrencilerin hazırladığı Satrançla ilgili Slayt gösterisi sunuldu.
  İLÇELER    18.01.2018 07:45:46

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
21.11.2018
21.11.2018
21.11.2018
OZEL HABERLER