Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu İl Temsilcisi ve BESYO Müdürü Prof. Dr. Yücel Ocak: “Bu tür organizasyonlar tanıtım için önem taşıyor”
Afyon Kocatepe Üniversitesi BESYO Spor Salonu’nda beş gün süren ve Üniversitelerarası Futsal 1. Ligi’nde mücadele veren en iyi takımların terfi maçlar..

2

Image

Zeybek son yolculuğuna uğurlandı

Diyarbakır’ın Kulp ilçesinde vatani görevini yaptığı sırada nöbet esnasında elim bir kaza sonucu hayatını kaybeden J. Komando Er Sezer Zeybek son..

3

Image

Tarlaların ortasında minare

Afyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesinde 13. yüzyılda Selçuklular döneminde yapılan ‘Kırık Minare’, 1801 yılındaki büyük yangında yok olan Erkmenhisa..

4

Image

31 bin öğrenci greve gitti
İklim değişikliğine karşı mücadele için Türk Eğitim Derneği’ne bağlı 38 okulun 31 bin öğrencisi okullarında greve gitti. Grev yapan okullar arasında T..

5

Image

Destek ödemeleri başladı

Afyonkarahisar Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mehmet Serdar Lökçü, 2018 Yılı Anaç Koyun Keçi Destekleme ödemelerinin bugünde..

6

Image

Sizler bizlere emanetsiniz’
Vali Mustafa Tutulmaz programları dahilinde 02.09.1996 tarihinde vatani görevini yaptığı esnada Van İli kırsalında mayın patlaması sonucu Şehit olan J..

7

Image

‘Üretimde merkez olma yolundayız’

Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan işletmeleri ziyaret eden Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar’ın makine üretim sektörünün merkezi olma yolun..

8

Image

‘Destek başvuruları tekrar açılacak’
Afyonkarahisar Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Serdar Lökçü, 2018 anaç koyun keçi destekleme başvurularını kaçıran yetiştiriciler ..

9

Image

Vali Tutulmaz’dan Manisa turu

Zafer Kalkınma Ajansı 2019 Yılı Destek Programları açılış toplantısı nedeniyle Manisa’da bulunan Vali Mustafa Tutulmaz, Kütahya Valisi Dr. Ömer T..

10

Image

Özdilek’te kış fırsatları

Kaliteli markaların en çok tercih edilen kadın, erkek ve çocuk giyim ürünlerini tek çatı altında buluşturan Özdilek’te yüzde 50’ye varan indiriml..

11

Image

Yükümlülere müzik dinletisi

Afyonkarahisar Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından yükümlülere yönelik olarak müzik dinletisi gerçekleştirildi.
..

12

Image

‘KKTC’nin her zaman yanındayız’
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) eski ve yeni dönem milletvekillerinden oluşan heyet, KKTC Cumhuriyet Meclisi Başkanı Teberrüken Uluçay’ı ziyaret ..

13

Image

Kış kuşları sayıldı
Doğa Koruma ve Milli Parklar 5. Bölge Müdürlüğü ve Afyon Kocatepe Üniversitesi Doğa Koruma ve Biyoizlem Araştırma ve Uygulama Merkezi (DOKBİM) tarafın..

14

Image

Çöpten servet çıkıyor
Afyonkarahisar Çevre Hizmetleri Birliği Müdürü Ercan Özcan, her yıl toplanan ambalaj atıklarının geri dönüştürülmesi ile ülke ekonomisine 4 milyon lir..

15

Image

‘Afyonkarahisar şanslı bir kent’
Türk Telekom’um hizmetlerinden memnun olduklarını ifade eden BİK Müdürü Selami Çalışkan, Afyonkarahisar’ın kamu yöneticileri açısından şanslı bir il o..

16

Image

‘Engelsiz Yaşam Merkezimiz olmalı’
Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret eden Kent Konseyi Engeliler Meclisi Başkanı Mesut Yurt, Afyonkarahisar'daki engelli derneklerinin tek ç..

