Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Badem ağaçları çiçek açtı
Baharın gelmesiyle birlikte Afyonkarahisar’ın Hıdırlık Tepesi’nin yamaçlarında bulunan yüzlerce badem ağacı çiçek açtı. Fotoğraf Sanatçısı Çağrı Selek..

2

Image

‘Edebiyat ülkemize bağımızı güçlendirir’
“Edebiyat en güzel Afyon’dur” sloganı ile Afyonkarahisar’dan yola çıkan ve tüm Türkiye’ye yayılan kültür, sanat ve edebiyat dergisi Sinada, 7’inci yı..

3

Image

‘LOKUMLAR BİZDEN’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, 81 ilde okulların tekrar açıldığı zaman Afyonkarahisar’dan öğrencilere lokum göndereceklerini söyledi ..

4

Image

Oteller kapandı
Dünyayı etkisi altına alan koronavirüsün turizm sektörünü etkilemesinin ardından Afyonkarahisar’daki bazı oteller, geçici süreyle kapatma kararı aldı ..

5

Image

‘Afyon’un dünyaya açılan penceresi’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Kanal 3’ün Afyon’un dünyaya açılan penceresi olduğunu söyleyerek, 11.kuruluş yıldönü..

6

Image

‘Kanal 3 tanıtımda büyük rol üstlendi’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Kanal 3’ün11. Kuruluş yıldönümünü kutlayarak, Kanal’ın Afyonkarahisar’ın tanıtımında önemli bir rol üstlendiğini kayde..

7

Image

‘11.yılınız kutlu olsun’
Kanal 3’ün 11. kuruluş yıldönümü dolayısıyla Vali Tutulmaz, kutlama mesajı yayınladı. Tutulmaz mesajında, “Kanal 3 Televizyonu’nun kuruluşunun 11. yıl..

8

Image

KANAL 3 11 YAŞINDA
Kanal 3 televizyonunun 11.kuruluş yıldönümü dolayısıyla Kanal 3 Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Üyeleri Adnan D..

9

Image

‘EMRİNİZDEYİZ’
Devlet Demiryolları Genel Müdürü Ali İhsan Uygun, Devlet Demiryolları’nın yapacağı hizmetler noktasında Afyon’un emrinde olduğunu söyledi ..

10

Image

Tıbbi Aromatik Bitkiler Merkezi ortak kullanılacak
Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş, Eskişehir Orman Bölge Müdürü Recep Temel’i makamında ziyaret etti. Ziy..

11

Image

‘AFRAY’ın çalışmaları devam ediyor’
TCDD Genel Müdürü Ali İhsan Uygun, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in AFRAY Projesi ile ilgili çalışmaların devam ettiğini ve kısa süre sonra sonuçlana..

12

Image

Şehit Şahin ebediyete uğurlandı
Suriye'nin İdlib kentinde rejim unsurlarının hava saldırısı sonucu şehit olan Piyade Yüzbaşı Süleyman Şahin, Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde son yol..

13

Image

Gala iptal edildi
Afyonkarahisar Eğitim Vakfı Başkanı Hüsnü Serteser, bugün vizyona giren, Afyonkarahisar'da çekilen ve geliri Afyon Eğitim Vakfı'na bağışlanacak olan "..

14

Image

Belediye personellerine Kuran-ı Kerim dersi
Sandıklı Belediyesi ile Hayrat Vakfı ile ortaklaşa düzenlenen proje kapsamında Belediye personellerine haftanın iki günü Kuran-ı Kerim dersi veriliyor..

15

Image

Zafer Meydanı’na kapalı durak
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından vatandaşların yoğun olarak kullandığı Zafer Meydanı’na kapalı otobüs durağı kuruldu. ..

16

Image

Gençler camide buluştu
İscehisar İlçe Müftülüğü tarafından, Kavak Camiinde Cami-Gençlik buluşması ve yarıyıl tatilini camide geçiren öğrencilere hediye verme programı organi..

17

Image

‘Film platoları keşfedilmeli’
Afyonkarahisar’da Kameranın 100 Yılı adlı kitabın tanıtımı ve belgesel film gösterimi programında konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar’daki f..

Turizm Kongresi ilklere imza attı | Gazete3.com.tr
Image

Turizm Kongresi ilklere imza attı


Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Turizm Fakültesi tarafından 17-21 Ekim 2018 tarihleri arasında yeni logosu, doktora kolokyumu ve ortak temalı oturumlar gibi yenilikleriyle düzenlenen 19. Ulusal Turizm Kongresi sona erdi.
  AFYON    27.10.2018 11:09:12

Atatürk Kongre Merkezinde yaklaşık 700 katılımcının katıldığı kongrenin açılış töreninin ardından Turizm Fakültesi Uygulama Binası gezildi. Kongre tarihinde ilk defa yapılan doktora kolokyumu Prof. Dr. A. Celil Çakıcı’nın başkanlığında kongre oteli Korel Termal Otelde gerçekleştirildi.

93 ADET BİLDİRİ SUNULDU

93 bildirinin sunulduğu kongre süresince ayrıca ortak özel temalı oturumlarda Rekabet Kurumu Başkanı Prof. Dr. Ömer Torlak “Küreselleşme, Sağlık Turizmi ve Rekabet”, Prof. Dr. Muzaffer Uysal “Turizmde Yaşam Kalitesi Araştırması: Oluşan Sorunlar, Çıkarımlar ve öneriler”, Prof. Dr. Mustafa Gülmez ise “Akademik Yayınlarda Türkçe Kullanımı” konulu sunumlarını gerçekleştirdi. Prof. Dr. A. Celil Çakıcı’nın yaptığı genel değerlendirme ve kapanış konuşmasıyla oturumlar sona erdi. Doç. Dr. Mustafa Sandıkcı’nın rehberliğinde Sandıklı’da düzenlenen Yaren Gecesine katılan katılımcılara Cumartesi gecesi gala yemeğinde plaketleri takdim edildi.

YAREN GECELERİ, MÜZİK DİNLETİLERİ

Kongre kapanış töreninde 20. Ulusal ve 3. Uluslararası Turizm Kongresi’nin Eskişehir Anadolu Üniversitesinin ev sahipliğinde yapılacağı açıklanırken; 19. ve 20. Ulusal Turizm Kongresi Dönem Başkanları Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa ve Prof. Dr. Salih Kuşluvan ile Yürütme Kurulu Başkanları AKÜ Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şuayıp Özdemir ve Anadolu Üniversitesi Turizm Fakültesi Prof. Dr. Semra Günay Aktaş arasında devir-teslim törenleri yapıldı. Gala gecesi AKÜ Devlet Konservatuarı öğretim elemanı ve öğrencilerinin müzik dinletisiyle son buldu.>>>Fatma Yıldız

  AFYON    27.10.2018 11:09:12

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
28.05.2020
28.05.2020
28.05.2020
OZEL HABERLER