Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Çiçek Festivali

Dinar ilçesinde Çiçekçiler Kültür Derneği tarafından düzenlenen ‘Çiçek Festivali’ başladı...

2

Image

Öğrencilerin taleplerini aldılar

Sandıklı ilçesi protokol üyelerinden oluşan bir heyet Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Ali Çetinkaya Ortaokulu’nu ziyaret ederek..

3

Image

Emirdağlı pilot son uçuşunu yaptı

Türk Hava Yolları'nın kaptan pilotu Asım Altın (63), 46 yıllık gökyüzü kariyerinin son uçuşunu, kendisi gibi THY pilotu olan oğlu Emre Altın'la g..

4

Image

Eski Başkan Acar’dan ziyaret

Dinar eski Belediye Başkanı Saffet Acar, Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu...

5

Image

Kanalizasyonlar temizleniyor

Şuhut Belediyesi İtfaiye Amirliği ekipleri tarafından başlatılan kanalizasyon hattı temizleme çalışmaları devam ediyor. ..

6

Image

Zincirleme kaza

Afyonkarahisar-Sandıklı Karayolu’nda trafik kazası yaşandı. Dün akşam saatlerinde ani olarak bastıran karla karışık yağmur sonrası Damlalı Boğazı..

7

Image

Tarlada erkek cesedi bulundu

Afyonkarahisar’ın Çay ilçesinde bir tarlada erkek cesedi bulundu. ..

8

Image

E-Ticaret semineri
Afyonkarahisar PTT Başmüdürlüğü ve Sandıklı Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğiyle Ulusal Elektronik Tebligat E- Ticaret semineri düzenlendi. ..

9

Image

Çamur Festivali düzenlendi
Sandıklı ilçesinde bulunan Hüdai Kaplıcalarında düzenlenen Çamur ve Termal Festivali’nde konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, Sandıklı’daki termal bölgelerd..

10

Image

Mezbahaneyi incelediler

Dinar ilçesinde daha önceden kapatılan mezbahanenin tekrar açılması için harekete geçildi. ..

11

Image

‘Hep beraber güzel hizmetler yapacağız’

Bolvadin ilçesinde hizmet veren basın mensuplarını makamında ağırlayan Belediye Başkanı Fatih Kayacan, basın mensuplarıyla beraber Bolvadin’e güz..

12

Image

Kapankaya’dan HEM’de destek

Dinar İlçe Kaymakamı Selami Kapankaya Dinar Halk Eğitim Merkezini (HEM) ziyaret etti...

13

Image

Türkmen görevine başladı


31 Mart 2019’ da gerçekleştirilen yerel seçimlerin ardından İhsaniye İlçe Belediye Başkanlığını kazanan Cumhuriyet Halk Partili Tunay Türkme..

14

Image

Jandarmalar ağaç dikti

Çay ilçesinde görev yapan İlçe Jandarma ekipleri Yeşilyurt köyü İlkokulu’na ağaç dikti...

15

Image

30 yıl sonra tekrar açıldı

Sultandağı ilçesinde 30 yıllık aranın ardından küçükbaş ve büyükbaş hayvan pazarı tekrar hizmete açıldı. ..

16

Image

Çalışmalar değerlendirildi

Başmakçı ilçesinde İlçe Kaymakamı Mehmet Soylu başkanlığında değerlendirme toplantısı yapıldı. ..

17

Image

Sandıklı’da Polis Haftası kutlandı

Türk Polis Teşkilatı’nın 174'üncü kuruluş yıl dönümü, Sandıklı'da törenle kutlandı...

Başkan Çağrı’dan Çağlayan İlkokulu’na ziyaret | Gazete3.com.tr
Image

Başkan Çağrı’dan Çağlayan İlkokulu’na ziyaret


Çay Belediye Başkanı Hüseyin Çağrı, Çağlayan İlkokulu’ nu ziyaret etti
  İLÇELER    18.01.2018 07:45:46


Çay Belediye Başkanı Hüseyin Çağrı, Çağlayan İlkokulu’ nu ziyaret etti. Okul Müdürü Mehmet Akif Türk, Okul Aile Birliği Heyeti, Öğretmenler ve Öğrenci Velileri ile karşılanan Başkan Hüseyin Çağrı’ya veliler tarafından hazırlanan ikramlar sunuldu. Gazete3 Çay Belediye Başkanı Hüseyin Çağrı, Çağlayan İlkokulu’ nu ziyaret etti. Okul Müdürü Mehmet Akif Türk, Okul Aile Birliği Heyeti, Öğretmenler ve Öğrenci Velileri ile karşılanan Başkan Hüseyin Çağrı’ya veliler tarafından hazırlanan ikramlar sunuldu. İkramlar eşliğinde Başkan Çağrı’yla sohbet eden Okul Müdürü Türk; “Belediye Başkanımızın eğitime ve çocuklara verdiği değer ve önem, belediyenin yönetilmesinde de kendisini çok olumlu biçimde gösteriyor. Biz de okul idaresi ve velilerimizin ortak kararıyla her dara düştüğümüzde bize yardımcı olan Başkanımız Sn. Hüseyin Çağrı’ya teşekkür etmek istedik. Bundan sonra da başkanımızın desteğini yanımızda hissedeceğimize eminim” şeklinde konuştu. YENİ SATRANÇ ODASININ AÇILIŞI YAPILDI Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretten dolayı memnuniyetin belirten Hüseyin Çağrı,  “Bir toplumun gelişmiş ve çağdaş ülkelerin seviyesine ulaşabilmesinin ilk koşulu eğitimdir. Eğitimsiz bir toplumun bu şansı yakalama imkânı yoktur. Bundan dolayı sadece bir ya da birkaç okul değil, sınırlarımız içerisindeki bütün okulların bakım-onarım, boya-badana, temizlik-ilaçlama gibi gereksinimlerini yerine getirmeye çalışıyoruz. İmkânlarımız dâhilinde okullarımıza gerekli özeni göstermeye bundan sonra da devam edeceğiz” dedi. Belediye Başkanı Hüseyin Çağrı, okulda yapılan çalışmalar yerinde gezilerek, sınıflardaki öğrencilerle de sohbet etti. Ardından yeni yapılan Satranç Odası açılışı yapıldı.  Öğrencilerin hazırladığı Satrançla ilgili Slayt gösterisi sunuldu.
  İLÇELER    18.01.2018 07:45:46

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
18.04.2019
18.04.2019
18.04.2019
OZEL HABERLER