Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Yeni Ezop Masalları aranıyor
Afyonkarahisar Valiliği Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü tarafından kentin tanıtımını farklı bir boyutta yapmak için “Masallarla Afyonkarahisar “ masal y..

2

Image

‘Basın her zaman yanımızda’
Afyonkarahisar basınının tüm çalışmalarında kendilerine destek verdiğini belirten Türk Eğitim-Sen temsilcileri ile Cansuyu Derneği temsilcileri Afyonk..

3

Image

Pazaryerinde çalışmalar tam gaz
Afyonkarahisar Belediyesi Selçuklu Mahallesinde başlatılan kapalı pazaryerinde çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. ..

4

Image

‘Ortak projeler yapabiliriz’
Turkuvaz Medya Bölge Koordinatörü Şeyda Yılmaz Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret etti. ..

5

Image

CAKA çocuklara müziği sevdirdi
Keman virtüözü Cihat Aşkın'ın 13 ilde başlattığı Cihat Aşkın ve Küçük Arkadaşları (CAKA) projesi kapsamında Türkiye genelinde 500'ün üzerinde çocuk ve..

6

Image

İçme Suyu Arıtma Tesisini gezdiler
Afyonkarahisar Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü'nce hayata geçirilen, sofra tuzundan klor üretilmesini sağlayan 10 kg/h kapasiteli Oksijen Bazl..

7

Image

Konservatuar Müzesi’ne anlamlı hediye
Kanun Sanatçısı Tahir Aydoğdu babasının yaptığı ve yıllarca çaldığı tarihi ve manevi önemi büyük olan kanunu Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Devlet ..

8

Image

"Bataklaşma temizlenmeli"
Afyonkarahisar'da, Türkiye'nin en büyük sulak alanlarından Eber Gölü'nün son yıllarda ortaya çıkan kuraklık tehdidine karşı korunabilmesi için yapılma..

9

Image

Otizmli Faik’in resim yeteneği
Afyonkarahisar'da özel eğitim merkezinde resim yeteneği keşfedilen 17 yaşındaki otizmli Faik Emre Arslan'ın, ahşap yakma sanatı ile yaptığı resimler i..

10

Image

İkazcı Şükrü Bey saygıyla anıldı

Milli Mücadele kahramanlarından Afyonkarahisar Milletvekili olarak 1. Meclis’te bulunan hukukçu ve gazeteci İkazcı Mehmet Şükrü Bey’in (Koçoğlu) ..

11

Image

‘Valilik kimseden para istemez’

Afyonkarahisar Valiliği’nden yapılan açıklamada, şehit yakınlarına ve gazilere yönelik olarak gereken desteklerin verildiği, bunu sağlarken vatan..

12

Image

Toprak Koruma Kurulu toplandı
İl Tarım ve Orman Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya Vali Mustafa Tutulmaz’ın yanı sıra Vali Yardımcısı Gülihsan Yiğit, İl Tarım..

13

Image

Alt geçitte sona gelindi
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından kısa süre önce eski Stad Kavşağı, Atatürk Caddesi üzerinde çalışmalarına başlanan alt geçitte sona gelindi...

14

Image

Cep telefonu kontrollü sulama

Çalışmaları devam eden Afyonkarahisar Çobanlar Seyitler Sulaması Yenileme İnşaatının tamamlanması ile 31 bin 150 dekar zirai arazinin sulanacağın..

15

Image

Basın Yayın Derneği’ne ziyaretler sürüyor

Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ne nezaket ziyaretleri devam ediyor. Afyonkarahisar İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Tanır ve Türkiye-Çin İş ..

16

Image

Şehit babası Çömez’i ziyaret etti

Hakkari'nin Çukurca ilçesinde 1996 yılında teröristlerle girdiği çatışmada şehit olan Uzman Çavuş Fahri Pınar'ın babası İsmail Pınar'ı (74), Afyo..

