Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

İMAR BARIŞI İÇİN son başvuru 31 Ekim
Afyonkarahisar Valiliği tarafından yapılan açıklamada, İmar Barışı için son başvuru tarihinin 31 Ekim 2018 tarihi olduğu belirtildi. ..

2

Image

Şehir tiyatrosu oyuncularını seçti
Afyonkarahisar Belediye Şehir Tiyatrosu yeni sezon öncesi oyuncu seçmelerini yaptı. Belediye Şehir Tiyatrosu Sanat Yönetmeni Hasan Hüseyin Elmas taraf..

3

Image

Et ve süt verimi ikiye katlandı
Manda kaymağı ile ünlü Afyonkarahisar'da, Tarım ve Orman Bakanlığı Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürlüğü (TAGEM) tarafından yürütülen H..

4

Image

‘81 ilde bir ilki başardık’
Afyonkarahisar basın camiasında birlik ve beraberliği sağlamak amacıyla kurulan Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’nin yönetim kurulu üyeleri, il yöne..

5

Image

‘Kooperatifçilikte farkındalık oluşturacağız’
Sosyal Kooperatif Eğitim ve Tanıtım Treni’nin Afyonkarahisar’daki programında konuşan Kooperatifçilik Genel Müdür Yardımcısı Ekrem Alper Bozkurt, Türk..

6

Image

Cem Özer’in ayağı kırıldı
Sinanpaşa ilçesine bağlı Balmahmut köyündeki film çekimleri sırasında düşen sinema sanatçısı Cem Özer'in ayağı kırıldı...

7

Image

Tedavisi tamamlanan kuşlar doğaya salındı
Afyonkarahisar'da yaralı bulunduktan sonra Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Yaban Hayatını Kurtarma Rehabilitasyon Eğitim Uygulama ve Araştırma Merke..

8

Image

Atatürk Yol Koşusu 11 Kasım'da
Afyonkarahisar Belediyesi, kültürel ve sosyal etkinliklerinin yanı sıra halkımıza yönelik sportif faaliyetlerine de aralıksız olarak devam ediyor. Bu..

9

Image

Visit Afyon kullanıcılarla buluştu
Tarihi, kültürel, doğal güzellikler ve yöresel ürünlerimiz ile ilimizi ülkemize ve dünyaya tanıtan Visit Afyon bir yeniliği daha uygulamaya koydu. Afy..

10

Image

Ağaçlara kuş yuvaları takıldı
Dinar Orman İşletme Müdürlüğü tarafından ormanlık alanlardaki ağaçlara 340 kuş yuvası asıldı...

11

Image

‘Sıfır Atık’ta Türkiye birincisiyiz’
Sıfır Atık Bilgilendirme Toplantısında konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar’da ilk günden bu yana projenin uygulanmaya devam ettiğini ve kent..

12

Image

Müzik müzesine keman bağışı
Karabük Üniversitesi Öğretim Üyesi Hasan Sami Yaygıngöl, kendi tasarımı borulu lale kemanı, Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Devlet Konservatuvarı İb..

13

Image

‘TASARRUFLU OLACAĞIZ’
Afyonkarahisar’da yapılan yılın son İl Koordinasyon Kurulu Toplantısında konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, kurum müdürlerine kaynakları verimli kullanmal..

14

Image

‘İşyerinde huzur ruh sağlığını koruyor’
Uzman Doktor Hülya Edil, Kanal 3 ekranlarında Pınar’la Kahvaltı Haberleri programında ruh sağlığının korunması noktasında yaptığı açıklamada, “Vakitl..

15

Image

‘15 Temmuz kırılma gecesiydi’
"İnsan ve İletişim" adlı konferansta hukuk öğrencileriyle bir araya gelen Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Başmüfettişi Ahmet Sula, 15 Temmuz’un insanlık..

16

Image

"Genç beyinlerimizi Geleceğe hazırlamalıyız"
İl Danışma Komisyonu Toplantısı’nda öğrenciler ve eğitim konusunda önemli açıklamalarda bulunan Vali Mustafa Tutulmaz, “Artık çağımızda kol gücüyle de..

