Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Et ve süt verimi ikiye katlandı
Manda kaymağı ile ünlü Afyonkarahisar'da, Tarım ve Orman Bakanlığı Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürlüğü (TAGEM) tarafından yürütülen H..

2

Image

‘81 ilde bir ilki başardık’
Afyonkarahisar basın camiasında birlik ve beraberliği sağlamak amacıyla kurulan Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’nin yönetim kurulu üyeleri, il yöne..

3

Image

‘Kooperatifçilikte farkındalık oluşturacağız’
Sosyal Kooperatif Eğitim ve Tanıtım Treni’nin Afyonkarahisar’daki programında konuşan Kooperatifçilik Genel Müdür Yardımcısı Ekrem Alper Bozkurt, Türk..

4

Image

Cem Özer’in ayağı kırıldı
Sinanpaşa ilçesine bağlı Balmahmut köyündeki film çekimleri sırasında düşen sinema sanatçısı Cem Özer'in ayağı kırıldı...

5

Image

Tedavisi tamamlanan kuşlar doğaya salındı
Afyonkarahisar'da yaralı bulunduktan sonra Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Yaban Hayatını Kurtarma Rehabilitasyon Eğitim Uygulama ve Araştırma Merke..

6

Image

Atatürk Yol Koşusu 11 Kasım'da
Afyonkarahisar Belediyesi, kültürel ve sosyal etkinliklerinin yanı sıra halkımıza yönelik sportif faaliyetlerine de aralıksız olarak devam ediyor. Bu..

7

Image

Visit Afyon kullanıcılarla buluştu
Tarihi, kültürel, doğal güzellikler ve yöresel ürünlerimiz ile ilimizi ülkemize ve dünyaya tanıtan Visit Afyon bir yeniliği daha uygulamaya koydu. Afy..

8

Image

Ağaçlara kuş yuvaları takıldı
Dinar Orman İşletme Müdürlüğü tarafından ormanlık alanlardaki ağaçlara 340 kuş yuvası asıldı...

9

Image

‘Sıfır Atık’ta Türkiye birincisiyiz’
Sıfır Atık Bilgilendirme Toplantısında konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar’da ilk günden bu yana projenin uygulanmaya devam ettiğini ve kent..

10

Image

Müzik müzesine keman bağışı
Karabük Üniversitesi Öğretim Üyesi Hasan Sami Yaygıngöl, kendi tasarımı borulu lale kemanı, Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Devlet Konservatuvarı İb..

11

Image

‘TASARRUFLU OLACAĞIZ’
Afyonkarahisar’da yapılan yılın son İl Koordinasyon Kurulu Toplantısında konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, kurum müdürlerine kaynakları verimli kullanmal..

12

Image

‘İşyerinde huzur ruh sağlığını koruyor’
Uzman Doktor Hülya Edil, Kanal 3 ekranlarında Pınar’la Kahvaltı Haberleri programında ruh sağlığının korunması noktasında yaptığı açıklamada, “Vakitl..

13

Image

‘15 Temmuz kırılma gecesiydi’
"İnsan ve İletişim" adlı konferansta hukuk öğrencileriyle bir araya gelen Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Başmüfettişi Ahmet Sula, 15 Temmuz’un insanlık..

14

Image

"Genç beyinlerimizi Geleceğe hazırlamalıyız"
İl Danışma Komisyonu Toplantısı’nda öğrenciler ve eğitim konusunda önemli açıklamalarda bulunan Vali Mustafa Tutulmaz, “Artık çağımızda kol gücüyle de..

15

Image

‘Kargo sektöründe daha fazla büyümek istiyoruz’
Kanal 3 ekranlarında Pınar Akarsu’nun hazırlayıp sunduğu Pınar’la Kahvaltı Haberlerine konuk olan Afyonkarahisar PTT Başmüdürü Mehmet Örsdemir, PTT’ni..

16

Image

‘Motorlu Timler daha etkin görev yapacak’
Motorize Polis Timlerinin görev sevkiyatı törenine katılan Vali Mustafa Tutulmaz, motorize timlerin suç ve suçlularda mücadelede daha etkili ve veriml..

