Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Yardımlar bekleniyor
Afyonkarahisar Sanayicileri ve İşadamları Derneği, Elazığ’da yaşanan deprem sonrası Bir Lokma Ekmek Bir Lokma Katık ismiyle yardım kampanyası başlattı..

2

Image

‘Sorunları yerinde tespit ediyoruz’
Akçin Mahallesi’ni ziyaret eden Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, vatandaşların taleplerini aldı, sorunları yerinde tespit etti. ..

3

Image

ATSO’dan yardım kampanyası
ATSO tarafından deprem bölgesindeki depremzedelere ulaştırılmak üzere yardım kampanyası başlatıldı. ..

4

Image

Aile Dini Rehberlik Merkezi
Sandıklı Belediyesi ile İlçe Müftülüğü arasında imzalanan protokol gereği, Hisar Mahallesi’nde bulunan ve belediyemiz tarafından restore edilen “Gavas..

5

Image

Çocuklar suyu korumayı öğreniyor
Afyonkarahisar Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğünce, çevreye duyarlı ve su tasarrufu konusunda sorumluluk sahibi bireyler yetiştirmek amacıyla h..

6

Image

Cumhuriyet öncesi mimarisine kavuşacak
Başkomutan Meydan Muharebesinin planlandığı ve taarruz emrinin verildiği yer olan Zafer Müzesi Cumhuriyet öncesi mimari yapısına kavuşacak...

7

Image

‘Dirsek temasımız sürecek’
Defterdar Vekili Mutlu Şahin’i ziyaret eden ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, ATSO ile Defterdarlık arasındaki dirsek temasının süreceğini s..

8

Image

EDS’ye geçiş planlanıyor
Afyonkarahisar Belediyesi Akıllı Kavşak uygulamasını genişleterek, Elektronik Denetleme Sistemi’ni getirmeyi planlıyor. ..

9

Image

Öğrenciler sinemaya doydu
Afyonkarahisar Belediyesi, kültür sanat etkinlikleri kapsamında çocuklar için özel olarak yarıyıl etkinlikleri kapsamında hazırlanan sinema günleri, T..

10

Image

Yollar genişleyecek
Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’nın talimatları doğrultusunda çalışmaları devam eden Dörtyol güzergâhı yol genişletme ve kaldırım çalışmalarında eng..

11

Image

Patatesli ekmeğe coğrafi ürün denetimi
Afyonkarahisar’ın coğrafi işaretli ürünleri arasında yer alan patatesli ekmeğe Coğrafi İşaret Denetimi yapıldı. ..

12

Image

Özkaya’dan başhekim müjdesi
Bolvadin ilçesinde temaslarda bulunan Özkaya, Bolvadin ilçesinde Sivas’tan bir kardiyoloji uzmanının başhekim olarak atanacağının müjdesini verdi. ..

13

Image

Afyonkarahisar manşetlerde
Son iki yılda ağırlık verilen tanıtım çalışmaları, yavaş yavaş meyvelerini vermeye başladı. Afyonkarahisar, ulusal medyada sık sık ve daha geniş yer b..

14

Image

Verdiğimiz sözü tutacağız
Çobanlar’da önümüzdeki günlerde faaliyete geçecek olan tekstil fabrikasında çalışacak kadın ustalar kurslarını başarıyla tamamladılar. Başkan Altuntaş..

15

Image

Trafikte yüzde 18 iyileşme
Afyonkarahisar Belediyesi Trafik Kontrol Merkezi tarafından 14 kavşakta uygulanan akıllı kavşak kontrol sistemi ve 7 kavşakta bulunan yeşil dalga uygu..

16

Image

SEVGİ BOHÇALARI ARMAĞAN EDİLECEK
Sevgi Bohçası protokolü
AFSÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi ve Türk Kızılayı Afyonkarahisar Şubesi arasında “Sevgi Bohçası” iş birliği proto..

17

Image

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu İl Temsilcisi ve BESYO Müdürü Prof. Dr. Yücel Ocak: “Bu tür organizasyonlar tanıtım için önem taşıyor”
Afyon Kocatepe Üniversitesi BESYO Spor Salonu’nda beş gün süren ve Üniversitelerarası Futsal 1. Ligi’nde mücadele veren en iyi takımların terfi maçlar..

Özdilek’te kış fırsatları | Gazete3.com.tr
Image

Özdilek’te kış fırsatlarıKaliteli markaların en çok tercih edilen kadın, erkek ve çocuk giyim ürünlerini tek çatı altında buluşturan Özdilek’te yüzde 50’ye varan indirimlerle alışverişin keyfini doyasıya yaşayacağınız büyük sezon indirimi başladı.

  AFYON    29.01.2019 11:01:57


Tüm giyim alışverişlerini tek adresten yapmak isteyenlerin ortak noktası olan Özdilek, 7’den 70’e, her tarza uygun ürünleri uygun fiyatlarıyla sunmaya devam ediyor. Özdilek, departman mağazalarında geçerli olacak büyük sezon indirimi ile kış alışverişini uygun fiyatlara yapmak isteyen misafirleri için en uygun seçim oluyor. Nike, Koton, Mavi, First Company, Polo, Cat, Harley Davidson, Pierre Cardin, Finesuits, Sabri Özel ve Funfair gibi markaların birbirinden şık ürünlerini yüzde elliye varan indirim fırsatıyla sunan Özdilek departman mağazaları, herkesin buluşma adresi olmaya devam ediyor. Özdilek’in büyük sezon indiriminden yaralanmak için Özdilek departman mağazalarına gelebilir ya da Özdilekteyim.com çevrim içi alışveriş sitesinden alışverişlerinizi güvenle yapabilirsiniz.>>>Gazete3

  AFYON    29.01.2019 11:01:57

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
27.01.2020
27.01.2020
27.01.2020
OZEL HABERLER