Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Sizler bizlere emanetsiniz’
Vali Mustafa Tutulmaz programları dahilinde 02.09.1996 tarihinde vatani görevini yaptığı esnada Van İli kırsalında mayın patlaması sonucu Şehit olan J..

2

Image

‘Üretimde merkez olma yolundayız’

Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan işletmeleri ziyaret eden Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar’ın makine üretim sektörünün merkezi olma yolun..

3

Image

‘Destek başvuruları tekrar açılacak’
Afyonkarahisar Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Serdar Lökçü, 2018 anaç koyun keçi destekleme başvurularını kaçıran yetiştiriciler ..

4

Image

Vali Tutulmaz’dan Manisa turu

Zafer Kalkınma Ajansı 2019 Yılı Destek Programları açılış toplantısı nedeniyle Manisa’da bulunan Vali Mustafa Tutulmaz, Kütahya Valisi Dr. Ömer T..

5

Image

Özdilek’te kış fırsatları

Kaliteli markaların en çok tercih edilen kadın, erkek ve çocuk giyim ürünlerini tek çatı altında buluşturan Özdilek’te yüzde 50’ye varan indiriml..

6

Image

Yükümlülere müzik dinletisi

Afyonkarahisar Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından yükümlülere yönelik olarak müzik dinletisi gerçekleştirildi.
..

7

Image

‘KKTC’nin her zaman yanındayız’
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) eski ve yeni dönem milletvekillerinden oluşan heyet, KKTC Cumhuriyet Meclisi Başkanı Teberrüken Uluçay’ı ziyaret ..

8

Image

Kış kuşları sayıldı
Doğa Koruma ve Milli Parklar 5. Bölge Müdürlüğü ve Afyon Kocatepe Üniversitesi Doğa Koruma ve Biyoizlem Araştırma ve Uygulama Merkezi (DOKBİM) tarafın..

9

Image

Çöpten servet çıkıyor
Afyonkarahisar Çevre Hizmetleri Birliği Müdürü Ercan Özcan, her yıl toplanan ambalaj atıklarının geri dönüştürülmesi ile ülke ekonomisine 4 milyon lir..

10

Image

‘Afyonkarahisar şanslı bir kent’
Türk Telekom’um hizmetlerinden memnun olduklarını ifade eden BİK Müdürü Selami Çalışkan, Afyonkarahisar’ın kamu yöneticileri açısından şanslı bir il o..

11

Image

‘Engelsiz Yaşam Merkezimiz olmalı’
Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret eden Kent Konseyi Engeliler Meclisi Başkanı Mesut Yurt, Afyonkarahisar'daki engelli derneklerinin tek ç..

12

Image

AFBEL Termal kapılarını açıyor
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, sporcu oteli konseptinde hayata geçirilen Afyonkarahisar Belediyesi Termal Oteli’nin (AFBEL) önümüz..

13

Image

‘Vatandaşa hizmet için varız’
Afyonkarahisar İl Defterdarı Murat Toy, yapılandırma taksitleri ile ilgili olarak vergi mükelleflerine uyarıda bulunarak, “Defterdarlığımız bünyesinde..

14

Image

Halk otobüsleri dünyayı 42 kez dolaştı
Afyonkarahisar Belediyesi’ne bağlı Yüntaş AŞ. Tarafından işletilen Halk otobüsleri, hizmete başladığı günden beri yaptığı bir milyon 700 binden fazla ..

15

Image

“Ligin ilk yarısında hesaplar tutmadı”
Süper Amatör Lig takımlarından Demirspor’un tecrübeli Teknik Direktörü Agah Bıyıkoğlu, Gazete 3’e ilk yarının değerlendirmesini yaptı


..

16

Image

‘Cumhuriyet Sucukları bir marka’
Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Afyonkarahisar’a gelen Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Cumhuriye..

