Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Et ve süt verimi ikiye katlandı
Manda kaymağı ile ünlü Afyonkarahisar'da, Tarım ve Orman Bakanlığı Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürlüğü (TAGEM) tarafından yürütülen H..

2

Image

‘81 ilde bir ilki başardık’
Afyonkarahisar basın camiasında birlik ve beraberliği sağlamak amacıyla kurulan Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’nin yönetim kurulu üyeleri, il yöne..

3

Image

‘Kooperatifçilikte farkındalık oluşturacağız’
Sosyal Kooperatif Eğitim ve Tanıtım Treni’nin Afyonkarahisar’daki programında konuşan Kooperatifçilik Genel Müdür Yardımcısı Ekrem Alper Bozkurt, Türk..

4

Image

Cem Özer’in ayağı kırıldı
Sinanpaşa ilçesine bağlı Balmahmut köyündeki film çekimleri sırasında düşen sinema sanatçısı Cem Özer'in ayağı kırıldı...

5

Image

Tedavisi tamamlanan kuşlar doğaya salındı
Afyonkarahisar'da yaralı bulunduktan sonra Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Yaban Hayatını Kurtarma Rehabilitasyon Eğitim Uygulama ve Araştırma Merke..

6

Image

Atatürk Yol Koşusu 11 Kasım'da
Afyonkarahisar Belediyesi, kültürel ve sosyal etkinliklerinin yanı sıra halkımıza yönelik sportif faaliyetlerine de aralıksız olarak devam ediyor. Bu..

7

Image

Visit Afyon kullanıcılarla buluştu
Tarihi, kültürel, doğal güzellikler ve yöresel ürünlerimiz ile ilimizi ülkemize ve dünyaya tanıtan Visit Afyon bir yeniliği daha uygulamaya koydu. Afy..

8

Image

Ağaçlara kuş yuvaları takıldı
Dinar Orman İşletme Müdürlüğü tarafından ormanlık alanlardaki ağaçlara 340 kuş yuvası asıldı...

9

Image

‘Sıfır Atık’ta Türkiye birincisiyiz’
Sıfır Atık Bilgilendirme Toplantısında konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar’da ilk günden bu yana projenin uygulanmaya devam ettiğini ve kent..

10

Image

Müzik müzesine keman bağışı
Karabük Üniversitesi Öğretim Üyesi Hasan Sami Yaygıngöl, kendi tasarımı borulu lale kemanı, Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Devlet Konservatuvarı İb..

11

Image

‘TASARRUFLU OLACAĞIZ’
Afyonkarahisar’da yapılan yılın son İl Koordinasyon Kurulu Toplantısında konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, kurum müdürlerine kaynakları verimli kullanmal..

12

Image

‘İşyerinde huzur ruh sağlığını koruyor’
Uzman Doktor Hülya Edil, Kanal 3 ekranlarında Pınar’la Kahvaltı Haberleri programında ruh sağlığının korunması noktasında yaptığı açıklamada, “Vakitl..

13

Image

‘15 Temmuz kırılma gecesiydi’
"İnsan ve İletişim" adlı konferansta hukuk öğrencileriyle bir araya gelen Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Başmüfettişi Ahmet Sula, 15 Temmuz’un insanlık..

14

Image

"Genç beyinlerimizi Geleceğe hazırlamalıyız"
İl Danışma Komisyonu Toplantısı’nda öğrenciler ve eğitim konusunda önemli açıklamalarda bulunan Vali Mustafa Tutulmaz, “Artık çağımızda kol gücüyle de..

15

Image

‘Kargo sektöründe daha fazla büyümek istiyoruz’
Kanal 3 ekranlarında Pınar Akarsu’nun hazırlayıp sunduğu Pınar’la Kahvaltı Haberlerine konuk olan Afyonkarahisar PTT Başmüdürü Mehmet Örsdemir, PTT’ni..

16

Image

‘Motorlu Timler daha etkin görev yapacak’
Motorize Polis Timlerinin görev sevkiyatı törenine katılan Vali Mustafa Tutulmaz, motorize timlerin suç ve suçlularda mücadelede daha etkili ve veriml..

17

Image

‘AEV büyük hizmetler yapıyor’
İl Jandarma Komutanı J. Alb. Hamza Çömez ve İl Dernekler Müdürü Ahmet Nuri Gök, Afyon Eğitim Vakfı’nı ziyaret ettiler. Her iki ziyarette de Afyon Eğit..

Tezgâhlar, hareketli günler geçiriyor(Özel Haber) | Gazete3.com.tr
Image

Tezgâhlar, hareketli günler geçiriyor(Özel Haber)Afyonkarahisar’da Ramazan Bayramı yaklaşırken, misafirlerini daha iyi ağırlayabilmek için alış verişe çıkan vatandaşların yanı sıra, her sene olduğu gibi bu sene de Ambaryolu’na ekmek parası kazanmak için tezgâh kuran vatandaşlar da Gazete 3’e değerlendirmelerde bulundular.
  AFYON    14.06.2018 10:14:52


Ramazan Bayramına kısa bir süre kala büyük bir hareketlilik yaşadıklarını ifade eden emektarlar, tüm İslâm âleminin Ramazan Bayramlarını kutlamayı da ihmal etmediler. Ambaryolunda tezgâh açan vatandaşlardan Selim Yıldırım, “Ben burada muhabbet kuşu satıyorum. Fiyatlarımız ise 3- ila 35 TL arasında. Fiyatlarımızın hepsi bayrama özel fiyatlar. Tabii vatandaşlar, fiyatları biraz pahalı görüyorlar fakat, fiyatlarımız normal. Bunun yanında kuşlarımız ile birlikte hamster (fare) satışımız da var. Tabii bu hamsterleri genelde öğrenciler seviyor, normal vatandaşlar sevmiyorlar. Hamsterlerimizin de fiyatları 15-20 TL arasında değişiyor” diye konuştu.

“ALANYA’DA İŞ OLMADIĞI İÇİN AFYON’A GELDİM”

Ramazan Bayramına kısa bir süre kala duygu ve düşüncelerini ifade eden tezgâh sahiplerinden Hakan İgan ise, “Çok şükür Rabbime fakat ilgi çok az. Burası çok kalabalık fakat çok az. Bütçe zayıf ondan dolayı. Bütçe zayıf olunca insanların ister istemez ilgileri de düşüyor. Alanya esnafıyım ben, Alanya’dan geldim tabii Alanya ile burayı kıyaslar isek Alanya’nın temeli daha bitik. Turizm çok iyi olacak dediler, sözde fakat vaatlerin hiçbirisi tutulmadı. O yüzden burada satışlar Alanya’dan daha iyi.” ifadelerine yer verdi.

“VATANA MİLLETE HAYIRLISI OLSUN”

Bu seneki Ramazan Bayramında işlerin kötü gittiğini ifade eden esnaflardan bir tanesi ise, “Bu bayram iş yok, sıfır. Cadde kalabalık fakat işimize olumlu bir şekilde yansımıyor ki. Seçimlerden dolayı herkes parasını harcamıyor. Bayram alışverişi yok. Şu anda en popüler olan şeker, baklava ve giysi. O da çocukları için büyükler için de değil. Ramazan Bayramı, vatana millete hayırlı ve uğurlu olur inşallah” dedi.>>>Fatma Yıldız-Özel

  AFYON    14.06.2018 10:14:52

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
15.10.2018
15.10.2018
15.10.2018
OZEL HABERLER