17

Image

‘Hizmetlerimiz unutulmamış’
Afyonkarahisar Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'a teşekkür ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Başkan Çoban, ..

Şehit aileleri Afyonkarahisar’da ağırlanıyor | Gazete3.com.tr
Image

Şehit aileleri Afyonkarahisar’da ağırlanıyor


Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen program kapsamında şehitlerimizin emanetleri olan şehit aileleri, şehrimizin termal imkânlarından faydalandırılmak, tarihi ve kültürel mekânları gezdirilmek üzere Afyonkarahisar’da ağırlanıyor.
  AFYON    18.04.2018 09:50:33

Ferhat YÜKSEL

Emniyet Genel Müdürlüğü Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığınca şehit ailelerine yönelik düzenlenen gezi kapsamında bu yılda Afyonkarahisar tercih edildi. Afyonkarahisar Polis Moral Eğitim Merkezinde kalan 49 aile program kapsamında Afyonkarahisar’ın tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerini gezdiler. Şehit yakınlarının moral ve motivasyonunu artırmak üzere düzenlenen geziler kapsamında şehit aileleri ile bir araya gelen Vali Mustafa Tutulmaz şehit aileleriyle yakından ilgilendi. Şehit ailelerini Afyonkarahisar’da ağırlamanın mutluluk verici olduğunu belirten Vali Tutulmaz; “Yaklaşık üç gündür siz değerli şehit yakınlarını ilimizde ağırlamaktayız. Sizlere ne yapsak, sizlerle ne kadar ilgilensek ve sizlere ne kadar fedakârlıkta bulunsak azdır ve sizlerin yapmış olduğu fedakârlığın karışlığını vermek mümkün değildir. Bu millet sizleri bağrına basıyor ve sizlerin acılarını yüreklerinde yaşıyor. Devletimizde aynı düşünceyle sizlerin yanında olmaya çalışıyor. Buda bunu bir göstergesidir. Yüce Allah (CC) bir daha böyle sıkıntılar göstermesin. Ama içinde bulunduğumuz coğrafyanın bütünlüğünü korumanın zorlukları olacaktır” diye konuştu.

“DIŞ GÜÇLERİN ÜLKEMİZ ÜZERİNDEKİ UĞRAŞLARI DEVAM EDİYOR”
Dış güçlerin ülkemiz üzerindeki uğraşlarının devam ettiğini kaydeden Vali Tutulmaz, “Eğer ülkemiz güçlü bir ülke olma yolunda emin adımlarla ilerliyorsa, muhtaçların, gariplerin, kimsesizlerin ve zorda olanların yanında oluyorsa dış güçler bizlerle uğraşacaklardır. Bu nedenle ülkemizde terörün biri bitiyor, biri başlıyor. İyi bilinmelidir ki aziz milletimizin dualarıyla ve Yüce Rabbimizin de izniyle bizler güçlü olacağız, kalacağız ve zalime asla boyun eğmeyeceğiz. O kadar zorluklara rağmen inşallah daha iyiye gideceğiz. Tabi bu dönemde sıkıntılarımız ve acılarımızda oluyor. Bunu hepimiz yaşıyoruz. Geçmişten bu yana kutsal vatanımızı korumak adına atalarımız fedakârlıklarda bulundular. Çanakkale’de, Kurtuluş Savaşında, 70’li yılardan bu yana terör olaylarında ve 15 Temmuz ile Afrin’de de önemli mücadeleler verildi, veriliyor ve bundan sonra da verilecektir. İnşallah bunlar son olur” dedi. Emniyet Genel Müdürlüğüne ve bu projenin uygulanmasında emeği geçen herkese teşekkür eden Vali Tutulmaz, şehit yakınlarını şehrimizde her zaman ağırlamaya hazır olduklarını sözlerine ekledi.

  AFYON    18.04.2018 09:50:33

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
14.12.2018
14.12.2018
14.12.2018
OZEL HABERLER