17

Image

‘Kargo sektöründe daha fazla büyümek istiyoruz’
Kanal 3 ekranlarında Pınar Akarsu’nun hazırlayıp sunduğu Pınar’la Kahvaltı Haberlerine konuk olan Afyonkarahisar PTT Başmüdürü Mehmet Örsdemir, PTT’ni..

Şehit aileleri Afyonkarahisar’da ağırlanıyor | Gazete3.com.tr
Image

Şehit aileleri Afyonkarahisar’da ağırlanıyor


Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen program kapsamında şehitlerimizin emanetleri olan şehit aileleri, şehrimizin termal imkânlarından faydalandırılmak, tarihi ve kültürel mekânları gezdirilmek üzere Afyonkarahisar’da ağırlanıyor.
  AFYON    18.04.2018 09:50:33

Ferhat YÜKSEL

Emniyet Genel Müdürlüğü Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığınca şehit ailelerine yönelik düzenlenen gezi kapsamında bu yılda Afyonkarahisar tercih edildi. Afyonkarahisar Polis Moral Eğitim Merkezinde kalan 49 aile program kapsamında Afyonkarahisar’ın tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerini gezdiler. Şehit yakınlarının moral ve motivasyonunu artırmak üzere düzenlenen geziler kapsamında şehit aileleri ile bir araya gelen Vali Mustafa Tutulmaz şehit aileleriyle yakından ilgilendi. Şehit ailelerini Afyonkarahisar’da ağırlamanın mutluluk verici olduğunu belirten Vali Tutulmaz; “Yaklaşık üç gündür siz değerli şehit yakınlarını ilimizde ağırlamaktayız. Sizlere ne yapsak, sizlerle ne kadar ilgilensek ve sizlere ne kadar fedakârlıkta bulunsak azdır ve sizlerin yapmış olduğu fedakârlığın karışlığını vermek mümkün değildir. Bu millet sizleri bağrına basıyor ve sizlerin acılarını yüreklerinde yaşıyor. Devletimizde aynı düşünceyle sizlerin yanında olmaya çalışıyor. Buda bunu bir göstergesidir. Yüce Allah (CC) bir daha böyle sıkıntılar göstermesin. Ama içinde bulunduğumuz coğrafyanın bütünlüğünü korumanın zorlukları olacaktır” diye konuştu.

“DIŞ GÜÇLERİN ÜLKEMİZ ÜZERİNDEKİ UĞRAŞLARI DEVAM EDİYOR”
Dış güçlerin ülkemiz üzerindeki uğraşlarının devam ettiğini kaydeden Vali Tutulmaz, “Eğer ülkemiz güçlü bir ülke olma yolunda emin adımlarla ilerliyorsa, muhtaçların, gariplerin, kimsesizlerin ve zorda olanların yanında oluyorsa dış güçler bizlerle uğraşacaklardır. Bu nedenle ülkemizde terörün biri bitiyor, biri başlıyor. İyi bilinmelidir ki aziz milletimizin dualarıyla ve Yüce Rabbimizin de izniyle bizler güçlü olacağız, kalacağız ve zalime asla boyun eğmeyeceğiz. O kadar zorluklara rağmen inşallah daha iyiye gideceğiz. Tabi bu dönemde sıkıntılarımız ve acılarımızda oluyor. Bunu hepimiz yaşıyoruz. Geçmişten bu yana kutsal vatanımızı korumak adına atalarımız fedakârlıklarda bulundular. Çanakkale’de, Kurtuluş Savaşında, 70’li yılardan bu yana terör olaylarında ve 15 Temmuz ile Afrin’de de önemli mücadeleler verildi, veriliyor ve bundan sonra da verilecektir. İnşallah bunlar son olur” dedi. Emniyet Genel Müdürlüğüne ve bu projenin uygulanmasında emeği geçen herkese teşekkür eden Vali Tutulmaz, şehit yakınlarını şehrimizde her zaman ağırlamaya hazır olduklarını sözlerine ekledi.

  AFYON    18.04.2018 09:50:33

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
16.10.2018
16.10.2018
16.10.2018
OZEL HABERLER