Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Sizler bizlere emanetsiniz’
Vali Mustafa Tutulmaz programları dahilinde 02.09.1996 tarihinde vatani görevini yaptığı esnada Van İli kırsalında mayın patlaması sonucu Şehit olan J..

2

Image

‘Üretimde merkez olma yolundayız’

Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan işletmeleri ziyaret eden Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar’ın makine üretim sektörünün merkezi olma yolun..

3

Image

‘Destek başvuruları tekrar açılacak’
Afyonkarahisar Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Serdar Lökçü, 2018 anaç koyun keçi destekleme başvurularını kaçıran yetiştiriciler ..

4

Image

Vali Tutulmaz’dan Manisa turu

Zafer Kalkınma Ajansı 2019 Yılı Destek Programları açılış toplantısı nedeniyle Manisa’da bulunan Vali Mustafa Tutulmaz, Kütahya Valisi Dr. Ömer T..

5

Image

Özdilek’te kış fırsatları

Kaliteli markaların en çok tercih edilen kadın, erkek ve çocuk giyim ürünlerini tek çatı altında buluşturan Özdilek’te yüzde 50’ye varan indiriml..

6

Image

Yükümlülere müzik dinletisi

Afyonkarahisar Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından yükümlülere yönelik olarak müzik dinletisi gerçekleştirildi.
..

7

Image

‘KKTC’nin her zaman yanındayız’
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) eski ve yeni dönem milletvekillerinden oluşan heyet, KKTC Cumhuriyet Meclisi Başkanı Teberrüken Uluçay’ı ziyaret ..

8

Image

Kış kuşları sayıldı
Doğa Koruma ve Milli Parklar 5. Bölge Müdürlüğü ve Afyon Kocatepe Üniversitesi Doğa Koruma ve Biyoizlem Araştırma ve Uygulama Merkezi (DOKBİM) tarafın..

9

Image

Çöpten servet çıkıyor
Afyonkarahisar Çevre Hizmetleri Birliği Müdürü Ercan Özcan, her yıl toplanan ambalaj atıklarının geri dönüştürülmesi ile ülke ekonomisine 4 milyon lir..

10

Image

‘Afyonkarahisar şanslı bir kent’
Türk Telekom’um hizmetlerinden memnun olduklarını ifade eden BİK Müdürü Selami Çalışkan, Afyonkarahisar’ın kamu yöneticileri açısından şanslı bir il o..

11

Image

‘Engelsiz Yaşam Merkezimiz olmalı’
Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret eden Kent Konseyi Engeliler Meclisi Başkanı Mesut Yurt, Afyonkarahisar'daki engelli derneklerinin tek ç..

12

Image

AFBEL Termal kapılarını açıyor
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, sporcu oteli konseptinde hayata geçirilen Afyonkarahisar Belediyesi Termal Oteli’nin (AFBEL) önümüz..

13

Image

‘Vatandaşa hizmet için varız’
Afyonkarahisar İl Defterdarı Murat Toy, yapılandırma taksitleri ile ilgili olarak vergi mükelleflerine uyarıda bulunarak, “Defterdarlığımız bünyesinde..

14

Image

Halk otobüsleri dünyayı 42 kez dolaştı
Afyonkarahisar Belediyesi’ne bağlı Yüntaş AŞ. Tarafından işletilen Halk otobüsleri, hizmete başladığı günden beri yaptığı bir milyon 700 binden fazla ..

15

Image

“Ligin ilk yarısında hesaplar tutmadı”
Süper Amatör Lig takımlarından Demirspor’un tecrübeli Teknik Direktörü Agah Bıyıkoğlu, Gazete 3’e ilk yarının değerlendirmesini yaptı


..

16

Image

‘Cumhuriyet Sucukları bir marka’
Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Afyonkarahisar’a gelen Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Cumhuriye..

17

Image

Minik Muhammet yardım eli bekliyor
Afyonkarahisar’ın İscehisar ilçesine bağlı Seydiler Beldesi’nin Konarı köyünce yaşayan Akçeşme ailesinin 8 aylık bebeği Muhammet, ilaçları yurtdışında..

Tezgâhlar, hareketli günler geçiriyor(Özel Haber) | Gazete3.com.tr
Image

Tezgâhlar, hareketli günler geçiriyor(Özel Haber)Afyonkarahisar’da Ramazan Bayramı yaklaşırken, misafirlerini daha iyi ağırlayabilmek için alış verişe çıkan vatandaşların yanı sıra, her sene olduğu gibi bu sene de Ambaryolu’na ekmek parası kazanmak için tezgâh kuran vatandaşlar da Gazete 3’e değerlendirmelerde bulundular.
  AFYON    14.06.2018 10:14:52


Ramazan Bayramına kısa bir süre kala büyük bir hareketlilik yaşadıklarını ifade eden emektarlar, tüm İslâm âleminin Ramazan Bayramlarını kutlamayı da ihmal etmediler. Ambaryolunda tezgâh açan vatandaşlardan Selim Yıldırım, “Ben burada muhabbet kuşu satıyorum. Fiyatlarımız ise 3- ila 35 TL arasında. Fiyatlarımızın hepsi bayrama özel fiyatlar. Tabii vatandaşlar, fiyatları biraz pahalı görüyorlar fakat, fiyatlarımız normal. Bunun yanında kuşlarımız ile birlikte hamster (fare) satışımız da var. Tabii bu hamsterleri genelde öğrenciler seviyor, normal vatandaşlar sevmiyorlar. Hamsterlerimizin de fiyatları 15-20 TL arasında değişiyor” diye konuştu.

“ALANYA’DA İŞ OLMADIĞI İÇİN AFYON’A GELDİM”

Ramazan Bayramına kısa bir süre kala duygu ve düşüncelerini ifade eden tezgâh sahiplerinden Hakan İgan ise, “Çok şükür Rabbime fakat ilgi çok az. Burası çok kalabalık fakat çok az. Bütçe zayıf ondan dolayı. Bütçe zayıf olunca insanların ister istemez ilgileri de düşüyor. Alanya esnafıyım ben, Alanya’dan geldim tabii Alanya ile burayı kıyaslar isek Alanya’nın temeli daha bitik. Turizm çok iyi olacak dediler, sözde fakat vaatlerin hiçbirisi tutulmadı. O yüzden burada satışlar Alanya’dan daha iyi.” ifadelerine yer verdi.

“VATANA MİLLETE HAYIRLISI OLSUN”

Bu seneki Ramazan Bayramında işlerin kötü gittiğini ifade eden esnaflardan bir tanesi ise, “Bu bayram iş yok, sıfır. Cadde kalabalık fakat işimize olumlu bir şekilde yansımıyor ki. Seçimlerden dolayı herkes parasını harcamıyor. Bayram alışverişi yok. Şu anda en popüler olan şeker, baklava ve giysi. O da çocukları için büyükler için de değil. Ramazan Bayramı, vatana millete hayırlı ve uğurlu olur inşallah” dedi.>>>Fatma Yıldız-Özel

  AFYON    14.06.2018 10:14:52

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
14.02.2019
14.02.2019
14.02.2019
OZEL HABERLER