Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Belediye personellerine Kuran-ı Kerim dersi
Sandıklı Belediyesi ile Hayrat Vakfı ile ortaklaşa düzenlenen proje kapsamında Belediye personellerine haftanın iki günü Kuran-ı Kerim dersi veriliyor..

2

Image

Zafer Meydanı’na kapalı durak
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından vatandaşların yoğun olarak kullandığı Zafer Meydanı’na kapalı otobüs durağı kuruldu. ..

3

Image

Gençler camide buluştu
İscehisar İlçe Müftülüğü tarafından, Kavak Camiinde Cami-Gençlik buluşması ve yarıyıl tatilini camide geçiren öğrencilere hediye verme programı organi..

4

Image

‘Film platoları keşfedilmeli’
Afyonkarahisar’da Kameranın 100 Yılı adlı kitabın tanıtımı ve belgesel film gösterimi programında konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar’daki f..

5

Image

Nikah için özel günü seçtiler
İnsanların hafızalarında kolay kalması ve matematiksel olarak ters yazıldığında da aynı tarihe denk gelmesi sebebiyle evlenmek için 02.02.2020 tarihin..

6

Image

Burcu’dan Temiz’e ziyaret
T.C. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar İl Müdürü Ş. Münire Burcu, Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürü Ali Temiz’e hayırlı olsun ziyaret..

7

Image

Müftü Avcı görevine başladı
Dinar ilçe müftülüğüne atanan Ramazan Avcı, görevine başladı. ..

8

Image

Rüzgar hayatı olumsuz etkiledi
Afyonkarahisar'da etkili olan rüzgar nedeniyle yerinden sökülen, 6 katlı binanın duvarındaki yaklaşık 10 metre uzunluğundaki reklam tabelası, bazı dük..

9

Image

Akrones çalışanları yorgunluk attı
Afyonkarahisar’da bir termal otel, yarıyıl tatili boyunca yoğun bir dönem geçiren personeline yorgunluk partisi düzenledi. Otel çalışanları yemek yedi..

10

Image

Kendi oğlunun nikahını kıydı
İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, oğlu İdris Şahin ile Burçak Akyol çiftinin nikahını kıydı...

11

Image

Metruk binalar yıkılıyor
Emirdağ Belediyesi ilçe sınırları içerisinde bulunan, emniyet ve sağlık açısından risk oluşturan metruk binaların yıkımını gerçekleştirmeye devam ediy..

12

Image

Kaymakamlardan ziyaret
İl Emniyet Müdürü Ali Temiz, Çay ve Çobanlar ilçesi kaymakamlarını makamında ağırladı. ..

13

Image

‘Elimizden gelen gayreti gösteriyoruz’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Huzurevi’nde kalan yaşlıları, AFBEL Termal Otel’de ağırladı. Zeybek, yaşlıların rahat bir hayat yaşamaları için eller..

14

Image

Kış kuşları sayıldı
Afyonkarahisar genelindeki sulak alanlarda bulunan su kuşları için kış sayımı yapıldı...

15

Image

‘Sorunları yerinde tespit ediyoruz’
Akçin Mahallesi’ni ziyaret eden Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, vatandaşların taleplerini aldı, sorunları yerinde tespit etti. ..

16

Image

Yardımlar bekleniyor
Afyonkarahisar Sanayicileri ve İşadamları Derneği, Elazığ’da yaşanan deprem sonrası Bir Lokma Ekmek Bir Lokma Katık ismiyle yardım kampanyası başlattı..

17

Image

ATSO’dan yardım kampanyası
ATSO tarafından deprem bölgesindeki depremzedelere ulaştırılmak üzere yardım kampanyası başlatıldı. ..

Özkaya’dan başhekim müjdesi | Gazete3.com.tr
Image

Özkaya’dan başhekim müjdesi


Bolvadin ilçesinde temaslarda bulunan Özkaya, Bolvadin ilçesinde Sivas’tan bir kardiyoloji uzmanının başhekim olarak atanacağının müjdesini verdi.
  AFYON    21.01.2020 09:32:45

Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya Bolvadin ilçe Başkanlığı’nda vatandaşlarla bir araya geldi. Çevre yolu asfaltının tamamlanması Çay Barajı'nın tamamlanması, yeni açılacak cezaevine kadro tahsisinin yapılması konularında gerekli desteğin verildiğini en kısa sürede bunların çözüme kavuşturulacağının müjdesini verdi.

DİŞLİ’YE GEREKEN DESTEK VERİLECEK

Sonrasında Afyonkarahisar Bolvadin Başsavcısı Mustafa Sever, Bolvadin Kaymakamı Adem Öztürk, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Yakup Yılmaz, İlçe Başkanı Ömer Dayı ve ilçe protokolü ile birlikte bu yıl içerisinde hizmete alınacak Bolvadin adliye sarayı ve Bolvadin cezaevini yerinde inceledi. Daha sonra Dişli beldesinde Süreyya Güvenir makamında Dişli’nin altyapı sorunlarına ilişkin gerekli desteğin verileceğini ve yine Çay Barajı'ndan su getirilmesi hususunda gerekli desteğin sağlanacağını belirtti.

KÖYLERE GES MÜJDESİ

Özburun Belediyesi’nde Başkan Şahin Şener’i makamında ziyaret etti. Belediye ve belde sorunlarının çözümüne ilişkin gerekli desteğin sağlanacağını ve Devlet Su İşleri’nin Özburun beldesindeki derenin ıslah edilmesi konusunda çalışmaların yapılması için girişimlerde bulundu. Bolvadin özelinde ve Afyon genelinde uzman doktor atanması için girişimlerde bulunulduğunu ve hatta Sivas'ta Kardiyoloji Uzmanı bir doktorun Bolvadin'e başhekim olarak geleceğinin müjdesini verdi. Ayrıca köylerde içme suyu için gelen elektrik faturalarının düşürülmesi amacıyla güneş enerjisi santralleri kurulacağının bilgisini verdi.>>>Gazete3

  AFYON    21.01.2020 09:32:45

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
14.02.2020
14.02.2020
14.02.2020
OZEL HABERLER