17

Image

‘AEV büyük hizmetler yapıyor’
İl Jandarma Komutanı J. Alb. Hamza Çömez ve İl Dernekler Müdürü Ahmet Nuri Gök, Afyon Eğitim Vakfı’nı ziyaret ettiler. Her iki ziyarette de Afyon Eğit..

Mutluluklar Yasemin&Orçun | Gazete3.com.tr
Image

Mutluluklar Yasemin&Orçun


Afyonkarahisar iş dünyasının sevilen isimlerinden Nebahattin - Emine Demirel çiftinin yakışıklı oğlu Orçun Demirel ile Mehmet- Sevim Şehribanoğulları’nın güzel kızları Yasemin Şehribanoğulları hafta sonu düzenlenen düğün merasimi ile mutluluğa evet dediler.

  AFYON    09.07.2018 10:23:46

Güral Termal Otelde düzenlenen düğün merasimine Vali Mustafa Tutulmaz, İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğg. Özdemir Şan, Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Özel, İl Emniyet Müdür Vekili Gürsel Yıldız, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, TSO Başkan Yardımsısı Mustafa Gül, Demmer Demireller Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Demirel, İşadamları Kadir Sayın, Suat Sayın ve çok sayıda davetli katıldı.

VALİ TUTULMAZ NİKAH ŞAHİDİ OLDU

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ın kıydığı nikah merasiminde genç çiftin nikah şahitliğini Vali Mustafa Tutulmaz ve dostları yaptı. Genç çiftin mutlulukları gözlerinden okunurken, gür bir şekilde mutluluğa evet dediler. Genç çiftin nikah şahitliğini yapan Vali Mustafa Tutulmaz, gençlere bir ömür boyu mutluluklar diledi. Çiftlere nasihat da bulunan Vali Tutulmaz, “Gençlerimiz birlikte olmanın iradesini ortaya koydular, aileleri de onların yanında oldular. Bizler resmi şahitleri olarak, dostları da fiili şahit olarak onların evliliklerine ilk adımı atmalarına burada hep beraber vesile olduk” dedi.

AİLELERİNİZİ KENDİ AİLENİZ GİBİ GÖRÜN

“Evlilik gerek dinimizin emri gerekse insanın daha fazla artabilmesi topluma daha fazla yararlı olabilmesi adına önemli müessesedir” diyen Vali Tutulmaz, “Bu müesseseyi sağlam bir şekilde devam ettirebilmek karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörü ile olur. Aileler bu sevgi, saygı ve hoşgörüyü bir birine gösterirse gerek eşler, gerekse eşlerin aileleri bu evlilik müessesi sonuna kadar sağlıklı bir şekilde gider. Ancak bunun dışında inatlaşma bir şekilde benim dediğim olacak diyerek inatlaşma hareket edilirse orada sıkıntılar olur. Bunun için bugünden itibaren gençlerimiz sizlerin şahitliğinde uyarıyoruz. Birbirlerine sevgi saygı içerisinde bulunsunlar. Birbirleri ailelerini kendi aileleri gibi görsünler” diye konuştu.

EVLİLİK CÜZDANI GELİN YASEMİN’E

Vali Mustafa Tutulmaz konuşmasının ardından genç çiftin evlilik cüzdanını gelin Yasemin Demirel’e teslim etti. Evlilik imzalarının atılmasının ardından düğün merasiminde ilk dansı geç çift yaptı. Yasemin ve Orçun çiftini dostları ve aileleri piste yalnız bırakmadı. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden düğün merasiminde TSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, İl Emniyet Müdürü Vekili Gürsel Yıldız ile sohbet etti. Serteser ile Yıldız’ın sohbetleri Gazete 3 objektiflerine yansıdı. >>>Şükrü BAKİBABA


  AFYON    09.07.2018 10:23:46

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
15.10.2018
15.10.2018
15.10.2018
OZEL HABERLER