Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Kilimler öğrencilerin ellerinde şekilleniyor

Bayat ilçesinde lise eğitimi gören öğrenciler, kaymakamlık tarafından başlatılan proje kapsamında tarihi kökboyalı Bayat kilimlerini dokuyarak he..

2

Image

Bozkurt yol çalışmalarını inceledi
Şuhut İlçe Belediye Başkanı Recep Bozkurt, Baş Mahallesi ile Şehit Muammer Çanta sokakta devam eden yol yapım ve bakım çalışmalarını yerinde inceledi...

3

Image

“Seçimler için değil, gelecek nesiller için çalışıyoruz”

Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, Prof. Dr.Veysel Eroğlu İş Merkezi içerisinde yapımı devam eden ve bir kısmında Belediye ve Kaymakamlık işbi..

4

Image

Yol ve kaldırımlar yapılıyor
Bolvadin ilçesindeki Erkmen Mahallesi’nde kaldırım çalışmaları devam ediyor. ..

5

Image

Erdoğan ailesinden Çöl’e ziyaret

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın amcasının oğlu Sanat Danışmanı, Kültür Elçisi, Şair ve Yazar Ömer Erdoğan, Başkan Mustafa Çöl'ü makamında z..

6

Image

Çay Belediyesi personel alacak
Çay Belediye Başkanı Hüseyin Çağrı, belediyenin Özel Kalem Müdürlüğü’nde ve Fen İşleri Müdürlüğü’nde çalıştırılmak üzere bay-bayan personel alınacağın..

7

Image

‘İscehisar’ın geleceğini inşa edeceğiz’

İYİ Parti İscehisar Belediye Başkan Adayı Abdurrahman Kılınçarslan oldu. Kılınçarslan, dün İYİ Parti İl Başkanlığı’nda yapılan toplantı ile tanıt..

8

Image

Umreciler uğurlandı
Dinar'dan 158 umre yolcusu kutsal topraklara uğurlandı...

9

Image

Merasız koyunculuk
Afyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesindeki Erkmen Gölü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi tarafından, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu’nun (TKDK) y..

10

Image

Kaymakamdan ziyaret

Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop, Yörükler-Türkmenler Derneği tarafından ilçe merkezinde bir binanın çatı katına kurulan otağı ziyaret etti...

11

Image

Pazar yerine servis hizmeti
Dazkırı Belediyesi tarafından yaş ve engel durumları nedeniyle cumartesi günleri ilçede kurulan pazar yerine ulaşamayan vatandaşlar için servis hizmet..

12

Image

Başkan Çöl, İsviçre’ye gitti

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, engelli vatandaşlar için yurt dışından temin edilen malzemeleri teslim almak ve yurt dışında yaşayan vatan..

13

Image

Pazar yeri yapımı devam ediyor

Dinar ilçesine bağlı Tatarlı beldesinde 4 bin metrekarelik kapalı pazar yeri yapımı devam ediyor...

14

Image

Sergiye davet projesi
Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Sandıklı Belediyesi tarafından değerler eğitimi kapsamında hazırlanan "Sevgiye Davet" projesinin ilk adımı..

15

Image

DÖGEP Toplantısı
Başmakçı'da Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Gelişim Programı Toplantısı (DÖGEP) gerçekleştirildi...

16

Image

‘Var gücümüzle çalışıyoruz’

AK Parti Evciler Belediye Başkan Adayı Ali Dede Savaş, ilçede yerel seçim startını verdiklerini belirtti...

17

Image

‘Seçimlere hazırız’

AK Parti Dazkırı İlçe Başkanı Turgay Erdoğdu, teşkilatın yerel seçimlere hazır olduğunu söyledi...