17

Image

Minik Muhammet yardım eli bekliyor
Afyonkarahisar’ın İscehisar ilçesine bağlı Seydiler Beldesi’nin Konarı köyünce yaşayan Akçeşme ailesinin 8 aylık bebeği Muhammet, ilaçları yurtdışında..

Şehit aileleri Afyonkarahisar’da ağırlanıyor | Gazete3.com.tr
Image

Şehit aileleri Afyonkarahisar’da ağırlanıyor


Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen program kapsamında şehitlerimizin emanetleri olan şehit aileleri, şehrimizin termal imkânlarından faydalandırılmak, tarihi ve kültürel mekânları gezdirilmek üzere Afyonkarahisar’da ağırlanıyor.
  AFYON    18.04.2018 09:50:33

Ferhat YÜKSEL

Emniyet Genel Müdürlüğü Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığınca şehit ailelerine yönelik düzenlenen gezi kapsamında bu yılda Afyonkarahisar tercih edildi. Afyonkarahisar Polis Moral Eğitim Merkezinde kalan 49 aile program kapsamında Afyonkarahisar’ın tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerini gezdiler. Şehit yakınlarının moral ve motivasyonunu artırmak üzere düzenlenen geziler kapsamında şehit aileleri ile bir araya gelen Vali Mustafa Tutulmaz şehit aileleriyle yakından ilgilendi. Şehit ailelerini Afyonkarahisar’da ağırlamanın mutluluk verici olduğunu belirten Vali Tutulmaz; “Yaklaşık üç gündür siz değerli şehit yakınlarını ilimizde ağırlamaktayız. Sizlere ne yapsak, sizlerle ne kadar ilgilensek ve sizlere ne kadar fedakârlıkta bulunsak azdır ve sizlerin yapmış olduğu fedakârlığın karışlığını vermek mümkün değildir. Bu millet sizleri bağrına basıyor ve sizlerin acılarını yüreklerinde yaşıyor. Devletimizde aynı düşünceyle sizlerin yanında olmaya çalışıyor. Buda bunu bir göstergesidir. Yüce Allah (CC) bir daha böyle sıkıntılar göstermesin. Ama içinde bulunduğumuz coğrafyanın bütünlüğünü korumanın zorlukları olacaktır” diye konuştu.

“DIŞ GÜÇLERİN ÜLKEMİZ ÜZERİNDEKİ UĞRAŞLARI DEVAM EDİYOR”
Dış güçlerin ülkemiz üzerindeki uğraşlarının devam ettiğini kaydeden Vali Tutulmaz, “Eğer ülkemiz güçlü bir ülke olma yolunda emin adımlarla ilerliyorsa, muhtaçların, gariplerin, kimsesizlerin ve zorda olanların yanında oluyorsa dış güçler bizlerle uğraşacaklardır. Bu nedenle ülkemizde terörün biri bitiyor, biri başlıyor. İyi bilinmelidir ki aziz milletimizin dualarıyla ve Yüce Rabbimizin de izniyle bizler güçlü olacağız, kalacağız ve zalime asla boyun eğmeyeceğiz. O kadar zorluklara rağmen inşallah daha iyiye gideceğiz. Tabi bu dönemde sıkıntılarımız ve acılarımızda oluyor. Bunu hepimiz yaşıyoruz. Geçmişten bu yana kutsal vatanımızı korumak adına atalarımız fedakârlıklarda bulundular. Çanakkale’de, Kurtuluş Savaşında, 70’li yılardan bu yana terör olaylarında ve 15 Temmuz ile Afrin’de de önemli mücadeleler verildi, veriliyor ve bundan sonra da verilecektir. İnşallah bunlar son olur” dedi. Emniyet Genel Müdürlüğüne ve bu projenin uygulanmasında emeği geçen herkese teşekkür eden Vali Tutulmaz, şehit yakınlarını şehrimizde her zaman ağırlamaya hazır olduklarını sözlerine ekledi.

  AFYON    18.04.2018 09:50:33

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
23.02.2019
23.02.2019
23.02.2019
OZEL HABERLER