Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Afyon’un vizyonu değişecek’
Kentsel Dönüşüm İrtibat Bürosu’nu ziyaret eden Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Kentsel Dönüşümle Afyonkarahisar’ın vizyonunun değişeceğini söyledi..

2

Image

Kültür Sanat Akademisi’nden ziyaret
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar Belediyesi Kültür Sanat Akademisi Türk Müziği Topluluğu’nu makamında kabul etti...

3

Image

ATSO ile DANET protokol imzaladı
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ile Vahdet Et ve Gıda Sanayi
Ticaret Anonim Şirketi (Danet) arasında, Coğrafi İşaret tescili ATSO t..

4

Image

‘Her daim yanınızdayım’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Emre Öztürk ve beraberindeki de..

5

Image

Çevrimiçi mezuniyet töreni
Afyon Kocatepe Üniversitesinde (AKÜ) 2019-2020 akademik yılında mezun olan öğrenciler için çevrimiçi mezuniyet töreni düzenlendi...

6

Image

‘Afyon Sucuğu’na sahip çıkacağız’

Afyonkarahisar’daki sucuk üreticileriyle bir araya gelen MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Afyonkarahisar’ın önemli bir değeri olan ..

7

Image

AFYON ÇALIŞAN VE ÜRETEN BİR İL’
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Selçuk, Fazlı-Macide Halaç Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nin açılışında, yaptığı konuşmada, ..

8

Image

‘Araştırma hakikati arama sürecidir’
AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, web ortamında yapılan Mühendislik Alanı’nda TÜBİTAK 1001 Projesi Hazırlama Eğitimi’nde yaptığı açıklamada, araşt..

9

Image

İmmün Plazma bağışları alınıyor

Türk Kızılayı Afyonkarahisar Şube Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, Afyonkarahisar Kan Merkezi’nde de artık İmmün Plazma bağışlarının alınmaya ..

10

Image

‘Yaşlıları baş tacı eden bir toplumuz’
Emirdağ’da hayırsever Özcan Halaç tarafından yaptırılan Fazlı-Macide Halaç Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nin açılışında konuşan Aile, Çalışma ..

11

Image

Su ürünleri denetimi
Tarım ve Orman İl Müdürlüğü ekipleri tarafından Afyonkarahisar’daki balık satış noktalarında denetim yapıldı ..

12

Image

BENDE A.Ş. İSTİYORUM

Geçtiğimiz hafta GAZETE3’ün kamuoyuna duyurduğu Salim Pancar’ın ‘A.Ş. olursa ben varım’ sözlerine Vali Çiçek’ten destek geldi. Vali Çiçek, GAZETE..

13

Image

Arabada konser
Afyonkarahisar Belediyesi Kültür Sanat Akademisi Türk Müziği Topluluğu tarafından Afyonkarahisar’da ilk kez arabada konser etkinliği düzenlendi. ..

14

Image

‘TEKNOFEST’in Afyon’da düzenlemesini istiyoruz’
ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret eden Türkiye Afyonkarahisarlılar Platformu hakkında bilgi veren Doç. Dr. Mehmet Ali Danışman, TEK..

15

Image

‘İlimizin adı kötü anılıyor’
Atatürkçü Düşünce Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Veli Cengiz İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu’nu ziyaret ederek çalışmalarında başarılar..

16

Image

‘İhracatımız toparlanmaya başladı’
ATSO eylül ayı meclis toplantısında gündemdeki gelişmeleri değerlendiren ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Serteser, pandemi dolayısıyla sıkıntıya düşen ihr..

17

Image

Haydi Afyon kan vermeye

Afyonkarahisar’daki kamu kurumları ile sivil toplum kuruluşlarının işbirliğinde “Kan ver Afyon” isimli kan bağışı kampanyası başlatılıyor..

Özkaya’dan başhekim müjdesi | Gazete3.com.tr
Image

Özkaya’dan başhekim müjdesi


Bolvadin ilçesinde temaslarda bulunan Özkaya, Bolvadin ilçesinde Sivas’tan bir kardiyoloji uzmanının başhekim olarak atanacağının müjdesini verdi.
  AFYON    21.01.2020 09:32:45

Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya Bolvadin ilçe Başkanlığı’nda vatandaşlarla bir araya geldi. Çevre yolu asfaltının tamamlanması Çay Barajı'nın tamamlanması, yeni açılacak cezaevine kadro tahsisinin yapılması konularında gerekli desteğin verildiğini en kısa sürede bunların çözüme kavuşturulacağının müjdesini verdi.

DİŞLİ’YE GEREKEN DESTEK VERİLECEK

Sonrasında Afyonkarahisar Bolvadin Başsavcısı Mustafa Sever, Bolvadin Kaymakamı Adem Öztürk, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Yakup Yılmaz, İlçe Başkanı Ömer Dayı ve ilçe protokolü ile birlikte bu yıl içerisinde hizmete alınacak Bolvadin adliye sarayı ve Bolvadin cezaevini yerinde inceledi. Daha sonra Dişli beldesinde Süreyya Güvenir makamında Dişli’nin altyapı sorunlarına ilişkin gerekli desteğin verileceğini ve yine Çay Barajı'ndan su getirilmesi hususunda gerekli desteğin sağlanacağını belirtti.

KÖYLERE GES MÜJDESİ

Özburun Belediyesi’nde Başkan Şahin Şener’i makamında ziyaret etti. Belediye ve belde sorunlarının çözümüne ilişkin gerekli desteğin sağlanacağını ve Devlet Su İşleri’nin Özburun beldesindeki derenin ıslah edilmesi konusunda çalışmaların yapılması için girişimlerde bulundu. Bolvadin özelinde ve Afyon genelinde uzman doktor atanması için girişimlerde bulunulduğunu ve hatta Sivas'ta Kardiyoloji Uzmanı bir doktorun Bolvadin'e başhekim olarak geleceğinin müjdesini verdi. Ayrıca köylerde içme suyu için gelen elektrik faturalarının düşürülmesi amacıyla güneş enerjisi santralleri kurulacağının bilgisini verdi.>>>Gazete3

  AFYON    21.01.2020 09:32:45

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
30.09.2020
30.09.2020
30.09.2020
OZEL HABERLER