ARACINI YAKTILAR KENDİSİNİ KURŞUNLADILAR YETMEDİ DARP ETTİLER | Gazete3.com.tr
Image

ARACINI YAKTILAR KENDİSİNİ KURŞUNLADILAR YETMEDİ DARP ETTİLER


Dinar İlçesinde gerçekleşen olaylar zinciri Üner ailesinin huzurunu kaçırmış durumda
  İLÇELER    04.08.2015 13:07:04


Dinar İlçesinde gerçekleşen olaylar zinciri Üner ailesinin huzurunu kaçırmış durumda. İddiaya göre: Şubat ayında Üner ailesine ait iki araç kundaklandı. Mayıs ayında tüfekle ateş açıldı, Bilal Üner yaralandı. Temmuz ayında ise Erdal G. isimli vatandaş Bilal Üner’i pazar yerinin ortasında darp etti. Üner ailesi çare bekliyor. Üner ailesinin başına gelenler pişmiş tavuğun başına gelmeyecek türden. Aile 6 aydır huzursuz, geleceğinden endişeli bir vaziyette yaşıyor. Üner ailesinden Bilal Üner, şubat ayından bu yana sebebini bilmediği bir şekilde tanımadıkları kişiler tarafından tehdit edildiğini iddia ediyor. Bu tehditlerin eylemede geçtiğini söyleyen Üner: “Şubat ayında araçlarımızı yaktılar. Mayıs ayında beni kurşunladılar. Temmuz ayında ise Pazar yerinin ortasında beni darp ettiler.” diyerek yaşadıklarını anlattı. ERDAL G.’ DEN ŞÜPHELENİYORUM Bilal Üner, pazar yerinde kendisini darp eden kişinin ilçe halkından Erdal G. olduğunu söyledi. Araçların kundaklanması ve kendisinin kurşunlanması olayı ile de bu kişinin bağlantılı olabileceği iddia eden Üner, yaşadıklarını şöyle anlattı: “KUŞUNLANDIĞIMI ANLAMADIM” “Şubat ayında babama ait olan iki tane aracımız yakıldı. Mayıs ayında evimizin önünde beni silahla vurdular. Ben çocukların torpil attığını falan sandım. İlk etapta vurulduğumu anlamadım. Belim biraz yanmaya başlayınca vurulduğumu anladım. Olaylardan sonra emniyete gittik. Herhangi bir şüphelinin olup olmadığını sorduk. Hiçbir sonucun olmadığını, hiçbir şey bilmediklerini söylediler.” “ÖNCE SÖVDÜ, SONRA DARP ETTİ” “Bayram öncesi pazara gitmiştim. Hiç tanımadığım, ismini sonradan Erdal G. olarak öğrendiğim kişi koluma girerek “gel bakalım bir şey konuşacağız” dedi. Pazardan dışarıya doğru beni çekti. Küfürler etmeye ve yumruk atmaya başladı. Ben pazarın içine doğru kaçmaya çalıştım. Kaçarken yere düştüm, gelip tekmelemeye başladı. Kalabalık araya girdi. Ben tekrar kaçtım.” “ÜÇ OLAYDA BAĞLANTILI” Benim yaşadığım bu üç olayda belli bağlantılar söz konusudur. Ancak gerekli inceleme ve araştırmaların eksik yapıldığını düşünüyorum.  Evimizin önünde yakılan araçlarımızla alakalı komşumuzun güvenlik kameralarında görüntülerin olduğu polisler tarafından tespit edildi. Ancak bu kamera görüntülerinin bir nüshasını ısrarla istememize rağmen bize bu görüntüler verilmiyor. Aracımızın kundaklanmasından sonra alınan delillerle aracın benzin ve yağ karışımı bir madde ile yakıldığını gelen raporlardan öğrendik. Beni Pazar yerinde darp eden Erdal G.’nin de yağ sattığını öğrendik. “6 AYDIR EVDEN ÇIKAMIYORUM” “Ben 6 aydır evden çıkamıyorum. Psikolojim bozuldu. Huzurum kaçtı. Mağdurum. Çalmadık kapı bırakmadık. Savcısından polisine, vali yardımcısına kadar herkesle görüştük. Ancak bir çözüm alamadım. Benim hayatım tehlikede.” >>Nail Azbay  
  İLÇELER    04.08.2015 13:07:04

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
24.01.2019
24.01.2019
24.01.2019
OZEL HABERLER