17

Image

AFBEL Termal kapılarını açıyor
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, sporcu oteli konseptinde hayata geçirilen Afyonkarahisar Belediyesi Termal Oteli’nin (AFBEL) önümüz..

Mutluluklar Yasemin&Orçun | Gazete3.com.tr
Image

Mutluluklar Yasemin&Orçun


Afyonkarahisar iş dünyasının sevilen isimlerinden Nebahattin - Emine Demirel çiftinin yakışıklı oğlu Orçun Demirel ile Mehmet- Sevim Şehribanoğulları’nın güzel kızları Yasemin Şehribanoğulları hafta sonu düzenlenen düğün merasimi ile mutluluğa evet dediler.

  AFYON    09.07.2018 10:23:46

Güral Termal Otelde düzenlenen düğün merasimine Vali Mustafa Tutulmaz, İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğg. Özdemir Şan, Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Özel, İl Emniyet Müdür Vekili Gürsel Yıldız, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, TSO Başkan Yardımsısı Mustafa Gül, Demmer Demireller Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Demirel, İşadamları Kadir Sayın, Suat Sayın ve çok sayıda davetli katıldı.

VALİ TUTULMAZ NİKAH ŞAHİDİ OLDU

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ın kıydığı nikah merasiminde genç çiftin nikah şahitliğini Vali Mustafa Tutulmaz ve dostları yaptı. Genç çiftin mutlulukları gözlerinden okunurken, gür bir şekilde mutluluğa evet dediler. Genç çiftin nikah şahitliğini yapan Vali Mustafa Tutulmaz, gençlere bir ömür boyu mutluluklar diledi. Çiftlere nasihat da bulunan Vali Tutulmaz, “Gençlerimiz birlikte olmanın iradesini ortaya koydular, aileleri de onların yanında oldular. Bizler resmi şahitleri olarak, dostları da fiili şahit olarak onların evliliklerine ilk adımı atmalarına burada hep beraber vesile olduk” dedi.

AİLELERİNİZİ KENDİ AİLENİZ GİBİ GÖRÜN

“Evlilik gerek dinimizin emri gerekse insanın daha fazla artabilmesi topluma daha fazla yararlı olabilmesi adına önemli müessesedir” diyen Vali Tutulmaz, “Bu müesseseyi sağlam bir şekilde devam ettirebilmek karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörü ile olur. Aileler bu sevgi, saygı ve hoşgörüyü bir birine gösterirse gerek eşler, gerekse eşlerin aileleri bu evlilik müessesi sonuna kadar sağlıklı bir şekilde gider. Ancak bunun dışında inatlaşma bir şekilde benim dediğim olacak diyerek inatlaşma hareket edilirse orada sıkıntılar olur. Bunun için bugünden itibaren gençlerimiz sizlerin şahitliğinde uyarıyoruz. Birbirlerine sevgi saygı içerisinde bulunsunlar. Birbirleri ailelerini kendi aileleri gibi görsünler” diye konuştu.

EVLİLİK CÜZDANI GELİN YASEMİN’E

Vali Mustafa Tutulmaz konuşmasının ardından genç çiftin evlilik cüzdanını gelin Yasemin Demirel’e teslim etti. Evlilik imzalarının atılmasının ardından düğün merasiminde ilk dansı geç çift yaptı. Yasemin ve Orçun çiftini dostları ve aileleri piste yalnız bırakmadı. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden düğün merasiminde TSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, İl Emniyet Müdürü Vekili Gürsel Yıldız ile sohbet etti. Serteser ile Yıldız’ın sohbetleri Gazete 3 objektiflerine yansıdı. >>>Şükrü BAKİBABA


  AFYON    09.07.2018 10:23:46

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
20.06.2019
20.06.2019
20.06.2019
OZEL HABERLER